Jump to content
Dogomania

halszka

Members
  • Posts

    30921
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    11

Everything posted by halszka

  1. oczywiście :) jak będę miała to pokażę :)
  2. ja ostatnio korzystam z tych,nie wiele tego,ale zawsze coś wystarczy skopiować emotkę i wkleić na forum(bez kopiowania kodu jak w instrukcji ) http://emotikona.pl/emotikony/?page=1
  3. czekam zwarta i gotowa a ogłoszenia pójdą z tymi zdjęciami czy jest szansa na nowe? :)
  4. buziam w nochalek :) ;)
  5. Ciocie właśnie pisałam z DT :) Willy ma dom było sporo telefonów z OLX ,ale ostatecznie zamieszkał z rodzinką,która wypatrzyła go na FB :)
  6. wspaniale :) zatem czekamy na info :)
  7. Dzień dobry Elence i cioteczkom :)
  8. odwiedzam z rana Aiszę :)
  9. zaglądam z rana życząc szerokiej drogi!
  10. Dzień dobry Lunce i cioteczkom :)
  11. jestem i ja,gdy tylko będą potrzebne ogłoszenia dajcie ciocie znać trzymaj się psiaczku i szczęśliwej podróży po nowe życie do Makili a później znajdziemy Ci wspaniały domek!
  12. Nie trzeba przelewać pieniążków ;) wyróżnienie ode mnie na miesiąc,może tym razem suni się powiedzie. Elenko a tu dziewczynka w moim albumie na FB kto może proszę udostępniać :) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=812266358839143&set=a.386567561409027.84335.100001673596130&type=1&theater
  13. Brawo Friguś :) wspaniałe wiadomości :)
  14. Ciocie kochane dzisiaj skończyło się wyróżnienie dla Elenki/Ewci
  15. Yogisiu samych cudnych wspólnych chwil z nową rodzinką
  16. no i pięknie tak trzymaj Aiszo :)
  17. dziewczynka cudo!!! :wub: tylko gdzie ten domek....?
  18. i ja przyszłam w odwiedziny do pannicy :)
  19. Lunka na FB kto może proszę udostępniać :) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=810665728999206&set=a.386567561409027.84335.100001673596130&type=3&theater
  20. Wyróżnienie na miesiąc od P.Magdy :) Saruniu
  21. Kochani podmieniony psiak to Willy,który 07.05.2014 trafił do przytuliska w Wodzisławiu śl. 29.09 w Klinice w Katowicach przeszedł operację uszy po czym trafił do DT gdzie nadal przebywa http://olx.pl/oferta/cudny-willy-wciaz-czeka-na-kochajacy-dom-CID103-ID8abs5.html#9af16ff3bb;promoted Willy nie ma swojego wątku,tu ogólny Stowarzyszenia http://www.dogomania.com/forum/topic/129865-stowarzyszenie-na-rzecz-zwierz%C4%85t-koty-psy-i-my-wodzis%C5%82awskie-zwierzaki/ a tu psiak na FB https://www.facebook.com/media/set/?set=a.255120441364033.1073741969.139955969547148&type=3 Jeszcze raz Frigusiowi samych szczęśliwych chwil z nową rodzinką :)
×
×
  • Create New...