Może by jednak rozważyć hotelik lub tymczas dla Romcia ? Ponawiam pomysł hoteliku u ZuziM , ona ma takie cudowne podejście do zwierząt ( przyjęłaby Go).
Na pewno znalazłby sponsorki ;) Przepraszam , że znów Wam o tym marudzę ale chciałabym żeby bawił się pluszaczkami na zielonych łączkach u Zuzi niż smutniał w schronie :roll: