Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Jak Pokerek zarządzi wizytę to będziemy musiały się podporządkować:):) Strzeżcie się bo zrobimy niespodziewany nalot np 4 rano:):) Pokerku, żeby to się tak rozdzwaniały telefony o Bajo albo o Sarunię. Właśnie wymieniam sms-y z panią, która pisze o Sarunię. Chyba zmienię w ogłoszeniach, że na sms-y nie odpowiadamy:):) Ostatni po wielu innych był "ile będę musiała zapłacić", chyba już jej nie odpiszę, bo jak nawet złotówki na telefon szkoda, to .......
  2. Dobrze, że chociaż jeden DT jest:):)
  3. Same dobre wiadomości i tak trzymać:):)
  4. Gabuniu trzymam mocno kciuki, żeby obroża zdała egzamin. A na głupie komentarze na temat trójłapka to nie zwracaj uwagi. Żeby byli tacy wrażliwi jak widzą bezdomnego, albo krzywdzonego przez właścicieli psa, to ja bym niczego więcej nie chciała,
  5. Bardzo bardzo dziękujemy Radku :):)
  6. Ryczeć się chce, ale dopóki Aiszunia jest radosna, ma apetyt, energię, której niejeden młody pies może pozazdrościć, to o ile cokolwiek będzie dało się zrobić, żeby ten stan utrzymać, to nie odpuścimy.
  7. Aniu, Henio jest cały czas bardzo dobrze karmiony, Jeszcze w zimie przebywał cały czas w tym miejscu. Sypiał w budzie, którą mu Monika postawiła. Sierść ma skołtunioną, choć na zdjęciu aż tak tego nie widać
  8. Wprawdzie Henio dalej na wolności, ale był dzisiaj, załączam świeżutkie dzisiejsze zdjęcia, które Monika mi przesłała:):)
  9. Kurcze, Gabuniu, nie mam pomysłu czego by tu jeszcze próbować poza kenelem:( Może zadziała ten zapach.
  10. Melduję się na zaproszenie, Wpłacę na razie jednorazowo na chłopaków. Proszę o nr konta
  11. Halszko bardzo bardzo Ci dziękujemy Misia marsz do domku:):)
  12. Halszko kochana bardzo Ci dziękujemy Może tym razem ktoś dobry Sarunię wypatrzy
  13. W ten weekend nic z tego, ale Henio był dzisiaj bardziej ufny niż wczoraj czy przedwczoraj. Może w Dzień Dziecka:):)
  14. Oczywiście, że jest coś na rzeczy:):) A miłość platoniczna ?:):):)
  15. Dziękujemy Kasiu za zdjęcia. Kochana, mądra Aiszunia, dobre poczciwe oczyska.
  16. Ślicznie dziękujemy:):)
  17. To dziewczyny dzisiaj z wizytą u Misi były:):):) Trzymam kciuki Gabuniu, żeby wycia już nie było
  18. Dajemy radę, ale zaglądaj do Misi:):)
  19. Dziękujemy bardzo Kasiu za wieści. Musimy się mimo wszystko cieszyć tym, że Aiszunia jest w dobrej kondycji i przy apetycie
×
×
  • Create New...