ile tam jeszcze psow zostalo?
w moim banerku jest petycja,ja wiem ,ze pewnie wiekszosc z Was juz ja podpisala,ale porozsylajcie ja moze jeszcze raz prosze gdzie tylko mozecie -swoich rodzin,znajomych, czym wiecej z nas podpisze tym predzej moze sie to prawo zmieni...