A Biszkopt to był pierwszy Bezdomniaczek, którego poznałam bliżej na Dogo. :)
Dzięki bazarkowi z akwarelkami Jaszy. :) :)
Licytowałam jedną akwarelkę jeszcze przed rejestracją na Dogomanii. Za pośrednictwem Jaszki.
Dalszego szczęścia dla Chłopaczka. :)
Bardzo dziękujemy za pomoc dla Biszkopcika i za pamięć :):)
I oby Twoje kolejne bezdomniaczki też znalazły swoją przystań:):)
Kopiuję z FB
"Nie mamy powodów do radości przez te petardy. Od paru dni w mojej dzielnicy regularnie co pół godziny petarda odpalona a Hera wystraszona. Wczoraj wystrzeliła petarda obok nas bo jakiś gówniarz-bez mózg nie pomyślał i tragedie mamy w domku. Hera nie chce wychodzić na podwórko, tylko szybkie siusiu i ciągnie do domu jakby zaraz miała jej się stać wielka krzywda. Przeprowadziła się do pokoju syna i ciągle leży przykryta jej kocykiem. Od wczoraj podajemy out stress zjada bez problemu..... aż strach myśleć co będzie się działo w sylwestrową noc."
Współczuję Herowej Panci, mam podobnie z moją od dzisiaj :(
A co przeżywają te biedne psiaki, które nie są w domach, tylko w schronie albo w budzie.
Niby taaak, ale już nie 4 dni pod rząd:(
I do tego to białe paskudztwo na drodze, drzwi w autku zamarzły i szyby.
A jak raz do roku, w wigilię, mi to białe paskudztwo do szczęścia potrzebne, to go nie było:(
Ja też tak chcę :(
A z drugiej strony jak teraz tak się ciężko pozbierać to co byłoby 7-go stycznia:)
Mam pytanie o wiek Aiszuni na OLX.
http://olx.pl/oferta/aisza-psi-ideal-do-pokochania-od-zaraz-CID103-ID7HygP.html
Kochani !!!
Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt dla Was wszystkich, dla Waszych rodzin i podopiecznych.
I tak by się chciało, żeby były też radosne dla tych wszystkich porzuconych biedaków.
Kochani !!!
Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt dla Was wszystkich, dla Waszych rodzin i podopiecznych.
I tak by się chciało, żeby były też radosne dla tych wszystkich porzuconych biedaków.
Kochani !!!
Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt dla Was wszystkich, dla Waszych rodzin i podopiecznych.
I tak by się chciało, żeby były też radosne dla tych wszystkich porzuconych biedaków.
Jakoś żyjemy i staramy się zdążyć ze wszystkim:):)
Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt dla Was wszystkich, dla Waszych rodzin i podopiecznych.
Szafrankowi i Bajo cudownych najlepszych na świecie domków:):)
Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt dla Was wszystkich, dla Waszych rodzin i podopiecznych.
I tak by się chciało, żeby były też radosne dla tych wszystkich porzuconych biedaków.
Kochani !!!
Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt dla Was wszystkich, dla Waszych rodzin i podopiecznych.
I tak by się chciało, żeby były też radosne dla tych wszystkich porzuconych biedaków.