Jump to content
Dogomania

madziak25

Members
  • Posts

    342
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madziak25

  1. Wiecie co Ona jest taka słodka że dam 10 zł stałej deklaracji:*
  2. Cześć Ciotki! Przyda się 5 deklaracji stałej?wcześniej wpłacałam na Blankę, ale.... Wyślijcie na prywatną numer konta;) Ok? Madziak25
  3. Ciotki moja koleżanka zdeklarowała się wpłacać na Grinę 10 zł Pieniądze będą od '' Cioci Justyny i Wujka Michała''
  4. Ciotki ja tak jak wspomniałam chętnie będę wysyłała kasę dla Griny. Wcześniej płaciłam na Moto:)
  5. Ciotki ja jestem nadal chętna na wpłaty dla Griny, jeżeli uważacie że trzeba zmienić hotelik to ja nie mam nic przeciwko.
  6. Hej! dorzucę 5 stałych deklaracji-jeżeli nadal są potrzebne:) podajcie konto:)
  7. Zgadza się:) mogę robić przelewy na koniec miesiąca?? tak mi łatwiej:) więc na koniec lutego wpłacam na to samo konto dla Griny:)
  8. Jasne nie ma tego dużo ale chętnie:) a te moja wcześniejsza kasa? może Kuba by ją przelał?? na Grinę:) Zawsze robie przelew na koniec miesiąca, podajcie proszę konto:)
  9. Ciotki dajcie znać czy potrzebujecie aby wpłacać na Grinkę:)?? bo ja trochę do tyłu jestem i nie bardzo wiedziałam że Moto ma domek.Bardzo proszę o ogarnięcie tego.dzięki:*
  10. A w schronisku taki nieśmiały był, a teraz to kobieciarz z niego:)
  11. Z Mongusia prawdziwy przystojniak się zrobił!!:)
  12. Dzięki wszystkim za świetny zlot:*
  13. Jak podacie mi numer konta to przeleje za koszulke:)
  14. AAA no jak zwykle ja mam adhd i polowy nie napisalam:P a wiec tak czarna z logo dogomaniin na ramieniu nick madziak25, rozmiar L:)
  15. Hej!! Zdąże sie jeszcze na koszulke zalapac?? damska z logo dogomanii??
  16. Cześć Cioteczki!week majowy spędziłam z Mysią i Robaczkami:) Nasz Mongo uwielbia kiełbaskę!!i dzięki niej udało mi się Go pogłaskać:):):):):)nasza znajomość rozwija się powoli, ale to sukces że dał mi się pogłaskać:):)Jest przekochany ten nasz Monguś!!
  17. O to super!!!w takim razie zbieram pieniądze:) możecie mi powiedzieć ile mam przelać za siebie i Rambusa??i do kiedy?buziole:)
  18. Witam!Mysia mi powiedziała, że jest zlot!! są jeszcze wolne miejsca??ja bym chętnie pojechała!! mam czworonoga-starszy Pan Rambo- w miarę grzeczny-panuje nad nim:) dajcie znać:) a ja prosze swojego szefa o urlop:)
  19. Ciotki ja jestem przed wypłatą ale do paliwa postaram się też dołożyć:) w week majowy będę u Ciebie Mysiu-bo się za Robaczkami stęskniłam to zobaczymy:)Cioteczki za krótko w tym siedzę-decyzja należy do Was, ale chętnie bym pojechała zawieźć Monga:)
  20. No co do Kuloka to masz racje nie każdego słucha:P. zaś dobro Monga bardzo leży mi na serduchu.Ja deklaruję się na weekend majowy-chętnie pojadę:)Dziewczynki decydujcie-ja będę jutro wieczorem na dogo-muszę pozałatwiać pare spraw i jechać na uczelnię-myślę że najlepszy byłby week majowy:)Mysiu a może się uda??żebyśmy obie pojechały?buziole i do wieczora:)
  21. Mysiu, wydaje mi się że dam rade ale ostateczna decyzja należy do Ciebie:) To nie Kulek''Czekolada'' ale nie będzie źle;)
  22. Ja mogłabym jechać: sobota, niedziela lub poniedziałek:) poniedziałek. Więc myśle, że możemy zacząć pakować Monga:):):) Pytanie co na to Mysia?
×
×
  • Create New...