Jump to content
Dogomania

halszka

Members
  • Posts

    30921
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    11

Everything posted by halszka

  1. i ja przybiegłam do malucha :) i póki co rozsyłam Stinga na FB
  2. Dopiero teraz udało mi się wejść na dogo a tu takie wieści jupiiiiii trzymam kciuki!!!
  3. Cudo dziewczynka :) Anetko nie wiem czy dobrze zrobiłam,ale na wątku Arielki wyczytałam,że jest w okolicy Bielska i na to miasto zrobiłam ogłoszenie a nie jak wcześniej pisałam na Katowice
  4. Podmieniłam ogłoszenie i wrzuciłam na Bielsko http://olx.pl/oferta/niebieskooka-pieknosc-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDeha81.html Trzymam kciuki z całych sił,jeśli będzie potrzeba to po świętach zrobię pakiet ogłoszeń a póki co powodzenia Arielko :) Edit.zmieniłam tytuł bo bałam się,że ten sam nie przejdzie
  5. Super :) oczywiście można na śląskie a konkretnie na Katowice? Anetko zaraz zerknę na wątek :)
  6. Oczywiście,rozumiem a więc czekamy i prosimy o pomoc z tekstem dla Arielki (szkoda tego wyróżnienia ponieważ kończy się 31.03) Ps.już wysyłam nr.tel.:)
  7. Anetko i co robimy z podmianą ogłoszenia?
  8. Marticzko a może ktoś mógłby napisać nowy tekst? zrobiłabym świeży pakiet ogłoszeń z tymi nowymi fotkami Kapselka?
  9. ..i tu zaglądam do kolejnej uratowanej sunieczki :)
  10. Kolejne psiaki opuściły kraty, wielkie brawa dla Wszystkich!
  11. Przeczytałam wieści z zapartym tchem :) Wspaniale,że kolejne bidy są bezpieczne :)
  12. Pokazujemy cudnego chłopaka :) Ostatnio rzadziej zaglądam na dogo,ale jak tylko znajdę chwilę zdjęcia podmienię :)
  13. ..i ja zaglądam do ślicznotki :)
  14. Troszkę się pogubiłam,ale chyba Czekoladka :)
  15. Wszystkiego dobrego na nowej drodze Arielko :)
  16. Dotarłam i ja na wątek :) Przeleję grosik jednorazowo a po świętach prześlę Gabrysiu obiecane fanty na bazarek:) Trzymam kciuki za sunieczkę!
  17. Nie,nie jest podmienione:) jak będziesz coś już wiedziała na temat Czeko ;)) i znajdziesz chwilkę to proszę napisz parę zdań (niestety jeśli chodzi o tekst to się nie podejmę) idę na wątek poszukać zdjęć i już dzisiaj uciekam od komputera :)
  18. Anetko ja robiłam na Morelkę i wyróżnienie jest ważne do 31.03 podaję link: http://olx.pl/oferta/mala-slodka-morelka-czeka-na-kogos-kto-ja-pokocha-CID103-IDeha81.html
×
×
  • Create New...