Kochani podmieniony psiak to Willy,który 07.05.2014 trafił do przytuliska w Wodzisławiu śl.
29.09 w Klinice w Katowicach przeszedł operację uszy po czym trafił do DT gdzie nadal przebywa
http://olx.pl/oferta/cudny-willy-wciaz-czeka-na-kochajacy-dom-CID103-ID8abs5.html#9af16ff3bb;promoted
Willy nie ma swojego wątku,tu ogólny Stowarzyszenia http://www.dogomania.com/forum/topic/129865-stowarzyszenie-na-rzecz-zwierz%C4%85t-koty-psy-i-my-wodzis%C5%82awskie-zwierzaki/
a tu psiak na FB https://www.facebook.com/media/set/?set=a.255120441364033.1073741969.139955969547148&type=3
Jeszcze raz Frigusiowi samych szczęśliwych chwil z nową rodzinką :)