Emi mi wybaczy że zaproszę na bazarek dla Grosi
http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00
wybaczycie że zaproszę na bazarek na leczenie Grosi
[url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
Kajtunek wybaczy mi że zaproszę na bazarek na leczenie Grosi
[url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
A ja odwiedzam Jasperka, a przy okazji zaproszę na bazarek dla Grosi
http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00
Tosia mi wybaczy że zaproszę na bazarek dla Grosi
[url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
Jak ja lubię takie wiadomości :multi::multi::multi:
Przy okazji zaproszę na bazarek leczenie dla Grosi
[url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00[/url]
Agdanek na pewno mi wybaczy że zaproszę na bazarek dla Grosi
http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00
Skończyłam wreszcie ten bazarek dla Grosi
[url]http://www.dogomania.pl/threads/193537-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grosi-do-06.10.2010-godz-22-00?p=15448068#post15448068[/url]
Zajrzyjcie cioteczki i proszę o pomoc w podnoszeniu
Jak będzie trzeba to ja też się dorzucę 20 zł na ten transport.
Jak się wyjaśni czy zbieramy to poproszę o konto na pw.
Jak już będzie pewne za ile to będziemy rozsyłać wici po cioteczkach.
Na pewno uzbieramy.
Przelałam 196 zł z podziału pieniążków po Tofiku, który ma już DS. Proszę o potwierdzenie na wątku jak dojdą :)
I dużo zdrówka i jak najmniej bólu dla Bory:)
Przelałam 196 zł z podziału pieniążków po Tofiku.
Justyno proszę potwierdź na wątku że doszło i że doszły pieniądze z bazarku Bima.
Dopóki nie mam potwierdzenia nie mogę dać bazarku do usunięcia
Cioteczki to poprzelewałam pieniążki
Na Puśkę 196 zł
na Grosię 196 zł
Na 4,5 miesięczną sunie z uszkodzonym układem nerwowym 196 zł
Na Borę 196 zł
Zostało jeszcze do Przelania na Kajtka ale czekam na nr konta od Renata5