Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. O Bajo też nikt nie dzwoni, a taki adopcyjny się wydaje.
  2. Charlie no i gdzie ten Twój dom:(
  3. A cóż to za przystojny pan na tych zdjęciach:)
  4. Też mamy taką nadzieję. Najbardziej chodzi nam o mamuśkę zanim nowe urodzi. Ale płci maluchów też nie znamy.
  5. Bardzo pięknie dziękujemy dziewczynki kochane :calus: :loveu: Odnowiłam kangurkowi - Aiszuni gumtree i olx i jeszcze inne:)
  6. :-D :-D No i się uśmiałam na koniec dnia :klacz: :klacz:
  7. Tadek dostał advocate na wszoły, zastrzyk na koci katar, jeszcze jakiś lek wzmacniający. Wyczyszczone ma uszy, które żyły własnym życiem. Zapłaciłyśmy u weta 54 zł. Agusia kupiła karmę dla całej czeredy, wstawi potem paragon.
  8. Melduję się ze zdjęciami bidulca
  9. Dzięki Wanduś za dobre myśli. Z tego co się objawiło to jest jeszcze kotka i dwa maluchy (nie wiemy jakiej płci) A myślałyśmy wcześniej, że maluch już tylko jeden został. Nie poddamy się tak szybko:)
  10. I żeby chociaż odzew był. Rozbój w biały dzień z tymi cenami za ogłoszenie. Charlie, Charlie gdzie Twój dom?
  11. Gabuniu melduję się u Tosieńki. Cudna bida. Dorzucę grosik.
  12. Cały czas mamy taką nadzieję :):)
  13. Wątku Bonda nie miałam w subskrypcjach:(
  14. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  15. Na konto Saruni wpłynęło 775 zł z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/142465-koniec-rozliczamy-supermarket-spory-dla-sary-i-kory-do-22092014-godz-2200/ Bardzo pięknie wszystkim dziękujemy :loveu: :loveu: :loveu:
  16. Też sobie wpadam spojrzeć na ostatnie zdjęcie :loveu:
  17. Dzisiaj niestety żaden się nie pokazał.
  18. Reklamodawcy się liczą, a my - szara masa niech się kotłuje. Tzn bez szarej masy reklamodawcy by nie płacili, ale czy nas będzie 100 000 czy 70 000 to dla nich niewielka różnica. A psie bidy to wiecie gdzie oni mają. Charlie do chaty marsz...
×
×
  • Create New...