Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Durnota lubi nowości. Co tydzień dostaje nowego pluszaka , ale nie pomaga. Tylko z Leosiem kradną sobie nawzajem. Rutek po cichu, a Leoś Rutkowi bezczelnie wyrywa. Cudaki. Ostatnio mu odwala jak wychodzimy, szczeka przez jakiś czas, w gorszych przypadkach ściąga kurtki, smycze inne rzeczy. Surcia nasza już odczuwa Sylwestra od paru dni, najmniejszy huk sprawia, że nie robi siku :(. Dziś już siedzi przy moich nogach i się trzęsie ciągle.
  2. Kupiliśmy skrzynię do przedpokoju z taką ale skórką ;P i boimy się wstawić :)
  3. Myślę, że gdyby nie był tak przesłodki, jego życie wisiałoby na włosku :). Może parę dni jest grzeczny, ale przychodzi ten jeden kiedy ma się ochotę go zamordować .
  4. Ruteczek troszkę się poprawił, bo tylko co drugi dzień jest niegrzeczny. Jak nie jest w fazie ekscytacji to nawet reaguje na zawołanie. Wie, że jest Rutkiem. Wczoraj poszłam z nim po fanty z bazarku parę ulic dalej i chyba moje ramię wymaga rehabilitacji. No i raz na parę dni coś odwali, ale rozkoszny to on jest.
  5. To nie błysk, tylko lampa z aparatu mu się odbiła w oku :)
  6. Rudzik ogłaszany. Sura 100 razy jest lepiej wychowana niż on i rozumie przede wszystkim co się do niej mówi. Ona po prostu ma problem z odsikaniem się na dworze w deszcz, i jak jest zimno. I nie jest to bardzo często. Nie zostawiłabym niegrzecznego psa :), niech się inni martwią :P. Przy 4 grzecznych nie jest to duży problem, ale wystarczy taki Rutek latający wkoło , zżerający śmieci i ciągnący jak parowóz i życie zaczyna być skomplikowane. Rudzik, jest słodki i miły, ale to nie pies dla nas.
  7. No sama się zastanawiam czy to jeszcze normalne. Sąsiedzi z klatki już się przyzwyczaili chyba, ale myślę, ze 90% ludzi spotkanych na mieście uważa nas za debili.
  8. Mentorek też ma już w dziesiątkach tłuszczaki itp
  9. No to słabo . A jak w Polsce się macie ?
  10. Taki z pięcioletni. Nie oczekuję, że będzie spał, ale jakieś podstawy kulturki mógłby mieć. W ogóle ciężko go czegokolwiek nauczyć, bo jest roztrzepany, a ja być może już nie mam tyle cierpliwości co kiedyś. Wykastrowany. Znów dziś kupę zeżarł. Sury, bo ona jak się robi zimno niestety wali kupy i sika w domu często.
  11. Od jakiegoś czasu tfu,tfu nic nie zniszczył, ale żeby się wyrównało to się więcej rozszczekał
×
×
  • Create New...