Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. piszcie na watku BD T [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane[/URL]
  2. to bardzo dobre wiadomosci :) !!!! to znaczy ,ze mala pomalutku bedzie wychodzic na prosta przy odpowiedniej karmie i pod czulym okiem Ewuni. wyglada ,ze Dosiek jest baaaardzo wrazliwym psem i stres (a miala go ostatnio bardzo duzo) powoduje u niej wszystkie zaburzenia .
  3. jestem ...tyle tych nieszczesc ,napiszcie do Tereski Borcz ona ma zawsze jakis trzezwy pomysl
  4. i znow zakochalam sie beznadziejnie MaDi porosze o pw z info do wplaty na Sare
  5. pokazuj sie sliczna :)
  6. nowy bardzo wazny watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIE-MILE-widziane[/URL]
  7. na ktorych stronach sa nowe zdjecia ze schronu?
  8. nowy wazny watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIE-MILE-widziane[/URL]
  9. nowy ,wazny watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIE-MILE-widziane[/URL]
  10. nowy ,wazny watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIE-MILE-widziane[/URL]
  11. jest taki nowy wazny watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIE-MILE-widziane[/URL]
  12. jest taki nowy wazny watek http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIE-MILE-widziane
  13. jest taki nowy wazny watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIE-MILE-widziane[/URL]
  14. jest taki nowy watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIE-MILE-widziane[/URL]
  15. oo juz takie delikatne jestescie panienki;),kupelas piekny trzeba sie tylko cieszyc ,ze dziewczyna dobrze reaguje na leczenie
  16. nie jak Tosia bedzie bezpieczna koncentrujemy sie na Tosiu
  17. przeciez to bylaby kwestia tygodnia by znalesc jakis transport,nawet laczony...czy ktos moze ja przetrzymac te kilka dni?
  18. a co mowia veci o stanie zdrowia suni i jaki jest plan by postawic ja na nogi?
  19. piekna jest !!!! ile ten pies wycierpial:shake: ma to wszystko wypisane w tych strasznie smutnych oczach..
  20. dziekuje za zaproszenie poczytam watek... na czym stoicie ? ile wszystkiego razem potrzeba na ten DT ?
×
×
  • Create New...