Jump to content
Dogomania

halszka

Members
  • Posts

    30921
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    11

Everything posted by halszka

  1. Ok już zmieniam ;) po prostu z automatu wkleiłam info z Hoteliku.
  2. Ciocie wstawiłam na FB do albumu kolaż i opis Kapselka w wolnej chwili roześlę po grupach.Proszę Was również o udostępnianie chłopaka :)
  3. Zrobiłam na Poznań https://www.olx.pl/oferta/cale-zycie-za-kratami-mloda-sunia-szuka-domu-CID103-IDxqa6Q.html
  4. Zrobiłam i wyróżniłam Lemi na OLX na Poznań https://www.olx.pl/oferta/urocza-spokojna-sunia-do-adopcji-CID103-IDxq1pR.html https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenięta/nowa-sól/urocza-spokojna-sunia-do-adopcji/1003495107170910474847609?activateStatus=pendingAdActivateSuccess http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Urocza,spokojna-sunia-do-adopcji-id186131.html https://nowa-sol.lento.pl/urocza-spokojna-sunia-do-adopcji-,7345939.html http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=187683 http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/22123/name/oddam-do-adopcji-urocza-spokojna-sunia-do-adopcji.html https://gratka.pl/zwierzeta/urocza-spokojna-sunia-do-adopcji/oi/7343797 http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/610048-urocza-spokojna-sunia-do-adopcji--oferta-lubuskie/ http://www.ogloszenia.kotypsy.pl/anons,13889,Urocza_spokojna_sunia_do_adopcji___Nowa_Sol___woj__lubuskie.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/399450/Uroczaspokojna-sunia-do-adopcji/#.W-hEPh_djcc http://adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,169645,Lw==.html# http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-13654/uroczaspokojna-sunia-do-adopcji-.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/13654-big-1-1541949927.jpeg Holi również zrobić czy wstrzymać się do wizyty ?
  5. Zaglądam do Kapselka po bardzo długiej przerwie...po awarii komputera i wgraniu nowego systemu powolutku wracam :)Marticzko udało się z programem bez fatygowania Bożenki;)po wielu próbach jakoś udało się ściągnąć :) Niestety nie potrafię pomóc przy podlinkowaniu :(
  6. link do wydarzenia na fb https://www.facebook.com/events/192997281136205/?active_tab=discussion
  7. Witam:)jeśli chodzi o ogłoszenia, które ja robiłam Zeldzie i Sheldonkowi to z tych portali z których przychodzą "przypominajki" o odświeżaniu staram się aktualizować,niestety rzadko mam dostęp do internetu, więc sporo już wygasło:( Myślę,że potrzebny nowy tekst i nowy pakiet ze świeżymi zdjęciami. Tu tekst i zdjęcia z którymi były robione ogłoszenia: Sheldon http://olx.pl/oferta/sheldonek-czeka-na-najlepszy-domek-CID103-IDe88ZT.html Zelda http://olx.pl/oferta/pies-ideal-przesliczna-zelda-czeka-na-dom-CID103-IDcKNuj.html#9af16ff3bb
  8. Trudny wybór:) bo i model i zdjęcia super:) a może być kolaż? jeśli dobrze rozumiem to zdjęcie może być tylko jedno?
  9. ...aż się łezka w oku kręci,powodzenia Bunieczku :))
  10. Kciuki zaciśnięte z całych sił!
  11. Brawo Karolcia :)) ale psiaki mają frajdę,aż miło popatrzeć :)
  12. Dobry wieczór Karolci i cioteczkom :)
  13. Dziewczyny z naszego schroniska często ogłaszały psiaki w Dzienniku Zachodnim i szczerze powiem,że z powodzeniem,to bardzo dobry pomysł,może to właśnie szansa na znalezienie domu Kapselkowi :)
  14. Zaglądam do Kapselka:) w miarę możliwości (nie mam w tej chwili stałego dostępu do internetu) odświeżam ogłoszenia,na olx Kapselek ma trzy aktualne ogłoszenia w tym jedno wyróżnione,odsłon telefonu sporo,na FB co jakiś czas również po grupach rozsyłam.Ktoś zaczarował chłopaka czy co? Edit Dodałam nowe zdjęcie na FB prosimy o udostępnianie :)
  15. Przyszłam w odwiedziny do chorowitka:( Gabi przesłałam grosik jednorazowo dla Bunia
×
×
  • Create New...