-
Posts
10410 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WiosnaA
-
Dziewczyny,mam dużą prośbę! Zostanie mi trochę fantów ( m.in. są od cioci Smyku ;)) z bazarków,a ja nie będę mogła teraz wystawić i chciałabym komuś przesłać na bazarek dla Lolusia. Czy ktoś mógłby pomóc i przejąć fanciki?
-
Leonku-Luziku biegaj szczęśliwy za TM [*] :-(:-( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/415744caa9a781dd.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5588/415744caa9a781dd.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='babi2']pokażę wam filmik z poniedziałku .... i[video]http://img109.imageshack.us/img109/8679/drzrkzbtgwobyljqglzoct.mp4[/video][/QUOTE] Był taki szczęśliwy u Ciebie :-(
-
[B]Babi[/B] przytulam bardzo,bardzo mocno .....jak mało kto, wiem co przechodzisz teraz :-(:-(
-
Nie wierzę w to co czytam :placz::placz::placz:....Leonku kochany [***] :-(:-(:-(
-
[B]Babi2[/B],dziękuję za potwierdzenie. Wiosna idzie :smile:, przyda się ruch dla Leonka i nowe bodźce na spacerkach :smile:...fajnie by było :Dog_run:
-
Superowo!:smile: I ja zajrzałam na tamten bazarek... jeszcze jakiś ciemniejszy by się przydał do "szurania" :cool3:. Babi ,przed chwilą wysłałam na konto p.Darii [B]35zł. [/B]Od cioci [B]Shilomaniak [/B]zakupiłam co nieco;) i pieniążki mówiła podzielić po połowie dla Gamzy i Leonka:smile:.
-
[quote name='Poker']To troszkę zapasów pieniężnych chłopak ma. Leoś chyba duma co dalej zrobić z Luzikiem, podnieść czy nie.[/QUOTE] Na pewno karma u Leonka już się kończy,więc malutko kaski zostanie :razz: [quote name='babi2']Witajcie cioteczki kochane, my dzisiaj z L-L leniuchujemy. Jutro aż do środy rekolekcje - nie trzeba się uczyć :multi:( i mówi to nauczyciel z dłuuuugolenim stażem :roll:)[/QUOTE] L-L jest pewnie szczęśliwy,że jesteś w domku :loveu: Babi, ubranko Luzik szybko "wyślizguje", trzeba było dodatkowe na zapas kupić.....no i żeby miał nówkę czyściutkie jakby gdzieś w gości wychodził,albo przyjmował :loveu:
-
Zapraszam serdecznie na bazarek m.in. dla Leonka-Luzika :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240854-Dla-piesk%C3%B3w-dla-dzieci-dla-doros%C5%82ych-MOC-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-cztery-psiaki-w-BDT-do-15-03[/url]
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
WiosnaA replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Za sprawą [B]wiosenki[/B] (banerka) poznałam losy Kłębuszka i z jej udziałem powstał bazarek m.in. dla Kłębuszka ,na który serdecznie zapraszamy!:smile: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240854-Dla-piesk%C3%B3w-dla-dzieci-dla-doros%C5%82ych-MOC-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-cztery-psiaki-w-BDT-do-15-03[/url] -
Witam serdecznie Lolusia i jego Ciocie!:smile: Zapraszam na bazarek w części przeznaczony dla Lolcia. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240854-Dla-piesków-dla-dzieci-dla-dorosłych-MOC-różności-na-cztery-psiaki-w-BDT-do-15-03"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240854-Dla-piesków-dla-dzieci-dla-dorosłych-MOC-różności-na-cztery-psiaki-w-BDT-do-15-03 . [COLOR=#000000]I jeszcze drugi mamy bazarek na Stowarzyszenie BM, [/COLOR] [/URL][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240898-Biżuteria-książki-płyty-na-Stowarzyszenie-BM-do-15-03[/URL]
-
[quote name='babi2']:user: witam,[/QUOTE] Pisz nam babi pisz :-), co tam Leonek porabia :cool3:
-
Babi, róbcie rehabilitację dla Luzika :modla: ,niezależnie póki co od wizyty u weta. Lekarze nie jednemu już psiakowi szans nie dawali , a pieski wbrew wszelkim "mądrościom" stawały na łapki. [B]Dr.Mederski[/B] [B]z Grudziądza[/B] ,neurochirurg-ortopeda, z opowieści znam tylko,że robi bardzo skomplikowane operacje kręgosłupa u piesków i jest najlepszy w Polsce. Może zorientować się bliżej w temacie i ew.jakąś konsultację zrobić? Mnie się wydaje,że na filmikach na trawce jest duża poprawa po rehabilitacji ,choć nie trwała ona zbyt długo przecież....a w domu ślisko i przyzwyczaił się już do ciągania pupy,wygodniej tak Luzikowi:razz:.
-
Na pewno im więcej rehabilitacji tym większe szanse,bo sam z siebie Luzik pewnie nie ruszy. Żeby udało się dla Leonka załatwić rehabilitację z taką bieżnią wodną, może wtedy próbowałby stawać na łapki :razz:...ale czy jest taka w Sosnowcu?...no i wozić trzeba by było....ktoś do pomocy dla babi wtedy na pewno byłby potrzebny. Franka chyba dostaje już [COLOR=#000000][SIZE=2]dłuższy czas[/SIZE][B][SIZE=2] nivalin i milgamme[/SIZE][/B][/COLOR], może Leonka też wspomóc lekami?....nie znam,ale różnie już myślę. [URL]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dH8_cUaAqds[/URL] [video=youtube;NUlrC3x_4hA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NUlrC3x_4hA[/video]
-
[quote name='Poker'].......Jak wygląda sytuacja z finansami chłopaka?[/QUOTE] U siebie mam 117zł ze sprzedaży pozabazarkowej ciastek plus na koncie Stowarzyszenia ,razem mamy na 11 zabiegów.
-
To czekamy na foteczki na nowej trawce :multi::)
-
Babi2 kochana jesteśmy z Wami :calus:, lecz tylko myślami niestety.....nieraz myślę co porabiacie, ile razy dziennie mopa wyciągasz :-(, czy jakiś znaczący kroczek Luzik może zrobił :cool3:. Pamiętam jak się martwiłam latem,gdzie znaleźć drugą togę;) dla naszego Leonka,a on spotkał wspaniałą BABI2:loveu:....mało jest takich ludzi jak togaa i Ty, oj mało...:shake: ,ale wiemy,że rzeczy niemożliwe stają się możliwe. Sił pewnie brakuje Ci często, jednak wierzę,że przyjdzie chwila i Leon Cierpliwy :) z Twoją pomocą podniesie Luzika choć w części na łapki. Niech to wiosenne słoneczko przyśle Wam dużo,dużo dobrej energii!!! U mnie jeszcze jest sporo śniegu na podwórku i lodowisko na ulicy, ale by Luzik śmigał :evil_lol:....ale trawka zdecydowanie na korzyść mu wyjdzie...własna trawka,własny wybieg :multi:.....[B]babi2[/B]:iloveyou:
-
Z naszego bazarku dla Gamzy i Lubej poleciał przelew na [B]374zł[/B]:-). Bardzo proszę o potwierdzenie jak pieniążki dotrą. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239712-Rozliczamy!-PROMOCJA-SZALI!-%C5%9Bliczne-kr%C3%B3wki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Gamzy-i-Lubej-do-14-II?p=20416415#post20416415[/url]
-
[quote name='sylwia1982']Vicky62 warto oj warto dla takich zdjęć z super domku:loveu:, się chłopak wyrwał z Bielska do dużego miasta:-)[/QUOTE] To my Irenko dziękujemy za Maciusia :loveu:,i Tobie Sylwio za to koczowanie :-).Całe szczęście,że Ci się udało,jest naprawdę przesympatycznym kotkiem,a córka jest nim zachwycona:smile:. Nawet nie wiedziałam,że on z Bielska pochodzi :cool3:. EVA,drapak córka na Allegro kupiła od producenta.
-
Pipi,zdrowia Ci życzę bardzo! Maciuś-Jackson Ciebie pozdrawia :-),zdjęcia tylko trochę słabe. Bardzo wesoły i towarzyski kotek,przylepka straszna:smile:. Jest już po kastracji,trochę urósł,ale dosyć szczuplutki, może niedługo zacznie "mężnieć" :cool3:. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/827/36292419.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/679/36292419.jpg[/IMG][/URL] szczypiorek, [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/838/87913880.jpg/"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/7118/87913880.jpg[/IMG][/URL] Ulubione miejsce Jacksona,nic na tej półce stać/leżeć nie może;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/841/79901277.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/7267/79901277.jpg[/IMG][/URL] Sprawdza nowy domek,jaki dostał ostatnio, [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/42129602.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/5095/42129602.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/547/89957974.jpg/"][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/6356/89957974.jpg[/IMG][/URL] ..
-
Ciekawe jak ferie dla Leonka mijają :cool3:...pracowicie zapewne:razz:. Walentynkowo przyszłam Leonka/Luzika wyściskać :iloveyou::loveu: