Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. a nowy domek z zadna propozycja pomocy sie nie wychylil?
  2. poproscie vet by przez caly zabieg podawal malej kroplowke,to bardzo wazne ,poniewaz pies lepiej przechodzi operacje i nie pojawiaja sie kmplikacje w trakcie i po vets przewaznie nie chce sie tego robic(lenistwo, wiecej przez to pracy maja)i tylko usypaja psine bez wsparcia organizmu plynami jesli ona charczy to trzeba uwazac na tchawice by jej sie nie zapadla podczas zabiegu trzymam kciuki!!!!
  3. zamojszczaki na pierwsza!!!! psy z Zamoscia potrzebuja pomocy!!!!
  4. az sie boje...co tam sie dzieje?????????????????????//
  5. Elmirka masz racje sprawa zawsze musi byc szczera od pocztku do konca !!! to bardzo wazne! decyzja nalezy teraz do Paji:)
  6. dobrze ,ze bedzie bezpieczny...tyle stresu w zyciu tego psa:(
  7. sterylka???? to rasowa suka...
  8. jesli Paja nie ma problemu i jest gotowa mu pomoc to nie widze problemu by dac je szanse i pomoc w ten sposob psiakowi w innym razie to chyba trzeba psa uspic skoro wszyscy nie widza go poza schronem...to po co jest ten watek jesli sprawa taka beznadziejna?
  9. czy pan wie ,ze sunia bedzie wysterylizowana? ostroznie !
  10. podjelabys sie pracy ztym bardzo trudnym psiakiem ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186404-Mopik-vel-MAILO-depresja-i-brak-oka-równa-się-dożywocie-Czy-ktoś-mu-POMOŻE[/URL]-!
  11. u Murki jest malutkie dziecko ... mysle ,ze trzeba poczekac na wypowiedz Paji na ten temat
  12. Paja o tym wszystkim wie i chce sie podjac pracy nad nim. pies nie widzi wiec jest agresywny. nie mysle ,ze pozostawienie go dalej w schronie w tej sytuacji jest najlepszym rozwiazaniem .trzeba dac mu szanse.
  13. super!!! to kiedy jedzie dziewczyna do domu? a co ze sterylka??????????
  14. [quote name='Dogo07']Z tego co zrozumiałam do Majlo będzie w domu u Paji ? A jak nie będzie chciał mieszkać tak blisko przy człowieku ? Albo nie zgodzi się z psami ? A jeśli chodzi o dane do wpłat, to brak jeszcze Majlowego skarbnika.[/QUOTE] jemu tylko ludzkiej milosci brak,z czasem i z cierpliwa praca nad nim nie bedzie juz taki wystraszony i chumorzasty;) ja jestem dobrej mysli
  15. jakies wiadomosci??????????????
  16. to moze trzeba zmienic tytul i napisac ile jeszcze Dosi brakuje...
  17. moja dziewczyna tez miala takie odrobinki krwi pierwszego dnia,ale pozniej bylo wszystko ok
  18. wyczytalam na ktroryms z watkow ,ze ogloszenia ze zdjeciem w Dzienniku Zachodnim daja bardzo duzy odzew...moze warto sprobowac?
×
×
  • Create New...