-
Posts
30921 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
11
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halszka
-
aj pomyliłam posty :rolleyes: wystarczy w jednym,dzięki Agusiu :)
-
oczywiście,że będę odświeżać,na razie nie ma potrzeby bo ogłoszenia są aktualne :) Agusiu,ale mam malutką prośbę proszę dopisz w pierwszym poście do" Inne formy pomocy:halszka - ogłoszenia" str.16 będzie łatwiej kontrolować nie szukając za każdym razem ;)
-
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
halszka replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ojoj Aiszo ucholku kochany mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze! -
Pokazujemy ślicznotkę :)
-
Elenka już w DS :) Powodzenia sunieczko kochana :* :)
halszka replied to Martika&Aischa's topic in Już w nowym domu
zaciskam najmocniej jak potrafię -
Frigo - psi ideał - zamieszkał w Krakowie, kocha i jest kochany.
halszka replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
super ,ze wszystko się wyjaśniło -
Elenka już w DS :) Powodzenia sunieczko kochana :* :)
halszka replied to Martika&Aischa's topic in Już w nowym domu
Niestety nie wszędzie mogłam zamieścić mail http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/katowice/sunia-o-cudownych-lecz-smutnych-oczkach-marzy-o-swoim-domu-618025603 http://www.rozglos.net/ogloszenie-555687.html http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-11150/sunia-o-cudownych-lecz-smutnych-oczkach-marzy-o-swoim-domu.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/11150-big-1-1421766886.jpeg http://katowice.lento.pl/sunia-o-cudownych-lecz-smutnych-oczkach,2642704.html http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=141304 http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/50975/piekna_sunia_marzy_o_swoim_domu.php http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/155828/ http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=214080 http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Sunia-o-cudownych-lecz-smutnych-oczkach-marzy-o-swoim-domu-id103864.html http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=342877&catid=26&Itemid=43 http://alegratka.pl/ogloszenie/sunia-o-cudownych-lecz-smutnych-oczkach-25705355.html http://www.ogloszenia.kotypsy.pl/anons,7893,Sunia_o_cudownych_lecz_smutnych_oczkach_marzy_o_swoim_domu___Katowice__woj__slaskie.html http://tlenek.pl/ogloszenie/sunia-o-cudownych-lecz-smutnych-oczkach-marzy-o-swoim-domu.html http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/12445/name/oddam-do-adopcji-sunia-o-cudownych-lecz-smutnych-oczkach-marzy-o-swoim-domu-katowice.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/258092/Sunia-o-cudownych-lecz-smutnych-oczkach-marzy-o-swoim-domu/#.VL577iz8dqA http://naszezwierzaki.info/15-oddam/11604-sunia-o-cudownych-lecz-smutnyc.html http://katowice.topad.pl/ogloszenie/Sunia_o_cudownych_lecz_smutnych_oczkach_marzy_o_swoim_domu,26720 http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/384794-sunia-o-cudownych-lecz-smutnych-oczkach-marzy-o-swoim-domu--oferta-slaskie/ http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,104531,Lw==.html# http://olx.pl/oferta/sunia-o-cudownych-lecz-smutnych-oczkach-marzy-o-swoim-domu-CID103-ID8BwcB.html http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=15189 http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/sunia-o-cudownych-lecz-smutnych-oczkach-marzy-o-swoim-domu-12579.htm http://zoobazar24.pl/ads/sunia-o-cudownych-lecz-smutnych-oczkach-marzy-o-swoim-domu/ http://aletutego.net.pl/ogloszenie/15686/sunia-o-cudownych-lecz-smutnych-oczkach-marzy-o-swoim-domu-/ http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/o/7559/_Sunia_o_cudownych_lecz_smutnych_oczkach_marzy_o_swoim_domu! http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Ewcia,120066 http://www.eoferty.com.pl/sunia_o_cudownych_lecz_smutnych_oczkach_marzy_o_sw_337728.html http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/17558/Sunia_o_cudownych_lecz_smutnych_oczkach_marzy_o_swoim_domu.html http://ogloszenia.com/slaskie/oferty/zwierzeta/oddam-w-dobre-rece.htmloczekujące Sunieczko Wyróżnienie na tydzień ode mnie dla Elenki/Ewci :) [url=http://up.programosy.pl/foto/el_5.jpg][/url] -
Elenka już w DS :) Powodzenia sunieczko kochana :* :)
halszka replied to Martika&Aischa's topic in Już w nowym domu
ok ;) jeszcze miejscowość proszę :) -
Elenka już w DS :) Powodzenia sunieczko kochana :* :)
halszka replied to Martika&Aischa's topic in Już w nowym domu
Podajcie jeszcze proszę miejscowość oraz imię do kontaktu ( na niektórych portalach ogłoszeniowych bez tego ani rusz ;) ) Ewcia nie Elenka? -
Frigo - psi ideał - zamieszkał w Krakowie, kocha i jest kochany.
halszka replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
jak zawsze do dyspozycji ;) Edit.w miarę możliwości,ponieważ będę troszkę rzadziej na dogo zaglądać -
Frigo - psi ideał - zamieszkał w Krakowie, kocha i jest kochany.
halszka replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Aniu pięknie wszystko opisałaś,oczy mam mokre....bądź szczęśliwy psiaku! -
Frigo - psi ideał - zamieszkał w Krakowie, kocha i jest kochany.
halszka replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
ojojoj to chyba już :rolleyes: ależ zżera mnie ciekawość -
ooo rany :o no nic szukamy dalej,widocznie to nie był ten domek!
-
Frigo - psi ideał - zamieszkał w Krakowie, kocha i jest kochany.
halszka replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Frigusiu -
Haszczaki Greta i Gufi mają domy , szczęścia moje skarbiki .
halszka replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
wspaniałe wieści :) czekamy zatem na Panią Gufika :) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
halszka replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
wspaniale,że psiaki już poza murami schroniska,wielkie brawa za akcję [url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url] -
Super,kciuki nadal trzymam :) oj to będzie dłuuugi tydzień ;)
-
no i cudnie czekamy na więcej info :)
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
halszka replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
szerokiej drogi! :) -
ciekawe czy już po wizytach :rolleyes: z niecierpliwością czekam na wieści,oby były dobre :)
-
Dołączam do kciukaczy
-
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
halszka replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wyróżnienie Aiszy :) Dziękujemy P.Magdzie :) i oby zadzwonił TEN domek -
Frigo - psi ideał - zamieszkał w Krakowie, kocha i jest kochany.
halszka replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Cioteczki proszę dajcie znać jak Friguś będzie już w domku i oczywiście jak wszystko będzie ok :) szkoda żeby wyróżnienie było na psiaczka,który grzeje dooopke w domku ;) Jak się Figo zadomowi podeślijcie innego biedaka,może uda się podmienić ;) Wyróżnienie jest ważne do 10.02