Jump to content
Dogomania

farmerka63

Members
  • Posts

    3149
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by farmerka63

  1. Dziewczyny drogie - właśnie przelałam brakujące 5 dyszek na fryzjera :) Te dredy są okropne... Jutro rano mamanabank powinna je mieć na koncie...znaczy 5 dych - NIE DREDY ! ;) Pozdrawiam Was - dobre kobiety :)
  2. Fotki srebrnego :eviltong: Tobiasza , który teraz mieszka w Katowicach : [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/009301fa2e62e57b.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/738/009301fa2e62e57bgen.jpg[/IMG][/URL] [RIGHT] [IMG]http://c.fotosik.pl/webimg/other/advert_navigation_close.gif[/IMG] [IMG]http://c.fotosik.pl/webimg/other/advert_navigation_left.gif[/IMG] [IMG]http://c.fotosik.pl/webimg/other/advert_navigation_right.gif[/IMG] [/RIGHT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5e36bd0f5ef6a5b6.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/739/5e36bd0f5ef6a5b6gen.jpg[/IMG][/URL] Tobi nieomal podwoił swoją wagę schroniskową - ważył ( pióreczko!) 7 kg. Teraz rozkwitł do 13 -tu . Prawda jaka przystojna chłopaka ? [RIGHT] [IMG]http://c.fotosik.pl/webimg/other/advert_navigation_close.gif[/IMG] [IMG]http://c.fotosik.pl/webimg/other/advert_navigation_left.gif[/IMG] [IMG]http://c.fotosik.pl/webimg/other/advert_navigation_right.gif[/IMG] [/RIGHT]
  3. Nowy pies na stronie schroniska w Gładyszewie pod Piłą :( [IMG]http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/albums/userpics/10001/normal_PA-454_pies_w_schronisku_przebywa_od_14.03.2011.JPG[/IMG] Schroniskowy numer wyżła : PA 454 . Siedzi tam od 14-go marca.
  4. Tak czytam o tych Wołowych Lasach i sobie myślę, że to bardzo chwalebne, co robisz, Marto...a jednocześnie nie mogę się oprzeć wrażeniu, że to praca Syzyfa :( Jeździsz, tłumaczysz, dokarmiasz, sterylizujesz...a oni sobie sprawiają kolejne zwierzaczki zaniedbując je z uporem maniaka.
  5. No i Lola wcale nie jest odważna :D Jak ktoś zawita na podwórko, to jest pilnie obszczekiwany przez sznaucerki...Lola chowa się przezornie za moimi nogami :D:D:D A w ogóle to ją pokochałam ... Uprzedzam lojalnie , że nie oddam jej w pierwsze lepsze łapy !!! I mała "cytata " farmera na koniec - kiedy Lola coś zbroi - np świśnie mu kalosza pozostawionego na dworze przed drzwiami i w kapciach goni ją po całym podwórku , krzycząc : " Ty tymczasie cholerny !"...ale bez zbytniej złości. Ostatnio wymyślił, że musimy w ogłoszeniach obiecać nowemu potencjalnemu właścicielowi [B] LOLUSIKOWE :evil_lol::evil_lol: :evil_lol: - dla zachęty [/B]
  6. O choroba...Amnezyja ...To Tobi jest srebrny ??? A ja myślałam, że taki przykurzony... ;)
  7. Telefon milczy jak zaklęty... Ja nie wiem i nie rozumiem o co tu chodzi, bo Lolusińska to dla mnie cudo, nie pies. Słuchajcie - te jej akty dewastacji, to nie jest żaden lęk separacyjny, tylko szczeniackie zagrywki. Po prostu energia i radość życia rozsadzają to dziewczę kosmate - moim zdaniem, jest tylko kwestią czasu, a Lola wyrośnie z obłędnej demolki . Kapcie ( te co ocalały z pogromu) pochowane, sypialnia zamknięta. Lola max na podwórku i w ogrodzie uskutecznia ze Szlufką i Spinką szalone zabawy, gonitwy, szarpaniny , sprinty do furtki ( bo się ktoś pojawił na horyzoncie ) - to sprawia, że wieczorem już w domu padają jak kawki. Kupek na środku kuchni juz od 3 dni brak. Kałuża "ponocna" jeśli jest to jedna - też centralnie. Ostanie małe zniszczonko - obgryzione moje osobiste kaloszki ( cholewka, więc użytkować obuwie nadal mogę ) - w urocze łowickie wzorki - w ramach sztuki ludowej :) Mea culpa, bo zostawiłam je w antrejce, a antrejki nie zamknęłam, głupia baba ... Ale do użytku się nadają -zresztą i tak sobie miałam kupić nowe ;) Ati - szkoda jej do kojca i ciepłej budy.... :(:(:(
  8. Proszę o dane do przelewu - jakom rzekła - dorzucę się do kosztów strzyżenia :)
  9. Jestem za [B]LOKALNIE[/B] . Już piszę do Supergogi :) Cudak ma szanse na dom ??? No wreszcie... Taki piękny kudłacz - nie do pomyślenia, że tyle przesiaduje w hotelu ...
  10. Witajcie, drogie koleżanki :) Przepraszam za zmianę tematu - niestety nie o Jazonie chciałam napisać.... :( Czy ktoś tu jeszcze pamięta małego czarnego pudelka - Tobiaszka ze schroniska w Jędrzejewie? Adoptowany przez miłe małżeństwo mieszkające w Katowicach prawie rok temu. Otóż przed chwilą miałam bardzo, bardzo miły telefon od Pani Barbary ...z kolejnymi podziękowaniami za Tobiego. Ukochane oczko w głowie , śpiące w nogach Pańci , pod czujną opieką weta , strzeżone na spacerach , grzeczne i przymilne - takim psem jest dzisiaj Tobiaszek :D Może jutro dostanę zdjęcia :D:D:D
  11. Szkoda wielka... :( Miałam nadzieję, że razem z inwentarzem przejęłyście uprawnienia Emira ... Kompletnie nieżyciowe te przepisy ...
  12. Pytanie mam...nie jamolowe w treści ;) Czy Fundacja Głosem Zwierząt posiada status OPP ? Dzwoniła dzisiaj do mnie znajoma ze Śląska - ma 1% do zagospodarowania . Chciałaby pomóc bezdomnym zwierzętom, a nie ma rozeznania komu warto ;) Mam kilka dni, żeby podać jej swojego kandydata - lokalnie - patriotycznie i z nieustającej wdzięczności za Szlufkę pomyślałam natychmiast o FGZ :loveu:
  13. Niekoniecznie go boli. Nasza sznaucerka Spinka też tak unosi łapkę - jak się czemuś uważnie przygląda...a zaraz potem zaczyna obszczekiwać niepokojący obiekt :D ...Filodendronku - odżywienia, futra i [B]stresu[/B] na pewno . Ferdkowi zawalił się świat :(
  14. Sytuacja stabilna to tez jakaś pociecha... W przyszłym tygodniu postaram się podesłać Groszkowi grosik :)
  15. OK. To ja dorzucę 30 z radością - tylko konteczko jakieś proszę mi podrzucić. W poniedziałek to uczynię, bo dzisiaj to spłuczka dokładna :]
  16. Ferdek jest cudny NA PEWNO . Jest taki srebrny jak moja sznaucerka :loveu: P.S. Jakbyście potrzebowały wsparcia na ostrzyżenie małego, to podrzucę kilka groszy - nie jestem właścicielką pola naftowego, ale parę groszy z chudej sakiewki wyskrobię... Te dredy są okropne... :(:(:(
  17. Jakie piękne sreberko :cool3: ....ukryte dokładnie pod warstwą filcu ... Biedak - rzeczywiście tymczas, a najlepiej od razu DS mocno wskazany ...
  18. Coś zastój w wyżłach.... A takie piękne i młode :(
  19. To jest tylko i jedynie sól fizjologiczna - stosowana przy odwodnieniu organizmu - kiedy zwierzę cierpi z powodu wymiotów lub uporczywej biegunki. Niestety - nie leczy infekcji, jakakolwiek by była :(
  20. Pędzę do banku... :) 3 dyszki wysyłam.
  21. E-S - DOBRE WIEŚCI O WERZE .... ale to może już sama Marta napisze :)
  22. Jasna choroba.... Gmina POWINNA pokryć koszty ! To tylko Twoja zasługa, że znalazłaś tańszą i skuteczniejszą opcję odłowienia suki ! Pies nadal nie jest Twój ! To bezdomniak - a więc na głowie gminy ! Powinni być Ci wdzięczni, że pracujesz za nich , więc z pocałowaniem rączki muszą pokryć ten rachunek ! Jeśli trafi do Jędrzejewa ....no cóż. Jest chyba młoda, dorodna - mam nadzieję, że pani Janina ją ugłaszcze :)
  23. Marto - jeśli Twoje wydatki ( dwie wizyty u weta) zostały już zrekompensowane , to oczywiście przekaż te pieniądze Gosi. Jak sama widzisz - wet z Wałcza ma jeszcze sporo do zrobienia :) Simono - wszystko jest jasne - klarowne zasady i silne wsparcie . Możemy się tylko cieszyć ze wspaniałego zbiegu okoliczności - że posoczkowy DT znalazł się tak blisko i że silna grupa posokowców będzie czuwała nad Bartem :) Mogę deklarować tylko za siebie - będę obecna na wątku Barta aż do znalezienia domu stałego , co jest jednoznaczne ze wsparciem. Cieszę się niezwykle, że sprawy przybrały taki a nie inny obrót.
  24. Kropeek - dobry post na dobry dzień ! Bardzo dramatyczny jest ten wątek ...ale wygląda na to, że zła karta się pomału odwraca :D:D:D
×
×
  • Create New...