Pani Ania zadzwoniła do Agusi, że po co ma wysyłać zdjęcia, skoro mamy tak blisko, to zaprasza w odwiedziny:)
No i byłyśmy:):)
Jak to Agusia dzisiaj ładnie powiedziała [B]"Lakuś to ma domek z najwyższej półki" [/B]
Paskudnik jeden patrzył na nas podejrzliwie - no bo to te paskudne baby co go ciągle gdzieś zabierają.
Potem się z nami bawił, ale jak się ubierałyśmy, to dla pewności wolał schować się w pokoju :evil_lol::evil_lol:
[IMG]http://i61.tinypic.com/2je9vdw.jpg[/IMG]
[IMG]http://i61.tinypic.com/13yjd3a.jpg[/IMG]
[IMG]http://i62.tinypic.com/11cebnl.jpg[/IMG]
[IMG]http://i62.tinypic.com/x6aow4.jpg[/IMG]
[IMG]http://i57.tinypic.com/2d9z503.jpg[/IMG]