Anita chcialam do Ciebie napisac na pw ,ale masz zapchana skrzynke :(
potrzebna mi jest Twoja profesjonalna pomoc w ogloszeniach na tym watku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192018-Maleńka-Milka-spała-na-ulicy-potopiono-jej-dzieci.-Proimy-o-pomoc-w-ogłoszeniach?p=15298165#post15298165[/URL] wiec gdybys mogla prosze bylabym Ci baaardzo wdzieczna :) dziewczyny nie maja takiego Pro jak Ty :cool3:,a mala trzeba wypchnac ,siedzi w jednym z moich boksow a tam nastepne bidy juz czekaja w tej zamojskiej mordowni...