-
Posts
10410 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WiosnaA
-
Vitopar zakupiony,wysłany. [TABLE="class: content2"] [TR] [TD][TABLE] [TR] [TD="class: naglowek, width: 100%"]"Zamówienie nr. 184 (Wysłane) [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [TR] [TD][TABLE="class: infoBox"] [TR="class: infoBoxContents"] [/TR] [TR] [TD="class: smallText"]Data Zamówienia: niedziela, 09 wrzesień 2012[/TD] [TD="class: smallText, align: right"]Wartość Zamówienia: 41,00zł[/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 30%"][TABLE] [TR] [TD="class: main"][B]Adres Dostawy[/B][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: main"]........ Sosnowiec Polska [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: main"][B]Sposób Wysyłki[/B][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: main"]Kurier - przelew (Koszt wysyłki: (1 x 0.6 kg))[/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [TD="width: 70%"][TABLE] [TR] [TD][TABLE] [TR] [TD="class: main, colspan: 3"][B]Produkty[/B][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: main, width: 30, align: right"]1 x[/TD] [TD="class: main"]Vitopar Auto 500 ml[/TD] [TD="class: main, align: right"]28,00zł[/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [TR] [TD][IMG]http://www.vitopar.eu/images/pixel_trans.gif[/IMG][/TD] [/TR] [TR] [TD] [TABLE] [TR] [TD] [/TD] [TD="class: naglowek, width: 100%"]Informacje o Płatności[/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [TR] [/TR] [TR] [TD][TABLE="class: infoBox"] [TR="class: infoBoxContents"] [TD="width: 30%"][TABLE] [TR] [TD="class: main"][B]Adres Płatnika[/B][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: main"]....... Polska [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: main"][B]Sposób Zapłaty[/B][/TD] [/TR] [TR] [TD="class: main"]Przelew bankowy [TABLE] [TR] [TD="class: main, width: 70"]10/09/2012[/TD] [TD="class: main, width: 70"]Płatności [przyjęta][/TD] [TD="class: main"] [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: main, width: 70"]10/09/2012 [/TD] [TD="class: main, width: 70"]Wysłane[/TD] [TD="class: main"]nr listu przewozowego - 0330196887643. firma kurierska SIÓDEMKA [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [TD="width: 70%"][TABLE] [TR] [TD="class: main, width: 100%, align: right"]Podsuma:[/TD] [TD="class: main, align: right"]28,00zł[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: main, width: 100%, align: right"]Kurier - przelew (Koszt wysyłki: (1 x 0.6 kg)):[/TD] [TD="class: main, align: right"]13,00zł[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: main, width: 100%, align: right"]w tym 23%:[/TD] [TD="class: main, align: right"]5,24zł[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: main, width: 100%, align: right"]Suma:[/TD] [TD="class: main, align: right"][B]41,00zł[/B][/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE]
-
Ooo ....widzę kciuki potrzebne :cool3:....więc bardzo mocno!!!! :kciuki::kciuki::kciuki:. a, ja wczoraj poprosiłam ciocię fochu o banerki dla Leonka :razz:...i takie śliczne zrobiła :)...ojej, niech już nie będą potrzebne:modla::modla::kciuki::kciuki: [INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228040-Złamany-kręgosłup-Leon-z-Sosnowca-Pomóż-w-weekend-DT-daj-szukaj-DS"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/1604/leova.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228040-Złamany-kręgosłup-Leon-z-Sosnowca-Pomóż-w-weekend-DT-daj-szukaj-DS"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6835/leo1jx.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
-
Racja...zapytam.
-
[quote name='togaa']WiosnaA, myśle że p.Bożenie przydał by sie neutralizator brzydkich zapachów VITOPAR. Bioaktywny, nieszkodliwy. Wejdż prosze na stronę firmy.Mają sprzedaż internetową..[/QUOTE] Zaraz się zarejestruję u nich i kupimy...tylko nie bardzo wiem który:razz: ... .ten pierwszy jest do dywanów,tapicerki ,materacy,usuwa mocz,... może ten?....są też koncentraty większe,ale droższe od gotowych.....doradźcie,kto zna się na tym;) [URL]http://www.vitopar.eu/vitoparmsc500ml-p-145.html[/URL] [URL]http://www.vitopar.eu/vitoparfresh500ml-p-147.html[/URL]
-
My tylko kropelkę możemy pomóc... :-( Kochana ciocia [B]taks[/B] uszyła [B]już[/B] :-o szeleczki, nosidełko i smyczkę :loveu: i dziś wysłała do Leonka/Luzika :multi: Przysmaki zapłacone [B]40zł [/B](z wysyłką) , ciocia Soema ma już przygotowane do wysyłki i dorzuci coś ;) od siebie dla Maluszka:loveu: Ponton kupiony, zapłacony [B]69zł[/B] z wysyłką.Wzięliśmy większy ,żeby Leonek mógł wygodnie leżeć i łapinki mu się mieściły :-(. Twoja wpłata została przekazana Sprzedającemu legowisko_net na jego rachunek w PayU. [TABLE] [TR] [TD="width: 30%"][B]Transakcja[/B][/TD] [TD] [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=2580281454"]LEGOWISKO PONTON psa 90x60*MOCNY! WODOODPORNY ![/URL] (2580281454) [/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 30%"][B]Do zapłaty W tym koszt dostawy[/B][/TD] [TD] 69,00 zł 20,00 zł [/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 30%"][B]Zapłacono[/B][/TD] [TD] 69,00 zł [/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 30%"][B]Płacący[/B][/TD] [TD]wi...... [/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 30%"][B]Odbiorca[/B][/TD] [TD]legowisko_net[/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 30%"][B]Data[/B][/TD] [TD]2012-09-06 20:20:26[/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 30%"][B]Płatność[/B][/TD] [TD][URL="http://www.allegro.pl/myaccount/newpayments_payment_details.php?trans_id=169600509"]169600509[/URL][/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 30%"][B]Adres do wysyłki[/B][/TD] [TD] Daria .... ....... Polska [/TD] [/TR] [/TABLE]
-
Zamówiłam dla Leonka trochę śmierdziuszków do ciamkania na bazarku u Soemy, niech i innym psiakom pieniążki służą;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231618-Śmierdzące-naturalne-przez-psy-uwielbiane-na-psiaki-w-mym-BDT-do-końca-zapasów-)?p=19624092#post19624092[/URL]
-
Napisałam prośbę do [B]taks[/B] o uszycie szeleczek,nosidełka i dostałam odpowiedź,że zrobi :multi:, za darmo dla Leonka :loveu: , tylko ma problem z czasem,bo na dniach rusza z bazarkiem, jednak jeśli szybciutko dostanie wymiary,to uszyje teraz, jak nie to już trochę później. Poprosiłam babi2 o wymierzenie Maluszka:-)
-
Togaa, jeśli to ma ułatwić rozporządzanie pieniążkami Leonka , przechowam u siebie bazarkowy utarg , mój tel. masz w razie czego ,podam też jeszcze dla babi2....no i zapewniam,że ani złotówka Leonkowej kasy nie zginie ;). Ciocie, jest ponad 1400zł i jasne, że wszystkiej kasy nie wydamy na takie podstawowe rzeczy , na pewno zostanie rezerwa ,a trzymać aż taki zapas skoro nie ma rehabilitacji, póki co uważam za dużo, lepiej pomóc w bieżących potrzebach, a jak będzie już dno widać :cool3:, to znów bazarki będziemy robić i ciastka piec ;). Skoro się zgadzacie, żeby Luzika doposażyć,to ruszamy z zakupami :). Togaa, jeśli karma mogłaby iść z pieniążków Stowarzyszenia , może Ty dałabyś radę zakupić taką jak je Loluś na próbę dla Leonka?,po przetestowaniu kupowalibyśmy już później cały czas jedną. Odnośnie szeleczek ,wieczorem napiszę prośbę do taks , może zgodzi się uszyć specjalnie dla Leonka ,jej rzeczy są naprawdę dobre i solidne ,swoim psiakom też u niej zamawiałam, a i Loluś śmiga w "taksowych" szeleczkach . Babi2, a smyczka ma być normalna , czy może automatyczna dłuższa byłaby lepsza? Togaa, podpowiedz, jaka u Lolusia przy wózeczku najlepiej się sprawdziła? Legowisko-Ponton takie znalazłam ,rozbierane ,wodoodporne,rozmiary są różne.... [url]http://allegro.pl/legowisko-ponton-psa-70x50-mocny-wodoodporny-i2580281673.html[/url] Jest bazarek ze smakami, tylko nie wiem co Luzik lubi, czy tu zamówić, czy p.Daria u siebie kupi, a my pieniążki prześlemy, [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231618-Śmierdzące-naturalne-przez-psy-uwielbiane-na-psiaki-w-mym-BDT-do-końca-zapasów-[/url]) Babi2,wiemy,że radzicie sobie i Leonek bardzo zadbany wygląda, ale chcemy pomóc troszkę, napisz nam szczerze, co by się jeszcze Leonkowi przydało dla ułatwienia w codziennym życiu? Napisz, jak tam Negrusia?
-
Na prośbę togaa, przed chwilą zrobiłam przelew do Pani Darii na [COLOR=#800080][B]40zł[/B][/COLOR] z bazarkowych pieniążków za witaminę B w zastrzykach, która kupowana była w czerwcu Leonkowi. Bardzo proszę babi2 o potwierdzenie jak pieniążki dotrą. Z bazarku zostaje u mnie [SIZE=3][B]916zł [/B][/SIZE]Leonkowych pieniążków. [quote name='WiosnaA']Zakończył się mój bazarek,który w połowie był dla Leonka i dla maluszka przypada [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]956zł [/B][/COLOR][/SIZE]:loveu: Pieniążków jest sporo,ciocie i wujkowie hojnie psiaki wspierali :) i wolą ich było, jeśli Leonek/Luzik nie ma rehabilitacji, by pieniążki przeznaczyć na inne jego potrzeby.Tak jak pisze Nikaragua,dobrej karmy za te pieniążki będzie dużo worków :). Choć Babi2 pisze,że jakoś sobie radzą finansowo z potrzebami i jako takich nie ma,bo przy czwórce i piątemu miseczka czy smyczka się znajdzie, to na pewno nie jest lekko przy takiej gromadce, zwłaszcza z niepełnosprawnym psiakiem, a i swoje własne chorują :shake:. Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale skoro nie możemy fizycznie babi2 i p.Darii pomóc przy Leonku/Luziku, to wybierzmy dobrą karmę ,po której kupki będą małe i piękne;) i podarujmy mu wyprawkę od ciotek i wujków z dogo. Kupmy mu podkłady, spanie-może ponton, bo to wiadomo, że się brudzi i zużywa, kocyk, worek kostek,uszu czy innych przysmaków by miał zajęcie jak sam zostaje, może zabawek-to młody piesek jest przecież, smycz by miał własną, obróżkę czy szelki, może takie nosidełko o którym Ulv pisze, jakieś kosmetyki , może coś jeszcze....nie wiem, tak mi przyszło do głowy, choć odrobinkę żeby wesprzeć duchowo babi2 i p.Darię, że nie są same :shake: Pieniążki bazarkowe póki co są u mnie... ..........[/QUOTE] [quote name='togaa']Na koncie Stowarzyszenie Leoś ma ok. [B]500,00 zł[/B] ,to może te zakupy których można dokonac za pomoca przelewu np.karma ', pójdą" z konta Stowarzyszeniowego ? Lolek je[B] Acanę light. Kupy sa małe,zwarte. Lol nie tyje. Może by taką zamówić Luzikowi? [/B] Rozmawiałam też z p.Bożeną o pieluchach. Na próbe wyśle Leonkowi takie "spreparowane", tyle że do tego [B]potrzebne[/B] [B]sa dobre szeleczki których Leoś nie ma..[/B].[/QUOTE] Nikt się nie odniósł do propozycji mojej i togaa :shake:, a pieniążków Leonek ma dużo i leżą sobie .....piszcie ciocie, co o tym myślicie;)
-
O masz....ale wieści :shake:....zaglądam,że może są nowe fotki ,a tu Misio nie ma domku :-(....Misiaku mały,trzymam kciuki za taki Prawdziwy domek!:kciuki:
-
Negra, nie choruj :shake:....zdrowiej szybciutko! :kciuki::kciuki:
-
A ja Wam coś powiem.....a ja coś mam:multi::loveu: Wracam dziś ze wsi do domku , a na mnie czeka niespodzianka :) ........list z Sosnowca :cool3: ........myślę sobie...... hmm , nikogo tam nie znam :razz:.....otwieram :cool3:.....a Tam nasz cudny , uśmiechnięty Leonek we własnej osobie :loveu: na zdjęciu z podziękowaniami za ciasteczka . [B]P.Dario[/B] , bardzo serdecznie dziękuję za miły gest i wspaniałą niespodziankę :calus:......[B]WitusiowaEwo[/B],to był Twój pomysł z ciasteczkami dla Leonka , a ja się tylko dołożyłam , także Tobie bardzo dziękuję :calus: Ciotki, , zazdrośćcie mi :diabloti: ,że Wy nie macie Leonka/Luzika :loveu:
-
[quote name='babi2']........... A może jakieś cioteczki z Sosnowca i okolic mogłyby się podjąć takiej doraźnej - weekenodowo-popołudniowej opieki nad Luzikiem; byłoby nam łatwiej... pozdrawiam i liczę, że wspólnie coś wymyślimy[/QUOTE] [quote name='Poker']W takim razie źle zrozumiałam. Jeżeliby Leoś dobrze znosił weekendowe wypady to czemu nie.[/QUOTE] Babi2 wspominała o takiej opiece, więc Leonek pewnie raczej jest towarzyskim psiakiem:).... tylko ciotek trzeba poszukać w pobliżu.... ale ja zupełnie nie mam czasu teraz, w ogóle :-(
-
Poker,miałam na myśli opiekę nie w domu opiekunek, ale przejęcie Leonka , takie "wychodne" na dzień lub dwa w tygodniu....trzeba nagłaśniać i szukać wszędzie.....dziewczyny,a w telewizji :razz: nie ma nikt "wejścia", jakiejś lokalnej?...... Leonek jest śliczny i zdjęcia ma ładne ,no musi się ktoś zakochać w tych oczkach :)
-
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
WiosnaA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Witam serdecznie Klementynkę i jej miłośników!:) Z poza bazarkowej sprzedaży ciasteczek ,które zakupiła u mnie ciocia [B]sybisia[/B] mam do przekazania dla Klementynki [B]62zł[/B] :). Zaraz zrobię przelew i proszę o potwierdzenie jak pieniążki dotrą. -
Właśnie przychodzę z tą informacją,bo zrobiłam już podsumowanie;) Zakończył się mój bazarek, który w połowie był dla Grallika i dla maluszka przypada [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]956zł [/B][/SIZE][/COLOR]:loveu: Pieniążków jest sporo, ciocie i wujkowie hojnie psiaki wspierali :) .... cioteczki proszę nie gniewajcie się, jak najbardziej rozumiem brak czasu, ale zanim przeleję pieniążki bardzo proszę o uzupełnienie postu rozliczeniowego , jakie były wydatki na leczenie psiaka, bo właśnie na to zbieraliśmy, aby Gralliczek :loveu: mógł wracać do zdrowia. Prosimy o fakturki na poniesione koszty, a jeśli coś zostanie, tak jak pisała edyseja, przeznaczcie dla innego pieska, jednak prosimy o wskazanie dla którego psiaczka pójdą :).
-
Zakończył się mój bazarek,który w połowie był dla Leonka i dla maluszka przypada [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]956zł [/B][/COLOR][/SIZE]:loveu: Pieniążków jest sporo,ciocie i wujkowie hojnie psiaki wspierali :) i wolą ich było, jeśli Leonek/Luzik nie ma rehabilitacji, by pieniążki przeznaczyć na inne jego potrzeby.Tak jak pisze Nikaragua,dobrej karmy za te pieniążki będzie dużo worków :). Choć Babi2 pisze,że jakoś sobie radzą finansowo z potrzebami i jako takich nie ma,bo przy czwórce i piątemu miseczka czy smyczka się znajdzie, to na pewno nie jest lekko przy takiej gromadce, zwłaszcza z niepełnosprawnym psiakiem, a i swoje własne chorują :shake:. Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale skoro nie możemy fizycznie babi2 i p.Darii pomóc przy Leonku/Luziku, to wybierzmy dobrą karmę ,po której kupki będą małe i piękne;) i podarujmy mu wyprawkę od ciotek i wujków z dogo. Kupmy mu podkłady, spanie-może ponton, bo to wiadomo, że się brudzi i zużywa, kocyk, worek kostek,uszu czy innych przysmaków by miał zajęcie jak sam zostaje, może zabawek-to młody piesek jest przecież, smycz by miał własną, obróżkę czy szelki, może takie nosidełko o którym Ulv pisze, jakieś kosmetyki , może coś jeszcze....nie wiem, tak mi przyszło do głowy, choć odrobinkę żeby wesprzeć duchowo babi2 i p.Darię, że nie są same :shake: Pieniążki bazarkowe póki co są u mnie....piszcie co o tym myślicie. I jeszcze mi myśl taka przyszła.....może ktoś byłby wolniejszy czasem i odszukał [B][COLOR=#b22222]wszystkich[/COLOR] dogomaniaków z Sosnowca i okolic[/B],żeby napisać pw.,zaprosić tu na wątek, może znalazł by się ktoś, może czyjaś mama ,ciocia, kto choć jeden dzień w tygodniu, może dwa zaopiekowałby się Luzikiem, to byłaby duża pomoc dla Pań ,tak myślę.
-
[quote name='benkowa']Fotki Misia z nowa pania i ze spacerku :multi: [IMG]http://i48.tinypic.com/2zdu2d5.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/k56yq.jpg[/IMG] [/QUOTE] Jaki szczęśliwy Misio :loveu:....cudownie!!! :multi:
-
Na dniach powinnam zakończyć już swój bazarek na którym zbieraliśmy dla Leonka na rehabilitację.Skoro rehabilitacji już nie będzie,to może są jakieś inne potrzeby Leonka, na które przeznaczymy pieniążki. Babi2 ,napisz proszę,czy możemy finansowo w czymś pomóc ?
-
Cudne wieści!!:smile::smile:
-
[quote name='babi2']Witam wszystkich. Jestem mamą Darii. Daria wyjechała na wakacje i teraz to ja opiekuję się wszystkimi naszymi zwierzakami i oczywiście Leosiem vel Luzikem. Martwię się również, że nie ma na forum informacji o losie Luzika, pomimo iż Daria jest w stałym kontakcie ze Stowarzyszeniem Braci Mniejszych. Bardzo cenię sobie zaangażowanie wszystkich "cioteczek" na dogomanii i dziękuję za wszystko co zrobiłyście dla nas - bazarki, pieniążki, rady, ciasteczka, odwiedziny, upominki. DZIĘKUJĘ , DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ. A Luzik miewa się świetnie - ma apetyt, bawi się, biega za kotem, pilnuje domostwa, obszczekuje, obsikuje, chodzi, a raczej jeździ na spacerki (również z p. Magdą) w swoim wózeczku - jednym słowem jest szczęśliwy i nieświadomy. Gorzej ze mną... ale to zupełnie inna, niewesoła bajka. Pozdrawiam wszystkich i proszę bądźcie z nami na tyle na ile jest to możliwe.[/QUOTE] Witamy [B]babi2 [/B]i dziękujemy za wieści o Leonku :smile:. Prosimy o więcej i częściej tutaj zaglądać;).
-
[quote name='benkowa']Trzymajcie dziwczyny kciuki, bo juz wiem, że ten domek z drugiego telefonu by był ok ;) - blisko mnie codzienne mogłabym tam zajrzec :)[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki: :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
WiosnaA replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Kilogram z tych ciastek sfinansowała ciocia [B]edyseja [/B]:smile: Smacznego Znajdkom!;)