Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Ale zadbane ładne kociska:)
  2. Bardzo jestem przystojny:) [url]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/35/47ql.jpg[/url]
  3. [quote name='andegawenka']Spadł Szafranek w ogłoszeniach i ani jednego telefonu. :roll:[/QUOTE] Tym, że spadł to się nie przejmuj. Ludzie nie kończą oglądania na jednej stronie. Najgorsze, że i tak nikt nie dzwoni.
  4. Wszystko brzmi bardzo dobrze i obiecująco:) Oby to wreszcie był TEN domek dla Figuni, kciuki trzymamy:)
  5. Bardzo mocno trzymamy:)
  6. To i dobrze że młodszy, zawsze to łatwiej o domek:)
  7. [quote name='EVA2406']Niestety, na ogłoszenia Poli też nikt nie dzwoni. Widać starsze charakterne pieski nie cieszą się zainteresowaniem :([/QUOTE] Za to o młode i małe dzwonią, ale nie na takie telefony czekamy:(
  8. [quote name='Marycha35']Całe kosze serdeczności i zdrowia posyłam!! Trzymaj się Beato:):):)[/QUOTE] Ja się bardzo gorąco przyłączam i posyłam dobre myśli :loveu::loveu:
  9. [quote name='Puma1984']Cioteczki podnoszace :) Prosze o podnoszenie. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250663-Cacharel-Noa-Woman-Woda-toaletowa-100-ml-dla-Amora-do-13-02?p=21824278#post21824278[/URL][/QUOTE] lecę chociaż hopsać:)
  10. Witamy u Belzika:) Spora bestia jest:) (a Belzik to od Belzebuba :evil_lol:)
  11. Ale u Was mało śniegu:):) A kruszynka śliczna,
  12. [quote name='AgusiaP']A jak Marzenka wróciła ze spaceru, już zmienił sobie miejsce i siedział przy kaloryferze ;)[/QUOTE] Na parapecie, czy pod kaloryferem?
  13. To wpraszamy się wszystkie do Fiorki:):)
  14. Kanapowiec całą gębą, zataczał się, patrzył nieprzytomnym wzrokiem, ocenił co i jak i z trudem bo z trudem ale wszedł na kanapę:)
  15. Gabunia, a pytałaś czy Pani dalej byłaby skłonna po Figunię przyjechać?
  16. Już wstawiam:) A Tygrysek (Marzenka nazwała go Belzik) jest duży i śliczny:) Jeszcze w kontenerku [IMG]http://i62.tinypic.com/zl4rnr.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/i6j8km.jpg[/IMG] już wyszedł, obejrzał teren [IMG]http://i62.tinypic.com/2d7hspe.jpg[/IMG] i wdrapał się na kanapę:) [IMG]http://i60.tinypic.com/2m3mfzm.jpg[/IMG] Marzenka mu podłożyła ręczniczek [IMG]http://i57.tinypic.com/2q8yps4.jpg[/IMG]
  17. Edziu, a po co zmieniać. O Lisiu pamiętamy, kończ swoje sprawy i wracaj na dogo:)
  18. Podobna, ale Stokrotka jaśniejsza
  19. [quote name='AgusiaP']Jutro Tygrysek ma kastrację a potem zawozimy go do Marzenki ;) Trzymajcie kciuki ;) Marzenka ma już dla niego imię, ale ja już go nie pamiętam...[/QUOTE] Agunia, wszystko będzie dobrze:)
  20. [quote name='AgusiaP']I znowu pisałyśmy razem Elunia :)[/QUOTE] Nio, to już reguła:):) Przynajmniej o ten domek jesteśmy spokojne :multi::multi:
  21. I jeszcze Pani Janina nam zdjęcia księciunia przesyła:) [I][B] "Witam.Cały czas się zastanawiam jak to się stało ,że wszędzie jest śnieg a u nas nie ma.Zazwyczaj było odwrotnie.;).Bruno czasami odmawia wyjścia na spacer,"po błocie chodzić nie będzie".A na śnieg widoków na razie nie ma.Mam nadzieję ,że od tej bezczynności znowu nie nabierze wagi.[/B][/I][I][B]Pozdrawiamy."[/B][/I] [IMG]http://i59.tinypic.com/2qnus8j.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/algadc.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/do6hdv.jpg[/IMG]
  22. Pani Ania zadzwoniła do Agusi, że po co ma wysyłać zdjęcia, skoro mamy tak blisko, to zaprasza w odwiedziny:) No i byłyśmy:):) Jak to Agusia dzisiaj ładnie powiedziała [B]"Lakuś to ma domek z najwyższej półki" [/B] Paskudnik jeden patrzył na nas podejrzliwie - no bo to te paskudne baby co go ciągle gdzieś zabierają. Potem się z nami bawił, ale jak się ubierałyśmy, to dla pewności wolał schować się w pokoju :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i61.tinypic.com/2je9vdw.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/13yjd3a.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/11cebnl.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/x6aow4.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2d9z503.jpg[/IMG]
  23. Ciekawe jak tam się stosunki kocio-psie układają:)
×
×
  • Create New...