Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
  • Posts

    10410
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by WiosnaA

  1. Taki mam zapis. Rozliczenie zakupów z bazarkowych pieniążków ,które są u mnie. [B]Było 956zł[/B] Wydano; 40zł-przelew do p.Darii za wit.B -3.09.12 40zł-smaczki (z wysyłką) zakupione na bazrku u Soemy -5.09.12 69zł-legowisko(z wysyłką) -6.09.12 41zł Witopar(z wysyłka) -9.09.12 Razem=190zł Zostaje u mnie 766zł (10.09.12) 200zł wysłane dla Staruszka,...zostało u mnie 566zł,..dn.26.10.12r Ogłoszenia-10zł- zostało u mnie [B]556zł [/B]na dzień 14.XI.12r. [B]Mam u siebie 556zł Leonka[/B].
  2. [quote name='Nikaragua']Czy WiosaA ma jeszcze jakieś Luzikowe pieniądze?[/QUOTE] Tak,tak,tak,oczywiście,że mam!. Zaraz sprawdzę w swoim kajeciku;)...lepiej,żeby było na I stronie,bo tak to ginie na wątku nawet jak podaję sumę. Widziałam filmiki,widziałam Leonka i Luzika :multi:czytałam,ale na wpisy czasu zupełnie nie mam przez bazarki i ciasteczka :razz:. Na wątku Rubika czytałam jak Ewab pisała,że rdzeń przerwany się nie naprawi,ale nerwy uszkodzone mogą się zregenerować.Nie mam czasu szukać teraz tego wpisu,ale jakoś tak napisała,że obok uszkodzonych, tworzy się nowa wiązka nerwów i czucie może wrócić.Coś takiego zrozumiałam z jej wpisu. Ciągle wierzyłam w Ciebie Leonku :smile:,i wierzę!Jesteś silny facet i się nie poddawaj! :kciuki: Na filmiku widać jak próbuje prawą łapką się podeprzeć:smile:,tylko pupcia za ciężka jest jeszcze;).Tryska energią chłopak i tak mu malutko brakuje by pobiec naprawdę:smile:.Cieszę się ogromnie z tych postępów! Babi, jesteś cudowna!!!! I cała Wasza Rodzina!!!:calus: Pierwszą szansę Leonek dostał od Was jak zabraliście go z kałuży!!!!,drugą po sugestii weta...:shake:.....,czas na trzecią!:loveu: Mocno w Was wierzę!!!:Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run:
  3. Moim psiakom Josera bardzo pasuje i chętnie ją jedzą już b.długi okres. Pani będzie musiała tylko pilnować,aby była stale woda. Dam koc razem z fantami bazarkowymi.
  4. [quote name='bea100'] [B]Lepszy balkon i miska niż głodna jama w lesie na skraju wsi! A pralnia to dobry pomysł![/B] Oczywiście- prosimy tu skan rachunku potem. [/QUOTE] Też tak uważam...dobrze,że jej nie zostawili i dali kącik, pomimo iż mają swoje psiaki. Myślę też,że lepiej kupić suche jedzenie i moczyć,zawsze to bardziej wartościowe będzie dla suni.Przy gotowanym Pani może dalej resztki ze stołu dorzucać zamiast mięska;)
  5. Zapiszę sobie sunieczkę. A w jakim wieku są teraz maluchy?
  6. I ja bardzo serdecznie zapraszam na bazarek dla psiaków u Pipi :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236688-DLA-psiak%C3%B3w-PIPI-CIACHA-torebki-ksi%C4%85%C5%BCki-buty-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-do-10-XII?p=20069604#post20069604"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post20069604[/URL]
  7. Bardzo serdecznie zapraszam na bazarek dla psiaków u Pipi i gorąca prośba o pomoc w podrzucaniu :-) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236688-DLA-psiak%C3%B3w-PIPI-CIACHA-torebki-ksi%C4%85%C5%BCki-buty-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-do-10-XII?p=20069604#post20069604[/url]
  8. Babi,coraz lepsze wieści nam tu piszesz :)....wiedziałam,że szampony będą potrzebne :eviltong: ... gwiazdor nam rośnie normalnie:loveu: A ze spacerków,to dopiero Leonek będzie się cieszyć :-)...oby udało się Wam dogadać!!!:kciuki::kciuki:
  9. Wrażenia na pewno były,bo jednak na co dzień nie spotyka się pieska na wózeczku, i na dodatek takiego ślicznego:loveu: Leonku,niedługo pieczemy ciasteczka dla Ciebie ;) ,a tymczasem ciocie zaproszę na nie, na bazarek w podpisie, dla innych piesków.
  10. Zaglądam do ślicznej Sanieczki :-) ...to nie sen Saniu...naprawdę jesteś w innym świecie :)
  11. Ależ pięknie! :) Niejedno dziecko ,później w dorosłym życiu przypomni sobie tę lekcję;). Brawo babi!!!
  12. Wczoraj filmik obejrzałam,ale na wpis nie było czasu....Leonek jak torpeda zasuwa :-o ,o mało z wózeczka nie wyskoczy :)...a na zakręcie to jak prawdziwy rajdowiec :loveu:......babi dziękujemy za filmik :calus: , i za opiekę!! :calus:
  13. Zapraszam serdecznie na bazarek m.in. dla Sani .Gorąco proszę o pomoc w podnoszeniu. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236228-CIACHA-kosmetyki-porcelana-i-MOC-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Sa%C5%84ki-Lolka-Biszkopta-do-6-XII[/url]
  14. Witaj Sanieczko! :smile: ,a ciocie i wujaszków zapraszam na bazarek m.in. dla Sani .Gorąco proszę o pomoc w podnoszeniu. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236228-CIACHA-kosmetyki-porcelana-i-MOC-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Sa%C5%84ki-Lolka-Biszkopta-do-6-XII[/url]
  15. Witam Lolka! :smile: ,a ciocie i wujaszków zapraszam na bazarek m.in. dla Lolka.Gorąco proszę o pomoc w podnoszeniu. http://www.dogomania.pl/forum/threads/236228-CIACHA-kosmetyki-porcelana-i-MOC-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Sa%C5%84ki-Lolka-Biszkopta-do-6-XII
  16. Witam Ciacho Biszkoptowe! :smile: ,a ciocie zapraszam na bazarek m.in. dla Biszkopcika.Gorąco proszę o pomoc w podnoszeniu;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236228-CIACHA-kosmetyki-porcelana-i-MOC-różności-dla-Sańki-Lolka-Biszkopta-do-6-XII[/URL]
  17. Zapisuję się u Sanieczki....płakać się chce ze szczęścia:multi:....mestudio,jesteście cudowni!!!! :) Montuję bazarek m.in.dla Sani.
  18. Strasznie szkoda Misia,bo już miałby sucho i pełny brzuszek :shake:...biedne psiaki,żeby jakoś udało się ich zabrać :-( Finansowo nie mogę pomóc,jedynie bazarkowo, montuję teraz m.in. dla Sanieczki.
  19. Wielka szkoda,że potencjalny domek dał tylko nadzieję:shake: Babi,fajnie się czyta wieści o Waszym stadku:)....a filmiki chętnie chcemy oglądać ;)
  20. Leonku-Luziku,trzymam kciuki nieustannie...
  21. Ale fajnie Sanieczko ruszyło u Ciebie :)....a mi Rudego chudzinki jeszcze bardzo szkoda :-(,Misia też zresztą. Pod koniec tygodnia (wcześniej nie dam rady) zrobię bazarek dla Sańki, przegląd u weta będzie konieczny.
  22. Syn jedzie, ale jutro popołudniu :shake:
  23. Bardzo się cieszę,że Sanieczka niedługo wyruszy :)....mestudio, dziękuję!!!!:-)
  24. [quote name='mestudio']Trzeba w tytule napisać, że DT potrzebne.[/QUOTE] Koniecznie....one tam zimy nie przetrwają :shake:... najgorsze to cierpienie z głodu :-(,w każdej chwili babcia może nie być w siłach nawet sobie wstać herbaty zrobić,a psiaki uwiązane,daleko od ludzi,nawet żaden sąsiad kawałka chleba nie rzuci:shake:.
×
×
  • Create New...