-
Posts
3149 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by farmerka63
-
Tak. Proszę : [email protected]
-
Miluś mały jamniko-kudłacz już w swoim domku w Warszawie
farmerka63 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Wątek założyła Leni z Warszawy...to to jest kudłacz polski odm. CENTRALNEJ -
Szczęściarz Groszek wygrał walkę z nosówką-i MA DOM
farmerka63 replied to kropeek's topic in Już w nowym domu
Kropeek tak się bał.... Czy coś się stało ???? -
Miluś mały jamniko-kudłacz już w swoim domku w Warszawie
farmerka63 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Powiem więcej - to jest kudłacz polski ! :) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Anitko - a to puchate białe obok omal-sznaucera to co to takie piękne ??? -
...co mnie zresztą specjalnie nie martwi. Lola jest słodka :p Wiecie jak dzisiaj spała ? Rozciągnięta jak kosmaty śledź między nami, z pyskiem na moim ramieniu . Posapywała mi w ucho :loveu: Oj...będzie ciężko się rozstać... Chyba gorzej niż z Zuzą :placz:
-
Sorki...z panem zainteresowanym adopcją sznaucera Magnusa - też z Jędrzejewa. W sprawie Loli telefon milczy , póki co.
-
wlasnie rozmawiam z panem
-
Lolita to "yntelygentna " dziewczyna - wczorajszy dzień możemy zapisać złotymi głoskami , albowiem był dniem bez kupy w domu :multi: Z kałużami gorzej....ale wytrwale pracujemy nad tematem. No i jeszcze coś - nasze suczki-rezydentki zwykle potrzebują nieco czasu, aby zakumplować się z tymczasem. Saga i Spinka nigdy nie odnoszą się z jakimś szczególnym uwielbieniem do nowoprzybyłych zachowując jednak postawę tolerancyjną. Szlufka pierwszych kilka dni jest nawet nieco wstrząśnięta - i w przypadku Loli uciekała nawet przed nia pod łóżko . Po prostu potrzebuje nieco więcej czasu. I tak było tym razem - aczkolwiek przedwczoraj nastąpił zwrot w stosunkach Lola-Szlufka. Odkryły powinowactwo charakterów i tą samą skłonność do zabaw. Spróbuję dzisiaj nagrać filmik i Wam pokazać :)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Malawaszko - a może pan z Kędzierzyna by ją przygarnął ? Miałby zdecydowanie bliżej do Wrocka .... -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Fajna ta czarna Mamba... A synuś podobny do mamuśki ? -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
O rany...A przedwczoraj miętosiłam koleżankę z Kaszub, żeby ją przygarnęła...Koleżanka niestety trwała w postanowieniu na NIE :( Opór dla mnie niezrozumiały, bo warunki wprost idealne. Mam nadzieję, że Megi skorzysta z zasady[B] do trzech razy sztuka [/B]! -
Margaret - chodzi o pieniądze niestety... Z Jędrzejewa do Tuczna jest 60 km w jedną stronę . Kierowca + samochód + technik ze strzelbą - robią się konkretne koszty, prawda ? Tuczno - jak zauważyła Karina - ma podpisaną umowę na odławianie bezpańskich psów i ich pobyt w schronisku , ale Vet Serwis przyjeżdża na konkretne zgłoszenie, za które każdorazowo płaci gmina ..
-
Karino - spółka VetAgroserwis prowadzi właśnie schronisko , na wątku którego aktualnie siedzimy ;) I to nikt inny, ale załoga tejże spółki przywiozła do schroniska 7 krasnoludków. Matka niestety , jak wiemy, zwiała podczas próby odłowienia :( Przed chwilą rozmawiałam z kierowniczką schroniska - strzelbę palmera posiadają, przeszkolonego pracownika i transport również. I mogą natychmiast jechać po sukę ...ale gmina Tuczno musi wydać im zlecenie . W tej chwili w w/w gminie trwa reorganizacja - ma powstać straż miejska i póki co nie ma osoby odpowiedzialnej za wałęsające się bezpańskie psy . Dziwi mnie to trochę, bo przecież gmina musi jakoś funkcjonować i obowiązki z każdej z dziedzin powinno się przekazywać z dnia na dzień - nowopowstałym jednostkom. Marta jest teraz zajęta, ale przez chwilkę zdołałam z nią porozmawiać. Jutro rano zadzwoni do faceta, który do tej pory zajmował się tą sferą w gminie Tuczno.
-
No tak - bo do tej pory przegrywałam sromotnie 2 : 0 ... A boska Lola produkuje stolce proporcjonalne do ilości wciąganego żarełka....Zaprawdę, powiadam Wam - jest co sprzątać . Ja przepraszam za defekacyjne tematy wieczorową porą, ale takie realia :cool1:
-
Pani zapewne zarejestrowała przepiękne zdjęcia Marty - wiadomo - reklama dźwignią handlu ...i od razu popędziła do kasy - a tu ZONK - [B]ŁYŻEW :crazyeye: P.S. Dzisiaj w temacie kupy mamy remis 1 : 1 :diabloti: [/B]
-
Pani w ogóle nie zarejestrowała oczkami słowa "WYŻEŁ " :p