[quote name='Iljova']I z tego powodu cieszę się czasami że nie mam netu do komputera. Korzystam w komórce i mam wyłączone wyświetlanie obrazków. Bo jak mam możliwość wejść z komputeram i widzę niektóre zdjęcia to mi słabo. Chociażby Kubuś ten podpalony psiak niewiem czy widziałyście dopóki nie widziałam to jakoś to było ale jak zobaczyłam zdjęcia to szok zbladłam.
Mogę wystarczy informacja która przeczytam, nie potrzebuje oglądać zdjęć i tak bardzo mocno to na mnie działa.[/QUOTE]
...tak, na nas to dziala ,a te biedne zwierzeta w tym dramacie tkwia ...czuja ,cierpia ...:(