Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. rece opadaja co sie dzieje widzialyscie takiego Onka http://www.dogomania.pl/threads/185522-Całowicie-łysy-pies-Falco!-Jest-szansa-na-domowy-DT!-Potrzebne-deklaracje!!!!!
  2. i ja jestem postaram sie cos podeslac ...prosze o email adres do przelewu PayPal porozsylam watek
  3. potrzebna pilna pomoc w Sandomierzu!!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186165-SANDOMIERZ-przytulisko-po-POWODZI-pęka-w-szwach.-Potrzebna-pomoc-dogomaniaków[/URL]!
  4. dziewczyny potrzebna pomoc w Sandomierzu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186165-SANDOMIERZ-przytulisko-po-POWODZI-pęka-w-szwach.-Potrzebna-pomoc-dogomaniaków[/URL]! tragedia z tym wszystkim ale bedziemy robic co sie da i nie da !!!!!!!!
  5. potrzebna pomoc w Sandomierzu!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186165-SANDOMIERZ-przytulisko-po-POWODZI-pęka-w-szwach.-Potrzebna-pomoc-dogomaniaków[/URL]!
  6. potrzebna pomoc w Sandomierzu http://www.dogomania.pl/threads/186165-SANDOMIERZ-przytulisko-po-POWODZI-pęka-w-szwach.-Potrzebna-pomoc-dogomaniaków!
  7. mi rece opadaja z tej odleglosci...ja nie wiem jak moge pomoc...ale bede podnosic watek z uporem maniaka:)
  8. ile tam jeszcze psow zostalo? w moim banerku jest petycja,ja wiem ,ze pewnie wiekszosc z Was juz ja podpisala,ale porozsylajcie ja moze jeszcze raz prosze gdzie tylko mozecie -swoich rodzin,znajomych, czym wiecej z nas podpisze tym predzej moze sie to prawo zmieni...
  9. oby to wszystko juz sie skonczylo...brak slow...trzymajcie sie
  10. Sloneczko promienieje u Ciebie Muraka!!!!!!
  11. kawal z niego chlopaka bedzie jak troszeczke wagi w dobrym domku zlapie;0
  12. czy znacie kogos z okolicy Lubina Onek do wyciagniecia( i nie tylko) na terenie zalanym http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Powódź!/page162
  13. stonka uprzedzilas mnie ,dotarlas tu pierwsza :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Powódź!/page162[/URL] ja tez rozsylam gdzie moge...
  14. czy macie moze jakis znajomych w okolicach powodziowych tzn Lubina http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Powódź!/page162
  15. czy macie moze znajomych w okolicach powodziowych tzn Lubin [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Powódź!/page162[/URL]
  16. jest duzy problem -prosze zobaczcie ,moze bedziecie miec kogos w tej okolicy http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Powódź!/page162
  17. jesy Onek w niebezpieczenstwie na terenach zalanych [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Powódź!/page162[/URL]
  18. czy znacie kogos z okolic Lubina? jest duuuuuuuuuuuzy problem - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Powódź!/page162[/URL]
  19. dziewczyny napiszcie moze do Tereski Borcz ...ona zawsze ma jakies rozwiazanie jest fantastycznym czlowiekiem!!! ona jest ze Slaska
  20. dobrze ze juz wszystko dotarlo:) bedzie kasa na nastepne psie bidki:)
  21. a jakbys tak niby na wizyte przypadkiem jedna przyprowadzila? moi tez strasznie sie awanturowali-sttrrraaaszzznnnieeee!!!!-ale jak Zulek juz trafil do nich to teraz ta parowka rzadzi calym domem:evil_lol: zabralo im miesiac czasu by w koncu przestawic sie na wieczna milosc do tego szczekuna. bo Zuleczek wielki charakterek ma:evil_lol:
×
×
  • Create New...