-
Posts
30921 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
11
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halszka
-
Zrobiłam i wyróżniłam Lemi na OLX na Poznań https://www.olx.pl/oferta/urocza-spokojna-sunia-do-adopcji-CID103-IDxq1pR.html https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenięta/nowa-sól/urocza-spokojna-sunia-do-adopcji/1003495107170910474847609?activateStatus=pendingAdActivateSuccess http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Urocza,spokojna-sunia-do-adopcji-id186131.html https://nowa-sol.lento.pl/urocza-spokojna-sunia-do-adopcji-,7345939.html http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=187683 http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/22123/name/oddam-do-adopcji-urocza-spokojna-sunia-do-adopcji.html https://gratka.pl/zwierzeta/urocza-spokojna-sunia-do-adopcji/oi/7343797 http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/610048-urocza-spokojna-sunia-do-adopcji--oferta-lubuskie/ http://www.ogloszenia.kotypsy.pl/anons,13889,Urocza_spokojna_sunia_do_adopcji___Nowa_Sol___woj__lubuskie.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/399450/Uroczaspokojna-sunia-do-adopcji/#.W-hEPh_djcc http://adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,169645,Lw==.html# http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-13654/uroczaspokojna-sunia-do-adopcji-.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/13654-big-1-1541949927.jpeg Holi również zrobić czy wstrzymać się do wizyty ?
-
link do wydarzenia na fb https://www.facebook.com/events/192997281136205/?active_tab=discussion
-
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
halszka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Witam:)jeśli chodzi o ogłoszenia, które ja robiłam Zeldzie i Sheldonkowi to z tych portali z których przychodzą "przypominajki" o odświeżaniu staram się aktualizować,niestety rzadko mam dostęp do internetu, więc sporo już wygasło:( Myślę,że potrzebny nowy tekst i nowy pakiet ze świeżymi zdjęciami. Tu tekst i zdjęcia z którymi były robione ogłoszenia: Sheldon http://olx.pl/oferta/sheldonek-czeka-na-najlepszy-domek-CID103-IDe88ZT.html Zelda http://olx.pl/oferta/pies-ideal-przesliczna-zelda-czeka-na-dom-CID103-IDcKNuj.html#9af16ff3bb -
Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.
halszka replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
...aż się łezka w oku kręci,powodzenia Bunieczku :)) -
Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.
halszka replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Kciuki zaciśnięte z całych sił! -
KAROLCIA zauroczyła wspaniałych ludzi i już jest szczęśliwa w DS
halszka replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Brawo Karolcia :)) ale psiaki mają frajdę,aż miło popatrzeć :) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
halszka replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Krabika :) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
halszka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Zaglądam po przerwie do słodziaka :) -
KAROLCIA zauroczyła wspaniałych ludzi i już jest szczęśliwa w DS
halszka replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Dobry wieczór Karolci i cioteczkom :) -
Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.
halszka replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
cudowna wiadomość :) -
Zaglądam do Kapselka:) w miarę możliwości (nie mam w tej chwili stałego dostępu do internetu) odświeżam ogłoszenia,na olx Kapselek ma trzy aktualne ogłoszenia w tym jedno wyróżnione,odsłon telefonu sporo,na FB co jakiś czas również po grupach rozsyłam.Ktoś zaczarował chłopaka czy co? Edit Dodałam nowe zdjęcie na FB prosimy o udostępnianie :)
-
Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.
halszka replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Przyszłam w odwiedziny do chorowitka:( Gabi przesłałam grosik jednorazowo dla Bunia