Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. ciekawa jestem czy Tayunia zajela miejsce Tosi w domu?
  2. jakos malo cioteczek do ciebie zaglada Pesteczko...
  3. kto pomoze MaDi ? zdaje sie ,ze Anita robila plakacik dla niego ,ale nikt nie rozwieszal...bede musiala gdzies poszukac na watku
  4. [quote name='Iljova']I z tego powodu cieszę się czasami że nie mam netu do komputera. Korzystam w komórce i mam wyłączone wyświetlanie obrazków. Bo jak mam możliwość wejść z komputeram i widzę niektóre zdjęcia to mi słabo. Chociażby Kubuś ten podpalony psiak niewiem czy widziałyście dopóki nie widziałam to jakoś to było ale jak zobaczyłam zdjęcia to szok zbladłam. Mogę wystarczy informacja która przeczytam, nie potrzebuje oglądać zdjęć i tak bardzo mocno to na mnie działa.[/QUOTE] ...tak, na nas to dziala ,a te biedne zwierzeta w tym dramacie tkwia ...czuja ,cierpia ...:(
  5. nareszcie chlopak usmiechniety :)
  6. oni wtym schronie przypinaja takie maluchy do budy ??? rece opadaja ...a nie moze go ktos przetrzymac nawet te kilka dni u siebie ?
  7. Funiu pieniadze za luty za 4 psy wyslane
  8. [quote name='beka']Chyba jednak musze zalozyc to konto na fb[/QU koniecznie ;) ja to zrobilam tylko i wylacznie dla zwierzakow .
  9. podobno rudzielce zawsze sa inteligentniejsze ;)
  10. przeciez on nigdy nie byl normalnie traktowany :( dobrze ,ze ktos chce z nim pracowac...niestety jego stan jest wytworem glupoty czlowieka ...
  11. szkoda ...:( jest domek ,a tyle psiakow czeka ....
  12. strasznie sie ciesze ,ze w koncu tam dotrze :) czy ktos moze pomoc z nowymi ogloszeniemi dla Huntera?
  13. dobrze wam :0 a tutaj dzis rano bylo-29 a w wietrze -42....jak ja nienawidze zimy
  14. mysle ,ze bedzie mial wieksze szanse jako kundelek
  15. pieknie prosimy o wydarzenie :)
  16. a moze Tayunia ,ona tez taka delikatna jak Tosia ?
  17. :):):):):):) witaminke D dziewczyny lapia
  18. [quote name='mysza 1']Wydarzenie dla Amelki na FB, dołączcie do nas :) [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=114987288576392&pending#!/event.php?eid=114987288576392&index=1[/url][/QUOTE] Iwonko ,sorry wlasnie znalazlam ....
  19. czy moze ktos zrobic jej wydarzenie na FB ?
×
×
  • Create New...