-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Wycofana DONka z Olkusza.ZOSTAJE Z NAMI NA ZAWSZE:-)
Mysza2 replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Nic dodać nic ująć Madziu. Na takie choróbska nie ma mocnych, a Adusia miała dom i ludzi którzy z nią byli i po niej płaczą. Tego się trzymaj, dasz radę i jeszcze niejednej bidzie pomożesz. -
Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc
Mysza2 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
A ja na Dąbrowskiego podpitych dwóch facetów ze szczeniaczkiem bez smyczy, idących tym wąskich chodniczkiem koło delikatesów:( Ulica ruchliwa bardzo, chodniczek może 1,5 m. Bardzo grzecznie ich prosiłam, żeby kupili mu smycz, bo to tylko kwestia czasu kiedy coś się przydarzy. Ale podpity facet wygłaszał jakieś teorie, że "musi się nauczyć". Bezsilność mnie dobija. -
W drodze do weta Dostałem tegoroczną przywieszkę ze szczepienia
-
Byłam dzisiaj z Pimpkiem na badaniu krwi po kątem tarczycy, wyniki będą jutro. W zależności od nich albo utrzymamy, albo zmniejszymy dawkę forthyronu. Poza tym Pimpkowi wyszło szczepienie na wściekliznę, więc został zaszczepiony, Wzięliśmy tabletki na robale, Pani Ania ma mu je podać za dwa tygodnie. Wyczyściliśmy gruczoły okołoodbytowe. Kupiłam 4 x 10 tabletek forthyronu. Sczepienie Badanie krwi z pobraniem - 35 zł Forthyron 400 4x10 tabletek - 60 zł Szczepienie - 25 zł Odrobaczenie - 12 zł
-
Kaja odnaleziona, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Brawo Magduś za całokształt :loveu: :loveu: Nie dziwię się że emocje jeszcze siedzą, po nas też nie od razu spłynęło. Ale tak i w naszym, jak i Waszym przypadku wszystko zakończyło się dobrze dzięki tylu wspaniałym osobom, które włączyły się do poszukiwań i pomogły zlokalizować uciekinierki :klacz: :klacz: -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Mysza2 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
To bardzo się cieszę, że Bongo ma cudnego braciszka:):) Ślicznie razem wyglądacie :loveu: :loveu: -
Kaja odnaleziona, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Fifi, która uciekła w tym samym dniu co Kaja dzisiaj złapana :klacz: :klacz: Nie należy się poddawać i tracić nadziei :) Gabuniu bardzo prosimy o jakieś fotki Kajuni:) -
Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc
Mysza2 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Prawdę piszecie dziewczynki. A najbardziej mnie trzęsie, jak widzę dzieci wychodzące z tymi nowymi nabytkami, usiłujące je "wychowywać" :( -
Fifi złapana i bezpieczna ! Ufffff.... Greys w swoim wymarzonym domku!
Mysza2 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam całą relację na fb Dziewczyny cieszę się razem z Wami bardzo bardzo :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: Brawo za sprawną akcję. Brawo Magda :loveu: To obie już bezpieczne , nasza Kaja i Wasza Fifi :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: -
Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc
Mysza2 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
No i zero telefonów. Młoda, zdrowa, do dzieci spoko i co z tego:( -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oby Asiu:) Uwagę zwracają bo wejść na OLX ma dużo, ale dla niektórych 4 lata to stary pies a co dopiero 8 czy 10 Kciukaj Halszko:) Mężnieje łobuz:) -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
I takie wiadomości chce się czytać :jumpie: :jumpie: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Bogusiu :loveu: :loveu: :loveu: A ciekawe które z nich ma na sumieniu tą dziurę w kanapie :evil_lol: -
Kaja odnaleziona, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Gabi co tam u uciekinierki słychać? -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
Mysza2 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
MIałam zaglądać to zaglądam :):) -
Fifi złapana i bezpieczna ! Ufffff.... Greys w swoim wymarzonym domku!
Mysza2 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Nie poddawajcie się dziewczynki. Kibicuję Wam z całego serca. -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Postaraj się Bogusiu:) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Mysza2 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Nie martw się Danusiu. Nasz Tadziu też miał wszoły i nie przyniosłyśmy do domu:) -
Kaja odnaleziona, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Dobrze trzymałaś :loveu: :loveu: -
Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc
Mysza2 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Dzięki Ci wielkie Agunia :loveu: :loveu: :loveu: Może będziesz miała szczęśliwą rękę:):) Sarcia fo chaty -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Agunia :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
Kaja odnaleziona, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc!!!
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
A z tymi ptakami to od początku były trzy światy:) Odpędzanie nic nie dawało bo zaraz wracały, a my byłyśmy w panice, że Kaja się pojawi jak my przy klatce będziemy. Kupiłyśmy w Biedronce parę bochenków chleba i urządziłyśmy im stołówkę w pewnej odległości od klatki. Jak tylko zjadły, to dorzucałyśmy chleb i ścieżka z kiełbasy dla Kajuni już tak szybko nie znikała:) :) Już nie wspomnę o miejscowych doradcach i doradczyniach typu "pani, ona do tego nie weeejdzie, nie weeeejdzie", zamęczających dobrymi radami, ale to standard w takich sytuacjach. Jakoś udawało się ich pozbywać i tłumaczyć, żeby tu nie wystawali, nie rozmawiali. Justynko też bardzo miło było Was wszystkie poznać. Ciebie, Wiolę, Agatę. A psiura masz pięknego:) To dzięki Waszej pomocy i wielu osób przemierzających miasto i zdających relacje, wydarzeniu na FB, udało się zebrać informacje gdzie Kaja się pojawia, Bez tego nic by nie wyszło. I masz rację, dopiero teraz odreagowujemy:)