-
Posts
342 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madziak25
-
Cioteczki moi rodzice zdeklarowali się że będą dawać na Mongusia 20 zł stałej - przelew będzie wychodzić ode mnie. Pierwszą deklarację będę wysyłać po wypłacie w przyszłym tygodniu:) w sumie będzie 30 zł od Madziak25 z rodzicami:) do tego wpłyną jeszcze pieniążki z bazarku książkowego - podzielone między Monga, Bartusia i Kilera:)
-
Myszo, co do zabiegu to się zgadzam. Mam w domu swojego kota i na dożywotnim domu tymczasowym. Koci katar leczy się jakiś czas:( Ze zwierzętami podobnie jak z ludźmi nie zawsze trafi się z antybiotykiem. Moja Matylda która była u mnie na tym czasie (teraz za tęczowym mostem [*])też z 2 /3 razy miała zmieniany antybiotyk. Wiem że to małe pocieszenie, ale będzie dobrze:)
-
[COLOR=#000000]Cioteczki zapraszam na bazarek [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246406-Ksi%C4%85%C5%BCkowy-bazarek-na-Psitulaki"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...k-na-Psitulaki[/URL][COLOR=#000000] [/COLOR]:modla:
-
Cioteczki zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246406-Książkowy-bazarek-na-Psitulaki[/url] :modla:
-
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
madziak25 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Cioteczki zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246406-Książkowy-bazarek-na-Psitulaki[/url] :modla: -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
madziak25 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246406-Książkowy-bazarek-na-Psitulaki[/url] :modla: -
Jestem na zaproszenie:) cioteczki 5 stałej deklaracji - przelewy robię zawsze na koniec miesiąca:) Pierwszy zrobię po 10 sierpnia jak wypłata wpłynie-ok?tak więc poproszę o nr konta:) aaa jakbym kiedyś zapomniała to pisać bo moja skleroza wielka:P:P:P
-
Piękna Nanga, bardzo boi się smyczy. Zbieramy na hotel.
madziak25 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zrobiłam przelew deklaracji stałej:) -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
madziak25 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Moja deklaracja tez poszła:) -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
madziak25 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Bardzo chcemy rzeczy na bazarek:):)[/QUOTE] :) ok to ja wszystko poszykuję:) -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
madziak25 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, a może by zrobić bazarek? ja w niedzielę będę w Sosnowcu bo mam egzamin - mogłabym komuś przekazać kto zrobiłby na szybko bazarek-wybaczcie ja czasowo nie dam rady. Rzeczy nie ma dużo - są kolczyki, pierścionek z apartu, 2 paski i parę drobiazgów.