Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. to ona ma juz tam zostac zapomniana do konca swoich dni ? :(
  2. hopsaj Sara !!!!
  3. E-S a ja juz chcialam Cie zaprosic bys zobaczyla Bugcia ;) a Ty juz jestes :)
  4. Anita dzieki ,ze jestes :))))) trzeba dziewczyne jakos lansowac ;)
  5. dzieki serdeczne dziewczyny !!!! dobrze ,ze jestescie :) ja przy tej 8 mio godzinnej roznicy jestem ze wszystkim do tylu ;) ciesze sie ,ze psiaki juz sa pod Waszymi bezpiecznymi skrzydlami !!!!!
  6. jestem ,jestem :) piekna dziewczyna tylko jej troche ludzkiej milosci brak ,ale Funia juz tym sie zajmie ;)
  7. ufff nareszcie chlopak ma cos przeciwbolowego !!!!! trzymam kciuki za jutro !!!!
  8. czy ta piekna sunia to nasza zabiedzona onka z Zamoscia ???? Beka Ty to jakas czarodziejka jestes ;) strasznie sie ciesze !!!!!!!!!!!!!!!! narezcie dziewczyna sie doczekala !!!!!!
  9. jakies wiadomosci o Cassi i Kajtusiu ? moze jakies fotki ...please :)
  10. nie wiem jak z tym wybawieniem ,mieszkam tu od ponad 20 lat i wiem ile kosztuje utrzymanie psa...nie w zlotowkach ,ale innej walucie ;) i wizja zachodnich laboratorii doswiadczalnych jakos nie zchodzi mi z oczu ...
  11. ja tez chce cos podeslac poprosze namiary na PW zajmijcie sie ta sprawa ,moze jak sie to naglosni to inni beda bardziej uwazac by nie nabrac podobnego rozglosu w mediach ja wrocilam chora z Polski :( te bezpanskie ,glodne ,biedne ,walesajace sie psiny i porozjezdzane psy zdychajace w rowach ...koszmar!!!!!!!!!!!
  12. ja to gesiej skory dostaje jak slysze o zaranicznych adopcjach ... ciesze sie ,ze maly ...moze Kajtek juz bezpieczny :) dziekuje Tolu !!!!! nie moge nigdzie znalesc zdjec psiakow (?)
  13. mysle ,ze Tereska bardzo madrze i trzezwo radzi :) trzeba podjac szybko decyzje ,pies z cala pewnoscia jest w bolu
  14. napisz mi prosze jak Cassi na pw ,nie moge sie dobic do Funi :(
  15. Teresko ze mna wiesz jak jest ,wiec moze Twoj email na pw ,postaram sie troszeczke cos pomoc(jestem kompletnie uziemiona moimi bidulami)
  16. napisz moze tu http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane tam jest Madalena z W-wy moze cos Ci pomoze na juz
  17. decyzja jest potrzebna na juz ,ten pies tam cierpi :(
×
×
  • Create New...