na poczatku calej akcji z wyciagnieciem HUntera powiedzialam ,ze ja pomoge w jego comiesiecznym utrzymaniu w hoteliku u Funi (z czego sie wywiazuje od wrzesnia tzn juz od 8 miesiecy ) i na tym konczy sie moja pomoc.
Pozniej zaplacilam za polowe kastracji i za badania itp.
i tym razem tez zaplace to 190zl za dodatkowe badania -szkoda mi psa
od wrzesnia mialam 4 psy u Funi (od poczatku marca sa tylko 3)za ktore placilam regularnie.
szczerze mowiac nie wiem kto poczuwa sie do odpowiedzialnosci za tego psiaka( ????)