Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. [quote name='delfy2000']A kto jest legalnie odpowiedzialny za Huntera? Czy osoba, która opłaca wszystkie wydatki od tylu miesięcy? IVV - proszę o kontakt na PW....[/QUOTE] osoba ktora podpisala dokumenty w schronie ...tak mi sie wydaje PW wyslana
  2. ja tez !!!! mocnooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!1
  3. tak, przykra ta cala sytuacja ...:(
  4. zagladaja ,zagladaja tylko pewnie nic nie pisza
  5. piekna dziewczyna sie z niej robi :)
  6. podniose na dobranoc
  7. uwielbiam te kola do gory i to rozwalajace ,przewalajace lenistwo ;)
  8. to teraz powinni zrobic reprtaz o Rexie w jego nowym domu
  9. na poczatku calej akcji z wyciagnieciem HUntera powiedzialam ,ze ja pomoge w jego comiesiecznym utrzymaniu w hoteliku u Funi (z czego sie wywiazuje od wrzesnia tzn juz od 8 miesiecy ) i na tym konczy sie moja pomoc. Pozniej zaplacilam za polowe kastracji i za badania itp. i tym razem tez zaplace to 190zl za dodatkowe badania -szkoda mi psa od wrzesnia mialam 4 psy u Funi (od poczatku marca sa tylko 3)za ktore placilam regularnie. szczerze mowiac nie wiem kto poczuwa sie do odpowiedzialnosci za tego psiaka( ????)
  10. Zuzulina na pierwsza
  11. kiedy maly moze miec ta operacje tzn w jakim wieku bedzie dla niego najbezpieczniej?
  12. dziekuje Agada i Selenga [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002020B.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://content.sweetim.com/tbsig/sig.asp?img=ad1[/IMG][/URL]
  13. sunia pewnie juz urosla troszeczke...
  14. maluchu na pierwsza !!! musi w koncu znalesc sie dla ciebie dobry dom :)
  15. czekamy na zdjecia :)
×
×
  • Create New...