Jump to content
Dogomania

farmerka63

Members
  • Posts

    3149
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by farmerka63

  1. Leni - skontaktuj się, proszę, z dziewczynami z portala http://sforahusky.pl/ Caromina jest także na dogo.
  2. Wątek założyła Leni z Warszawy...to to jest kudłacz polski odm. CENTRALNEJ
  3. Kropeek tak się bał.... Czy coś się stało ????
  4. Powiem więcej - to jest kudłacz polski ! :)
  5. Anitko - a to puchate białe obok omal-sznaucera to co to takie piękne ???
  6. Nic za darmo... Taka cena poprawy warunków bytowych ;)
  7. Hare Krishna Hare Krishna Krishna Krishna Hare Hare :loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. ...co mnie zresztą specjalnie nie martwi. Lola jest słodka :p Wiecie jak dzisiaj spała ? Rozciągnięta jak kosmaty śledź między nami, z pyskiem na moim ramieniu . Posapywała mi w ucho :loveu: Oj...będzie ciężko się rozstać... Chyba gorzej niż z Zuzą :placz:
  9. Sorki...z panem zainteresowanym adopcją sznaucera Magnusa - też z Jędrzejewa. W sprawie Loli telefon milczy , póki co.
  10. wlasnie rozmawiam z panem
  11. Lolita to "yntelygentna " dziewczyna - wczorajszy dzień możemy zapisać złotymi głoskami , albowiem był dniem bez kupy w domu :multi: Z kałużami gorzej....ale wytrwale pracujemy nad tematem. No i jeszcze coś - nasze suczki-rezydentki zwykle potrzebują nieco czasu, aby zakumplować się z tymczasem. Saga i Spinka nigdy nie odnoszą się z jakimś szczególnym uwielbieniem do nowoprzybyłych zachowując jednak postawę tolerancyjną. Szlufka pierwszych kilka dni jest nawet nieco wstrząśnięta - i w przypadku Loli uciekała nawet przed nia pod łóżko . Po prostu potrzebuje nieco więcej czasu. I tak było tym razem - aczkolwiek przedwczoraj nastąpił zwrot w stosunkach Lola-Szlufka. Odkryły powinowactwo charakterów i tą samą skłonność do zabaw. Spróbuję dzisiaj nagrać filmik i Wam pokazać :)
  12. No to już nie wiem, czy Lando to kanapowiec czy parapetowiec ??? :razz:
  13. Malawaszko - a może pan z Kędzierzyna by ją przygarnął ? Miałby zdecydowanie bliżej do Wrocka ....
  14. Fajna ta czarna Mamba... A synuś podobny do mamuśki ?
  15. No hipisku - dzieciaku- kwiecie - ślę pozytywną energię do pani odpowiedzialnej w Twojej intencji !
  16. O rany...A przedwczoraj miętosiłam koleżankę z Kaszub, żeby ją przygarnęła...Koleżanka niestety trwała w postanowieniu na NIE :( Opór dla mnie niezrozumiały, bo warunki wprost idealne. Mam nadzieję, że Megi skorzysta z zasady[B] do trzech razy sztuka [/B]!
  17. Coś mi tu spychologią zalatuje... Trudno - zobaczymy, co jutro "przedsięwzi" Marta.
  18. No właśnie ! Reorganizacja reorganizacją, ale też o tym natychmiast pomyślałam !!! Widać na prowincji życie sielskie , anielskie, płynie wolniejszym rytmem i wyobraźni urzędnikom brakuje... :(
  19. Margaret - chodzi o pieniądze niestety... Z Jędrzejewa do Tuczna jest 60 km w jedną stronę . Kierowca + samochód + technik ze strzelbą - robią się konkretne koszty, prawda ? Tuczno - jak zauważyła Karina - ma podpisaną umowę na odławianie bezpańskich psów i ich pobyt w schronisku , ale Vet Serwis przyjeżdża na konkretne zgłoszenie, za które każdorazowo płaci gmina ..
  20. Karino - spółka VetAgroserwis prowadzi właśnie schronisko , na wątku którego aktualnie siedzimy ;) I to nikt inny, ale załoga tejże spółki przywiozła do schroniska 7 krasnoludków. Matka niestety , jak wiemy, zwiała podczas próby odłowienia :( Przed chwilą rozmawiałam z kierowniczką schroniska - strzelbę palmera posiadają, przeszkolonego pracownika i transport również. I mogą natychmiast jechać po sukę ...ale gmina Tuczno musi wydać im zlecenie . W tej chwili w w/w gminie trwa reorganizacja - ma powstać straż miejska i póki co nie ma osoby odpowiedzialnej za wałęsające się bezpańskie psy . Dziwi mnie to trochę, bo przecież gmina musi jakoś funkcjonować i obowiązki z każdej z dziedzin powinno się przekazywać z dnia na dzień - nowopowstałym jednostkom. Marta jest teraz zajęta, ale przez chwilkę zdołałam z nią porozmawiać. Jutro rano zadzwoni do faceta, który do tej pory zajmował się tą sferą w gminie Tuczno.
  21. No tak - bo do tej pory przegrywałam sromotnie 2 : 0 ... A boska Lola produkuje stolce proporcjonalne do ilości wciąganego żarełka....Zaprawdę, powiadam Wam - jest co sprzątać . Ja przepraszam za defekacyjne tematy wieczorową porą, ale takie realia :cool1:
  22. Pani zapewne zarejestrowała przepiękne zdjęcia Marty - wiadomo - reklama dźwignią handlu ...i od razu popędziła do kasy - a tu ZONK - [B]ŁYŻEW :crazyeye: P.S. Dzisiaj w temacie kupy mamy remis 1 : 1 :diabloti: [/B]
  23. Pani w ogóle nie zarejestrowała oczkami słowa "WYŻEŁ " :p
×
×
  • Create New...