Jump to content
Dogomania

halszka

Members
  • Posts

    30921
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    11

Everything posted by halszka

  1. Wszystkim życzę Pomyślności w Nowym Roku a Aiszy Cudownego Domku :)
  2. Wszystkim życzę Pomyślności w Nowym Roku a Frigusiowi Cudownego Domku :)
  3. 29.12.2014 Pieniążki w kwocie 873zł zostały przelane na konto Stowarzyszenia [url=http://up.programosy.pl/foto/rach.jpg][/url] Po wpłynięciu proszę o potwierdzenie tu na wątku oraz na bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/143945-koniecprezentyco%C5%9B-dla-pupilaksi%C4%85%C5%BCkizim%C3%B3wka-i-inne-na-kotypsy-i-my-do2811godz20/#entry15895477
  4. super kolaże,wczoraj już udostępniałam na FB,oby ludziska kochane wypatrzyły psiaki i się zakochali :)
  5. z przyjemnością oglądam zdjęcia :)
  6. super wieści,buziam ten słodki nochalek :*
  7. Pokazujemy chłopaka :) Oby kochający domek wypatrzył Bostonka ,wszystkiego dobrego :)
  8. przyszłam złożyć życzenia,aby wszystkie sierotki znalazły kochające domy :) Pięknych Świąt :)
  9. Twisterku Tobie i Twojej rodzince PIĘKNYCH ŚWIĄT życzę
  10. i ja zaglądam z życzeniami,aby wszystkie psiaki znalazły wspaniałe,kochające domy! PIĘKNYCH ŚWIĄT Wszystkim
  11. zaglądam i życzę psiakom znalezienia jak najszybciej kochających domów i Wszystkim Pięknych Świąt :)
  12. Yogi oby jak najszybciej wypatrzył Cię wspaniały domek !Cudownych Świąt życzę :)
  13. Kajuniu Tobie,mamci i całej rodzince PIĘKNYCH ŚWIĄT życzę
  14. Saruniu oby jak najszybciej wypatrzył Cię wspaniały domek :kciuki: Ciocie Kochane Cudownych Świąt :)
  15. i ja przyszłam złożyć życzenia szybkiego znalezienia kochającego domku :) i Wszystkim którym nie jest obojętny los Aiszy - Pięknych Świąt :)
  16. i ja przyszłam złożyć życzenia szybkiego znalezienia kochającego domku :) i Wszystkim którym nie jest obojętny los psiaka - Pięknych Świąt :)
  17. i ja przyszłam złożyć życzenia Largusiowi,Rodzince i Wszystkim którym nie był obojętny los psiaka :) Kochani Pięknych Świąt :)
  18. biedne,kochane psiątko,Lorci pięknie odbudowały się mięśnie po HMB http://www.dermapharm.com.pl/pl/o/HMB-preparat-odzywczy-dla-psow-i-kotow tu obszerniejszy opis http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=3225
  19. Urocza puchata Zosieńka :loveu: Cudownych Świąt Dziewczyny :tree1: a w Nowym Roku samych pięknych chwil spędzonych razem :calus:
  20. a no właśnie,szkoda,wiele osób się angażowało i pomagało na tym wątku jak mogło a informacji zero :lookarou: Na FB działają oto co znalazłam :) Mówimy Nie Likwidacji Schroniska Azorek W Obornikach Wlkp. 17 grudnia o 16:05 · Chyba nie moglibyśmy sobie wymarzyć lepszego prezentu na zbliżające się święta - dzisiaj oficjalnie otrzymaliśmy od Weterynarza Powiatowego przedłużenie zgodny na działanie schroniska Azorek w obecnym miejscu do końca 2016 roku!!! Mamy nadzieję, że do tego czasu uda się wybudować nowe schronisko, ale najważniejsze, że do tego czasu nasze psiaki będą bezpieczne
×
×
  • Create New...