piekny jest :)!!! trzymam mocno za niego kciuki !!!!!!
trzeba mu wyciac wloski kolo oczek ,yorki maja sklonnosc do utraty wzroku ,jesli rogowka jest ciagle podrazniana...
i wloski kolo odbytu tez ;)
to zabki do wyrwania...ehhh jak u wiekszosci tej rasy....
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fd4f52c4e6ebb28f.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/509/fd4f52c4e6ebb28fgen.jpg[/IMG][/URL]