Podmieniłam ogłoszenie i wrzuciłam na Bielsko http://olx.pl/oferta/niebieskooka-pieknosc-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDeha81.html
Trzymam kciuki z całych sił,jeśli będzie potrzeba to po świętach zrobię pakiet ogłoszeń a póki co powodzenia Arielko :)
Edit.zmieniłam tytuł bo bałam się,że ten sam nie przejdzie