-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W tym akurat tak, ale ma ogłoszenia z innymi tekstami też:) -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak taka promocja w wyróżnieniach to połowa będzie wyróżnionych i zginą w tłumie. -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[TABLE="class: myoffersnew small active, width: 100%"] [TR] [TH="class: tcenter normal, width: 30"][/TH] [TH="class: normal selected, width: 65"] Data [/TH] [TH="width: 42"][/TH] [TH="class: normal"] Tytuł [/TH] [TH="class: normal, width: 95"] Cena[/TH] [TH="class: normal"] Odpowiedzi[/TH] [/TR] [TR="class: row-elem promoted"] [TD="class: tcenter"][/TD] [TD] Od: 11 maj Do: 10 cze [/TD] [TD] [/TD] [TD] [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD] Laki - 5 miesięczny szczeniak do adopcji [/TD] [/TR] [/TABLE] podgląd edycja zakończ [/TD] [TD] Za darmo [/TD] [TD] [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD="class: nowrap"] 1 [/TD] [TD="class: tright"][/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [TR="class: row-stats lheight16 x-small"] [TD="class: tcenter first statsRow, width: 107, colspan: 3"] Wyróżnione do 8 cze [/TD] [TD="class: statsRow, colspan: 6"] [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD="class: tcenter, width: 50"] Statystyki:[/TD] [TD="class: tcenter, width: 50"] Wyświetleń: 829 [/TD] [TD="class: tcenter, width: 50"] Tel: 10[/TD] [TD="class: tcenter, width: 50"] GG: 0[/TD] [TD="class: tcenter, width: 50"] Skype: 0[/TD] [TD="class: tright socials, width: 389"] Ulotka Widget [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] -
Jestem na zaproszenie i zaciskam kciuki, żeby DT wypalił:)
-
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
Mysza2 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='WARANSKA']U Kesha wspaniale :lol: giselle jak wroci z wojazu,wszystko napisze[/QUOTE] To bardzo się cieszę Marysiu :multi::multi::multi: I czekamy na szczegóły od Grażynki:) -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
Mysza2 replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Baksiu biedaku, nie dla Ciebie spędy. Nie martw sie Paula, wszystkiego trzeba próbować. -
Wycofana DONka z Olkusza.ZOSTAJE Z NAMI NA ZAWSZE:-)
Mysza2 replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania75'];) no jak to - nie było jeszcze PA :p[/QUOTE] Wizyta PA była ponad rok temu robiona przeze mnie i AgusięP jak Madziakato adoptowała trójłapka ze schronu:) Była to jedna z nielicznych wizyt, kiedy nie miałyśmy wątpliwości po wyjściu :):) Madziu czułam że Adusi to Ty nie oddasz:):) Bardzo się cieszę:) -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Halszko jesteś kochana :loveu::loveu::loveu: Bardzo Ci dziękujemy :loveu::loveu: To Lakuś ma 2 wyróżnione OLX bo ja mu wyróżniłam na 30 dni. Na szczęście nie usunęli nam:) Niestety przez ten weekend ani jednego telefonu. Ani o Lakusia ani o Aiszę. Lakuś się wyszalał na wsi i nie chciał wracać. Normalnie to chętnie wskakuje do samochodu, a dzisiaj nie chciał wsiąść i uciekał. Gdyby się trafił domek z ogródkiem to on byłby szczęśliwy. A tu żadnego domku na horyzoncie. -
Wycofana DONka z Olkusza.ZOSTAJE Z NAMI NA ZAWSZE:-)
Mysza2 replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
[quote name='epe']To się pośmiałam!! Ada chrapie! Ale na poważnie - ona przy Tobie czuje się bezpieczna, skoro śpi i chrapie - w obcym miejscu, nie swojej budzie. Czyli jest szczęśliwa, bo wreszcie ma poczucie bezpieczeństwa. Czuje Twoje uczucie do siebie i zapewne odwzajemnia go. Chrap Ada, chrap - lepszej pani i domku nigdzie nie znajdziesz.;)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tak jest :):) -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
Mysza2 replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Super, trzymam kciuki :) Dzięki Pauluś za informację:loveu:[/QUOTE] Też wyróżniłyśmy Lakusia:):) -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='halszka']cioteczki mam pytanko ile Lakuś ma mniej więcej teraz miesięcy 6? 7? (ten Lakuś nie poprzedni ;)) chcę go ponownie wrzucić i rozesłać po FB z tymi nowszymi zdjęciami :)[/QUOTE] Halszko tak pomiędzy 5 a 6 miesięcy. Bardzo Ci dziękujemy kochana :loveu::loveu::loveu: -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu: Wyróżniłyśmy Lakusiowi tablicę (OLX) na 30 dni:) -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
Mysza2 replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Trzymamy nieustająco!:lol:[/QUOTE] Bardzo mocno:) -
Murzynek ma dom !!!!!! już nie jest dzieckiem ulicy
Mysza2 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neelith']Cudny, chciałoby się utulić :loveu: Świetne postępy zrobił. Czyli co do łapki to jednak będzie robiona "na sztywno"?[/QUOTE] Utulić to by się jeszcze nie dał:) Może Emilce, ale jeszcze nie teraz. -
Przyzwyczai się łobuziak:)
-
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo dziękujemy za wpłaty dla Aiszuni :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Murzynek ma dom !!!!!! już nie jest dzieckiem ulicy
Mysza2 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Murzyn zrobił swoje, może odejść:diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziewczynki jesteśmy z Agusią w pozytywnym szoku nad postępami jakie zrobił chłopak pod okiem Emilki:) Murzynek Rico wprawdzie z merdaniem nas nie powitał (tak dobrze to nie ma), ale nie uciekał przed nami, obserwował nas nieufnie, ale leżał na posłaniu i oznak paniki nie było. Po jakimś czasie usiadłam na podłodze dość blisko niego, co jakiś czas przesuwałam się odrobinę bliżej. Patrzył nieufnie, ale ani nie uciekł, ani siekaczy nie pokazał. Emilka dała nam smaczki i jadł z ręki, nawet odważył się mnie obwąchać:). Dotknęłam go nawet w łapkę, oczywiście cofnął ją, ale dalej kontynuowaliśmy jedzenie z ręki. Na smyczy też z nami zgodził się pomaszerować, aczkolwiek bez entuzjazmu:) To co sobie wyrzeźbił na łepetynie ładnie zarasta:) Będą z niego psy :multi: [IMG]http://i59.tinypic.com/2qnmlcj.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/14vio36.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/2gvobrs.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/ru9tes.jpg[/IMG] Potem pojechałyśmy ze zdjęciami łapy do Molickich. Diagnoza jest taka jak u dr Gierka. -
Niewidomy 1,5 roczny Alfik w typie Shih-TZ już w DS.Widzi!
Mysza2 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Przyszłam z zaproszenia do mailzny. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Mysza2 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Też podczytuję i podziwiam Marudko:) -
[quote name='piescofajnyjest']nikt mi nie odpowiedzial na temat paypala:( ale chyba Mysza2 ma.....moze mi sie uda na Jej konto placic, a Ona by do Ciebie Zosiu slala?.....[/QUOTE] Nie ma problemu, ślij i napisz że dla Ramzesa:) [email][email protected][/email]