Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Ewciu ślicznie dziękujemy w imieniu Lisia
  2. Pani na włościach pełną gębą:):):)
  3. Też mam taką nadzieję. Buszkopcik u mojej Zosi też tak płakał. Nawet teraz mu się zdarza, a jest już w DS ponad 2,5 roku. Oby z Nelcią to nie był ten scenariusz.
  4. Dziękujemy, że jesteście cały czas z Aiszunią:):)
  5. Rzeczywiście bardzo są podobni:):):)
  6. Anetko podczytałam na wątku Ewu, że Cię ciotki od razu na głęboką wodę wpuściły:):) Mizianko dla wszystkich czworonogów i uściski dla dwunogów:):)
  7. Henio napędził nam stracha znowu, bo nie było go od piątku do niedzieli, ale w poniedziałek już było ok. Chyba w weekendy więcej ludzi się tam plącze i Henio czai się gdzieś w krzakach, ale się nie pokazuje. Moniczka przysłała mi zdjęcia, jutro wstawię.
  8. Super wiadomość Joasiu:):):) Już sprzątam w skrzynce, bardzo się cieszę:):)
  9. Rozmawiałam z Kasią. Obrzęk ustąpił. Został tylko taki mały wyodrębniony guzek. Prosiłam Kasię, żeby umówiła się na wizytę u weta, żeby Aiszunię obejrzał, obmacał i doradził co robić dalej. Aiszunia czuje się dobrze, przy apetycie i pełna energii.
  10. Pauluś, nie możesz mieć wyrzutów z powodu, że Baksik długo czeka. W przypadku Baksika, buda to nie byłoby dobre rozwiązanie.
  11. A tu jakie cudo:):)
  12. Zawiozłam dzisiaj Pimpkowi Euthyrox, ludzki odpowiednik forthyronu, ten sam skład a wychodzi znacznie taniej. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej. U Pimpka wszystko ok:):)
  13. Oj nie jest:):):) Ale trafił na wyrozumiałych braciszków:):)
  14. Jesteśmy w trakcie tylko powoli nam idzie:):)
  15. Miałam jeden telefon o Sarunię, ale słabo rokujący :( Pani brzmiała tak sobie, w dodatku myślała, że dzwoni o innego psa, Z zastrzeżonego numeru dzwoniła. Chyba inne ogłoszenie miała na myśli, a z innego numer tel. zapisała. Dwójka małych dzieci w tym jedno 17-to miesięczne. Raczej nic z tego nie będzie.
  16. Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień, aby obyło się bez wycia i sikania
  17. Oj tam oj tam, jak jechałyśmy to nie miałyśmy pojęcia o Waszych znajomościach ;)
  18. A co muszą zrobić żeby dostać psa, a czy konieczna jest ta wizyta, a co jest w tej umowie którą mają podpisać, a w końcu ile mają zapłacić
  19. Zgadzam się Pokerku, ale w tym konkretnym przypadku nie było ani jednego pytania o psa :(:(
×
×
  • Create New...