a ja bym chciała zobaczyć tzn.poznać Romka w realu i Ciebie kaa. Może się uda jak będę na Śląsku...tzn. tfu,tfu ...żebym
Romcia już nie miała okazji ;-)
p.s. zuza911 odpisała że ma już listę zamkniętą, a Amensalizm jak wyżej :-) więc fajnie, bo będą ogłoszenia .
Romciu kochany, życzę ci dobrych Świąt i miłej niespodzianki po Świętach.