-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jeśli coś pokręciłam albo kogoś pominęłam to wybaczcie i poprawcie mnie. Justynko i kaa wracajcie do zdrowia i na wątek, żeby ratować psinkę. Ja dalej będę rozsyłać wątek aż do skutku. Nie damy psiaczkowi zginąć. Bardzo dziękuję jeszcze raz wszystkim, którzy zadeklarowali pomoc :) :) :) -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
deklaracje stałe Bela 51 5 kaa 10 anett 10 ammounie 10 szafranekm 10 agnieszka103 5 mikoada 5 kmurdz 15 Tz kmurdz 15 Teresa Borcz 5 daria 5 marzenawtf 10 monika55 10 ladymonia 10 pola53 10 pucka69 10 ulvhedin 15 havanka 10 wiga 50 do końca roku slay 30 6 miesięcy sybisia 5 razem 255 deklaracje jednorazowe szafranekm 20 carolinascotties 24 gochat 30 Teresa Borcz 30 marzenawtf 40 brucelee 15 baster&lucy 20 panca 30 ammounie 50 miłosz8 10 pucka69 36 żabusia 25 bjuta 15 kotryzy55 20 lawinia 10 razem 375 -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaa']Ślicznie wszystkim dziękujemy w imieniu psiaka , nie wiem komu Justyna już wysłała numer konta, bardzo prosze sioę upomnieć jak ktoś jeszcze nie ma . Wieczorem wpisze wpłaty . Coś nas Justyna pech prześladuje z tymi chorobami nie dośc że mi się dyskopatja odezwała, to mam problem z bólami w stawach i tracew czucie w rekach, nawet pisać mi ciężko, przeważnie leże , bo tak najmniej boli. W związku z tym prosimy o wyrozumiałośc , będe rzadziej na dogomani .[/QUOTE] Na pewno trzeba wysłać nr konta do: ulvhedin, havanki, Wiga, sybisia. za chwilę podliczę wszystkie deklaracje, a wy tylko po mnie sprawdźcie i wstawcie na 1 stronę -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='carolinascotties'][B]mam do wystawienia zestaw najnowszych kosmetykow Vichy (krem i sztyft pod oczy), ktory - dzieki pomocy dogomaniakow wygralam w konkursie na forum wizaz.pl i zadeklarowalam, ze przekaze je na dogomaniacka bide... dwa psiury, na ktore chcialam przekazac kosmetyki znalazly dom - wiec przekaze bazarek na Volwerina - niestety nie moge zajac sie bazarkiem... - komu moge wyslac te rzeczy? prosze o PW.[/B] [B] z tego bedzie pewnie cos ok 90 zl zrobie zdjecie i opisy - ktos bedzie musial wystawic i wyslac :) [/B][/QUOTE] Karolinko masz zapchaną skrzynkę. Havanka zaproponowała, że może zająć się bazarkiem. Czy jesteście w kontakcie? -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się skontaktować z Justyną bo ma zapchaną skrzynkę i chyba nie było jej dzisiaj przy komputerze. Jutro się z nią zdzwonię żeby podała numer konta. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy :) :) :) :) -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justynko, widzisz jakoś uda się nazbierać na Volwerinka małymi kroczkami, same dobre wiadomości, bardzo bardzo dziękujemy :) :) :) -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bardzo , bardzo , bardzo dziękujemy :) :) :) -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bardzo bardzo dziękujemy :) :) :) -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny wyrzucą mnie z pracy pewnie bo przez pół dnia rozsyłam wątek na pw ale jest nadzieja na jeszcze jedną stałą deklarację od osoby o nicku shadow1. po Weekendzie da odpowiedź. Napisała ma na pw : "Odp: błagamy o deklaracje stałe chociaż 5 zł [INDENT] hmmm-coś pomyślę przez łikend i się odezwę.chociaż 250 to nie moge obiecać ale dam znać."[/INDENT] -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[B]Cioteczki mamy stałą deklarację od ulvhedin (przesyłam odpowiedź na mój pw) [/B] [B][B]Odp: błagamy o deklaracje stałe chociaż 5 zł [/B][/B] [INDENT] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] deklaruje stałe 15 zł. jesli bedę miała to dam więcej. Mogę też zaoferować jakąś pomoc w transporcie psiaków, jeśli tylko będę mogła-pomogę jak umiem[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/INDENT] -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Tak tu pusto u Volwerinka. -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wskakuj Volwerinku na 1 prosić o stałe deklaracje -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Do góry biedny Totiku -
Jego wycie wciska się w uszy i rozdziera serce-Bary-MA DOM
Mysza2 replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę z tak szczęśliwego zakończenia. Bardzo proszę jeśli ktoś mógłby przenieść swoją stałą deklarację z Barego na Volwerina [url]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82[/url] nie umiem podlinkować, ale można wejść na ten wątek przez drugi obrazek w mojej sygnaturze. Proszę cioteczki pomóżcie -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
wskakuj na pierwszą Volwerinku -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bardzo prosimy o deklaracje na Volwerinka -
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Marcinki z roślinnego Bazarku Tamarki doszły do mnie. Bardzo dziękuję. Tamarka pięknieje w oczach. -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaa']no można jeszcze sprzedać nerkę ewentualnie :evil_lol:[/QUOTE] przemyślę :) -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jeszcze 260 zł. Przydałoby się wygrać w totka -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='carolinascotties']w drugim poscie jest podsumowanie :)[/QUOTE] Nie jest aktualne zwłaszcza wpłaty jednorazowe