Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. W tym akurat tak, ale ma ogłoszenia z innymi tekstami też:)
  2. Jak taka promocja w wyróżnieniach to połowa będzie wyróżnionych i zginą w tłumie.
  3. [quote name='piescofajnyjest']bardzo dziekuje za pomoc:) czy moge zrobic powtorke?;)[/QUOTE] Oczywiście, że tak:)
  4. [TABLE="class: myoffersnew small active, width: 100%"] [TR] [TH="class: tcenter normal, width: 30"][/TH] [TH="class: normal selected, width: 65"] Data [/TH] [TH="width: 42"][/TH] [TH="class: normal"] Tytuł [/TH] [TH="class: normal, width: 95"] Cena[/TH] [TH="class: normal"] Odpowiedzi[/TH] [/TR] [TR="class: row-elem promoted"] [TD="class: tcenter"][/TD] [TD] Od: 11 maj Do: 10 cze [/TD] [TD] [/TD] [TD] [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD] Laki - 5 miesięczny szczeniak do adopcji [/TD] [/TR] [/TABLE] podgląd edycja zakończ [/TD] [TD] Za darmo [/TD] [TD] [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD="class: nowrap"] 1 [/TD] [TD="class: tright"][/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [TR="class: row-stats lheight16 x-small"] [TD="class: tcenter first statsRow, width: 107, colspan: 3"] Wyróżnione do 8 cze [/TD] [TD="class: statsRow, colspan: 6"] [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD="class: tcenter, width: 50"] Statystyki:[/TD] [TD="class: tcenter, width: 50"] Wyświetleń: 829 [/TD] [TD="class: tcenter, width: 50"] Tel: 10[/TD] [TD="class: tcenter, width: 50"] GG: 0[/TD] [TD="class: tcenter, width: 50"] Skype: 0[/TD] [TD="class: tright socials, width: 389"] Ulotka Widget [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE]
  5. Zuziu, ja tylko wirtualnie znałam Amorka, ale zapadł mi w serducho jak wszystkim na jego wątku. I mimo wszystko powinniśmy się cieszyć, że dzięki splotowi wydarzeń, łańcuszkowi ludzi dobrej woli nie skończył życie w tej rzece, z której go wyłowiono tylko dożył swoich dni godnie.
  6. Jestem na zaproszenie i zaciskam kciuki, żeby DT wypalił:)
  7. [quote name='WARANSKA']U Kesha wspaniale :lol: giselle jak wroci z wojazu,wszystko napisze[/QUOTE] To bardzo się cieszę Marysiu :multi::multi::multi: I czekamy na szczegóły od Grażynki:)
  8. Baksiu biedaku, nie dla Ciebie spędy. Nie martw sie Paula, wszystkiego trzeba próbować.
  9. [quote name='piescofajnyjest']wyslane na paypala:) dzieki Myszko![/QUOTE] Olu już doleciało 60 zł:):) Już przelałam do Zosi, ten sam bank więc u Zosi też już chyba są:):)
  10. [quote name='ania75'];) no jak to - nie było jeszcze PA :p[/QUOTE] Wizyta PA była ponad rok temu robiona przeze mnie i AgusięP jak Madziakato adoptowała trójłapka ze schronu:) Była to jedna z nielicznych wizyt, kiedy nie miałyśmy wątpliwości po wyjściu :):) Madziu czułam że Adusi to Ty nie oddasz:):) Bardzo się cieszę:)
  11. Halszko jesteś kochana :loveu::loveu::loveu: Bardzo Ci dziękujemy :loveu::loveu: To Lakuś ma 2 wyróżnione OLX bo ja mu wyróżniłam na 30 dni. Na szczęście nie usunęli nam:) Niestety przez ten weekend ani jednego telefonu. Ani o Lakusia ani o Aiszę. Lakuś się wyszalał na wsi i nie chciał wracać. Normalnie to chętnie wskakuje do samochodu, a dzisiaj nie chciał wsiąść i uciekał. Gdyby się trafił domek z ogródkiem to on byłby szczęśliwy. A tu żadnego domku na horyzoncie.
  12. [quote name='epe']To się pośmiałam!! Ada chrapie! Ale na poważnie - ona przy Tobie czuje się bezpieczna, skoro śpi i chrapie - w obcym miejscu, nie swojej budzie. Czyli jest szczęśliwa, bo wreszcie ma poczucie bezpieczeństwa. Czuje Twoje uczucie do siebie i zapewne odwzajemnia go. Chrap Ada, chrap - lepszej pani i domku nigdzie nie znajdziesz.;)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tak jest :):)
  13. [quote name='AgusiaP']Super, trzymam kciuki :) Dzięki Pauluś za informację:loveu:[/QUOTE] Też wyróżniłyśmy Lakusia:):)
  14. [quote name='halszka']cioteczki mam pytanko ile Lakuś ma mniej więcej teraz miesięcy 6? 7? (ten Lakuś nie poprzedni ;)) chcę go ponownie wrzucić i rozesłać po FB z tymi nowszymi zdjęciami :)[/QUOTE] Halszko tak pomiędzy 5 a 6 miesięcy. Bardzo Ci dziękujemy kochana :loveu::loveu::loveu:
  15. Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu: Wyróżniłyśmy Lakusiowi tablicę (OLX) na 30 dni:)
  16. [quote name='Marycha35']Może rzeczywiście wolał przy Tobie umrzeć, ech, te kochane psiaki potrafią zaskakiwać, to pewne. Zuziu podarowałaś mu kawał dobrej, spokojnej starości, dziękówka:):):)[/QUOTE] Dołączam się do podziękowań Zuziu :loveu::loveu:
  17. [quote name='Panna Marple']Trzymamy nieustająco!:lol:[/QUOTE] Bardzo mocno:)
  18. [quote name='Neelith']Cudny, chciałoby się utulić :loveu: Świetne postępy zrobił. Czyli co do łapki to jednak będzie robiona "na sztywno"?[/QUOTE] Utulić to by się jeszcze nie dał:) Może Emilce, ale jeszcze nie teraz.
  19. Przyzwyczai się łobuziak:)
  20. Bardzo dziękujemy za wpłaty dla Aiszuni :loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='kiyoshi']kochane dziękuje za deklaracje:) jak tylko dotrą potwierdze:) Zosieńka rzeczywiście pozuje na tych zdjęciach niezwykle...niczym top model- zawsze ma nową twarz;)[/QUOTE] No bo ona nie z tej ziemi jest:) tylko z kosmosu:)
  22. [quote name='Panna Marple']Murzyn zrobił swoje, może odejść:diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziewczynki jesteśmy z Agusią w pozytywnym szoku nad postępami jakie zrobił chłopak pod okiem Emilki:) Murzynek Rico wprawdzie z merdaniem nas nie powitał (tak dobrze to nie ma), ale nie uciekał przed nami, obserwował nas nieufnie, ale leżał na posłaniu i oznak paniki nie było. Po jakimś czasie usiadłam na podłodze dość blisko niego, co jakiś czas przesuwałam się odrobinę bliżej. Patrzył nieufnie, ale ani nie uciekł, ani siekaczy nie pokazał. Emilka dała nam smaczki i jadł z ręki, nawet odważył się mnie obwąchać:). Dotknęłam go nawet w łapkę, oczywiście cofnął ją, ale dalej kontynuowaliśmy jedzenie z ręki. Na smyczy też z nami zgodził się pomaszerować, aczkolwiek bez entuzjazmu:) To co sobie wyrzeźbił na łepetynie ładnie zarasta:) Będą z niego psy :multi: [IMG]http://i59.tinypic.com/2qnmlcj.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/14vio36.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/2gvobrs.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/ru9tes.jpg[/IMG] Potem pojechałyśmy ze zdjęciami łapy do Molickich. Diagnoza jest taka jak u dr Gierka.
  23. Przyszłam z zaproszenia do mailzny.
  24. Też podczytuję i podziwiam Marudko:)
  25. [quote name='piescofajnyjest']nikt mi nie odpowiedzial na temat paypala:( ale chyba Mysza2 ma.....moze mi sie uda na Jej konto placic, a Ona by do Ciebie Zosiu slala?.....[/QUOTE] Nie ma problemu, ślij i napisz że dla Ramzesa:) [email][email protected][/email]
×
×
  • Create New...