Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
  • Posts

    10410
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by WiosnaA

  1. [quote name='babi2']Dziewczyny, ja już mówiłam ratujcie inne bidule. Leon ma pełną pupę, a jakby co to ja już znoszę suchy chleb dla konia to koń będzie musiał się podzielić z nami. Zresztą niech sobie trawkę szczypie, zanim nie spadnie śnieg :) Jakby się pojawił poważny i kosztowny problem z Leonem to ja się zgłoszę. Chętnie oddam coś na bazarki. [B]Ale fajnie, ze tu jeszcze zaglądacie - w kupie raźniej.[/B] No i musicie obserwować czy nie zwariowałam, bo wtedy kto zaopiekuje się Luzikem? Margoth137 - chętnie parę ogonów odstąpię, nawet tego przedostatniego z listy (nie musi mieć wybiegu - kanapa i TV wystarczy :evil_lol:) a tak poważnie to może dajcie Braciom Mniejszym kasę Luzika. [B]Karmy jeszcze wystarczy na 2-3 tygodnie a pieluchy rzeczywiście trzeba kupić[/B]. Reszta niech nie leżakuje tylko przynosi pomoc tym najbardziej potrzebującym :)[/QUOTE] I będziemy zaglądać ;) ....babi, tylko pisz nam co u Luzika i jego kolegów :-) ....jak brak wieści,to watek powoli zamiera niestety :shake: Wiemy,że z czasem masz krucho :razz: ...a teraz jeszcze za chlebem dla konia musisz się rozglądać :evil_lol:...ale już po egzaminach :eviltong: i jakąś fotkę cioteczko może zrobisz jak Leonek te liście grabi? :cool3:....ciotki pewnie też ciekawe;) Z początkiem listopada więc trzeba kupić karmę, i kup te pieluchy, a pieniążki zwrócimy.
  2. A jeszcze odnośnie kota;)....najczęstsze słowo jakie u mnie pada w domu,to ..."nie rusz kota" :diabloti:....Leżak-kot , postawił się dla Amika na początku i go nie rusza,a Kofi od małego pozwolił się tarmosić i Amik ciągle go zaczepia do zabawy, ten ma dość czasami i muszę interweniować ;)....dwa lata Amiczek skończył,a ciągle zachowuje się jak szczeniak , calutki dzień by się bawił ....ciekawe,czy wszystkie sznaucerkowe psiaki tak mają :razz:
  3. Ciocie kochane , mam u siebie 766zł Leonkowych pieniążków z bazarku ... nie chciałabym się nimi rządzić :oops:, ale może wspomożemy tego biednego staruszka i podarujemy mu ze 200zł na puszki, bo on biedak ząbków nie ma :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233834-Staruszek-%C5%9AWIAT-szor%C5%9Bciak-z-deszczu-Co-z-Nim-pocz%C4%85%C4%87?p=19861218#post19861218[/url]
  4. Znaczy Ogonów przybywa u Was :-)....babi ,czy ta karma pasuje dla Leonka?... macie jeszcze zapas ,czy może już kupić trzeba?... jak sprawa pieluch wygląda, kupiłaś? pisz.... :mad:;)
  5. Dziś dopiero zrobiłam przelew na 111zł ,bo byłam poza domem.Proszę o potwierdzenie jak pieniążki dotrą.
  6. [quote name='sybisia']Witam, zgodnie z obietnicą wkrótce Fifi dostanie jakieś pieniązki. Więcej napisze WiosnaA :calus:[/QUOTE] Witam serdecznie! Ze sprzedaży pozabazarkowej ciasteczek, które zakupiła u mnie ciocia [B]sybisia [/B]mamy dla Fifi [B]111zł [/B]:) . Proszę o podanie nr. konta do przelewu. Dużo zdrówka dla psiaków!
  7. Odwiedzamy Leonka i czekamy na wieści :)
  8. [quote name='babi2']W sprawie pieluch doszliśmy z Luzikiem do porozumienia :niedowia:. Najlepiej się spisują rozmiar 1; 2-5kg i co prawda ja mam firmy Bella baby (chyba jedne z najtańszych, ale jeśli są tańsze to oczywiście mogą być) przytrzymywane za pomocą fartuszka pooperacyjnego BAWEŁNIANEGO rozmiar 5. W bawełnianym ma poślizg i łatwiej mu sie poruszać, nie siedzi taki apatyczny :p I jeśli cioteczki byłyby chętne nas obdarować to będzie miło, ale zawsze powtarzam: Leon chętnie podzieli się swoim majątkiem z nowymi (oby ich nie przybywało) ofiarami bezmyślności ludzkiej. Czy dałoby się ominąć w jakiś sposób koszty przesyłki? Może ja kupię na rachunek - przekaz zawsze taniej wyjdzie. Nie znam tajników rozliczeń Dogomanii, po prostu myślę jak nie tracić niepotrzebnie pieniędzy. [B]Dodatkowo chodzi mi po głowie[/B]... ale to może jeszcze kiedy indziej poruszę ten temat. pozdrawiam cioteczki[/QUOTE] Niech inne ciocie wypowiedzą się jeszcze, ale ja od siebie powiem,że nie widzę przeciwskazań ,abyś Ty sama kupowała, bo wiesz najlepiej kiedy się kończą i kiedy zakupić nowe rzeczy ,nie czekając na nas. Babi2 , jeśli Bella dobrze wchłaniają i ogólnie dobrze trzymają, to kupuj te, ważne by zdawały egzamin. Kupuj duże paki, żebyś miała zawsze zapas i nie martwiła się, że nie ma w co ubrać malucha. Nam wystarczy jak zrobisz zdjęcie paragonu i wkleisz na wątek, albo potwierdzenie zakupu na allegro (tam warto się rozejrzeć również). Fartuszki kupuj u swojego weta i bierz zawsze jeden na zapas (na wszelki wypadek, by nie zostać np. na weekend z gołą pupą :razz:)...ja zawsze "zapaśna" jestem ;). Swoją drogą, nie wiem ,czy dobrze pamiętam podczytując wątek Lolusia, że pieluchy ,aby nie pękały, tam gdzie ma być mocowanie do szeleczek ,ciocie jakoś wzmacniają mocną taśmą (jest taka srebrna), ale tu już może cioteczki bardziej zorientowane w temacie podpowiedzą. Nie wiem,czy do tej pory kupowałaś chusteczki nawilżone, takie dla dzieci... kupuj je również,by za każdym razem nie myć pupska,znacznie ułatwią Ci obsługę Luzika. Babi ,sama widzisz,że ciocie chętnie robią i chcą robić bazarki,żeby wspierać Luzika,a przede wszystkim Was, by finansowo odciążyć.Każda z nas wie,że przy czwórce swoich zwierzaków wydatki nie są małe, a jeszcze dodatkowe na Leoneka. Jesteśmy wdzięczni, że opiekujecie się Leonkiem i dostał szansę na życie, i cieszy się nim...i oby jak najdłużej...skoro Leonek trafił na dogomanię, chcemy wspierać, także nie krępuj się, pisz, co jest potrzebne i my wspólnie będziemy zdobywać i martwić się o fundusze, nie Wy. Póki co, jednak mamy pieniążki i mi np.szkoda, by u mnie leżały ,a Ty za swoje kupujesz :shake:. Babi2, co Ci po głowie chodzi? :cool3:...pisz teraz i już :smile:....nie odkładaj;).
  9. Przyszłam zobaczyć,czy dobre wieści wiosenko przywiozłaś może o psiaku:cool3:....a tu jeszcze drugi :-(
  10. Udało się :multi:....Leonek chce się bawić ,maluszek kochany :smile: , a Negra widać na koniec straciła cierpliwość za podgryzanie uszu...:cool3: Płakać mi się chce... :-(......babi2 :calus:
  11. [quote name='margoth137']mnie się ten filmik otworzył:)[/QUOTE] O masz...a u mnie był "pusty" :shake:....idę jeszcze próbować...
  12. Będzie filmik :multi::multi: :smile::smile:.......babi, najpierw na you tuba trzeba wrzucić filmik z kompa , później pisząc post ,na górze w pasku jest taka drabinka (dodaj film),otworzyć ją i wstawić tam link .
  13. U nas dziś już bardzo zimna noc....trzymaj się Rexiu biedaczku:-(. Wiosenko,a w tej wiosce nikt nie zgodziłby się dać kawałek podwórka za karmę? , budę byśmy też skombinowali.......no trzeba mu jakoś pomóc, on taki zmęczony już widać tą tułaczką:-(...dzwoń, pytaj po hotelikach.
  14. Jejku, jaki on śliczny :loveu::loveu: [url]http://desmond.imageshack.us/Himg707/scaled.php?server=707&filename=igp5920.jpg&res=crop[/url] [quote name='Poker']..... A z jakiej to okazji on ma to twarzowe wdzianko? Potrzebował go Leoś czy Luzik ?[/QUOTE] Mi się wydaje,żeby przytrzymać pieluchę Luzika :razz: Babi ,pisz jak sprawa pieluch wygląda ,bo one nie są tanie ,a u nas kasa leży.
  15. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg707/scaled.php?server=707&filename=igp5920.jpg&res=crop[/IMG] Ale ślicznie tu Leonek wygląda:loveu:...babi ,spróbuj wstawić większe zdjęcie , pliss ...:modla:. A kicia jaka cudowna :)...jak śnieżynka wygląda :loveu:...i boksio piękny :smile:...i wszystkie chcą być blisko swojej Pani :smile:
  16. A u Leonka cichutko :cool3:...wszyscy poszli do Rubika, maluszka również sparaliżowanego :-(. Wiecie co, ciągle nie daje mi to spokoju :shake:....dlaczego on sam rusza łapkami?....nie znam się ,ale może trzeba było jeszcze tę rehabilitację trochę pociągnąć, może Leonek więcej czasu po prostu potrzebował ...u Lolusia też lekarze mówili,że chodzić normalnie nie będzie , a on śmiga. [quote name='babi2']Witam ....... [B]Luzik ma bardzo ruchliwe tylne łapki[/B], (aż dziwne, że nie może ich wykorzystać do chodzenia) steruje nimi wózeczek,a bez niego na śliskich powierzchniach porusza się jak raczkujące dziecko. [B]Podczas podnoszenia przebiera nimi w powietrzu, jakby biegł[/B] - i może ta ruchliwość jest przyczyną,że jelita pracują prawidłowo?....[/QUOTE] "Nowe wieści od [B]p.Darii;[/B] [B][I]Wczoraj w basenie Leon chodził!! [COLOR=#ff0000]Normalnie chodził i przebierał łapkami[/COLOR]!! [COLOR=#ff0000]Trwało to może z 5 minut[/COLOR], potem się zmęczył i znowu je ciągnął za sobą... Pani Basiu, jak będzie Pani miała chwilkę, to proszę mi napisać jak to wyglądało u Lolusia, jak zaczął się zbierać, to jak to wyglądało? Jestem ciekawa, czy te "postępy" u Leona to rzeczywiście postępy, czy są jakieś szanse, bo szczerze mówiąc, to ja nie widzę tego, żeby on wstał po 35 zabiegu jak Loluś... Do tego jeszcze daleka droga, wszystko idzie bardzo powoli..." [/I][/B] Tu wątek Rubika , lekarze szans również nie dają,ale ciocie próbują, ma różne rehabilitacje... może maluszkowi akurat uda się stanąć na łapki,to jeszcze szczeniak :-(. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232395-SPARALIŻOWANY-SZCZENIAK-ma-DT!-Potrzebny-DS[/URL]!!! Babi , zobacz, tu mały ma pieluchę...Luzik musi się przyzwyczaić, bo Ty po prostu nie wyrobisz ze sprzątaniem:-(...trudno, pochodzi kilka dni obrażony i w końcu uzna,że tak musi być....na pewno szkoda patrzeć na te oczęta błagalne, ale nie ma rady :shake: [B]Na pieluchach nie oszczędzaj, pisz jakie potrzebne (nazwa,rozmiar ) i zaraz kupimy. [/B] [URL="http://imageshack.us/a/img705/34/10022012101.jpg"][IMG]http://imageshack.us/a/img705/34/10022012101.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img201/3902/10022012103.jpg[/IMG] ...
  17. [quote name='edyseja']Już znalazła. ;) Okazała się być kolejną fanką [B]ciasteczek wątróbkowych[/B] - jakby mogła to by je łykała w całości. :cool3:[/QUOTE] Edysejo, jeszcze troszkę ,niebawem dotrą do Ciebie ;)
  18. Ciekawe, co Leonek Luzikowy porabiał w ten weekend? :cool3:
  19. [IMG]http://i48.tinypic.com/2ywg2md.jpg[/IMG] Strasznie smutny ...jakby mówił- weźmiesz mnie, pomożesz mi :-( :-(
  20. Zaglądam do pieska....jeszcze chwila i działki puste będą :shake:.... i co z Tobą biedaku będzie :-(.
  21. Ładna sunieczka :smile:
  22. Fajnie,że paczuszka już dotarła. [quote name='babi2']....... ( [B]a Luzik[/B] ....[B] Poleguje na wersalce z mężem[/B]........)[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: Babi2 ,a jak wygląda sprawa pieluch ?, może trzeba zakupić do tej froterki?:cool3: [COLOR=#808080][SIZE=2]Edysejo,masz psiaka na tymczasie?[/SIZE][/COLOR]:cool3:
  23. Witam! Z pozabazarkowej sprzedaży ciasteczek , które zakupiła u mnie ciocia [B]sybisia, [/B]mam dla Lany 60zł. Poproszę nr.konta do wpłaty.
  24. Cioteczki , a cóż my możemy zrobić w tej chwili dla Leonka oprócz tych kilku drobiazgów :shake:. To [B]babi2 i p.Daria[/B] są niesamowite i wyjątkowe !!!!! dając szansę Leonkowi , pomimo , iż mają piątkę swoich zwierzaków. Dziękujemy Wam z całego serca!!! :calus: Togaa, ta Pani pewnie się nie odezwała, co męża miała przekonać:razz: Paczka w drodze. Babi2, ciasteczka nie musisz trzymać w lodówce, są wysuszone ,mogą stać w salaterce, w otwartym pudełku, aby był dostęp powietrza.
×
×
  • Create New...