Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. to te enzymy powinny byc dobre chyba...teraz trzeba zbierac jakos na karme skoro Funia odjela to 50zl to niech to bedzie moj wklad + 20zl od Handzi ...kto jeszcze cos dolozy dla psiny ?
  2. mam nadzieje ,ze tak bedzie...martwi mnie ,ze przyzwyczajaja sie i pozniej beda miec zlamane serca ...
  3. nie bylo mnie chwile ,a tu takie fajne zmiany u suni :) strasznie sie ciesze ,ze jest juz w normalnych warunkach! czekamy na wiesci z hoteliku ...
  4. ale fantastyczne wiadomosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! on nie mogl lepiej trafic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! strasznie sie ciesze ,ze chlopak ma dom u tak wspanialych ludzi :)
  5. mam nadzieje ,ze te ludzkie enzymy beda dobre.... jakby tak bylo to trzeba uzbierac tylko na karme ...czas nas goni,przeciez on musi cos jesc ...
  6. to juz tylko kilka dni i dziewczynki beda miec piekne zdjecia :)
  7. podnosimy...
  8. fajne wiadomosci :) a moje bidulki ciagle siedza :(
  9. a dla moich zamojszczakow by sie gdzies miejsce w W-wie jakies znalazlo ...?
  10. no to w piatek sesja zdjeciowa :) Tosiulek ondulacje robic ,puderek na nosek ;)
  11. tak ,to prawda ...ona ma taka INNA urode :)
  12. trzymam kciuki za szybkie znalezienie domku w Lublinie :)
  13. pieknie Tayuni w tym pink ;) no to czekamy na sesje zdjeciowa naszej modeleczki :)
  14. trzeba chyba zorganizowac jakis bazarek na ta karme i enzymy...chlopak przeciez nie moze zostac bez leczenia :(
  15. Patysia pieknie wyglada :)
  16. ale pociagiem tez go mozna przewiesc ...w najgorszym przypadku vet moze mu podac cos na uspokojenie ....co osobiscie bym polecala tak dla mniejszego stresu malucha
  17. jestem :) musze poczytac zaleglosci !!! mizianki dla Cacunia :)
  18. witaj Szansuniu :) tyle tu zmian u ciebie :)
  19. jestem Tosiuniulku :) myslalam ,ze juz zdobylas TZ serce do tej pory ;)
×
×
  • Create New...