-
Posts
3149 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by farmerka63
-
Szczęściarz Groszek wygrał walkę z nosówką-i MA DOM
farmerka63 replied to kropeek's topic in Już w nowym domu
:shock:Głupie te ludzie... -
Szczęściarz Groszek wygrał walkę z nosówką-i MA DOM
farmerka63 replied to kropeek's topic in Już w nowym domu
Piękny terierek - w zasadzie Groszek ma predyspozycje , więc czemu nie ???? -
Przelałam właśnie "abonament" za kwiecień. Sorry, że z takim poślizgiem, ale finanse mamy cienkie i w tym miesiącu :(
-
wyżlica dwa miesiące żyła na polu, MA DOM u Kate&..:)
farmerka63 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Nalewko - tzn , że my tez mamy pokazywać brzucho przez sen ? ...i to noc w noc ? :eviltong: -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
farmerka63 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, kochane Baby Jagi - nie odzywam się, bo w weekend pracuję ciężko. Niemniej chciałam tu z tego miejsca wyrazić swoją akceptację wobec Waszych szlachetnych poczynań względem Jowitki. Jak trza - wesprę w miarę skromnych możliwości. A teraz rzucam się na moje farmerskie barykady :) -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
farmerka63 replied to dronka's topic in Już w nowym domu
Ile psów ? Nie wiem...ale mogę się dowiedzieć :) Tutaj jest ich stronka - prowadzą gospodarstwo agroturystyczne : [url]http://debogora.pl/[/url] -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
farmerka63 replied to dronka's topic in Już w nowym domu
Mam znajomych , którzy hodują psy tej rasy ( nadmieniam, iż jest to [B]prawdziwa[/B] hodowla , a państwo są wielbicielami "dżekusiów"). Mieszkają blisko nas - w Dębogórze. Mogę zapytać czy nie chcieliby przygarnąć tej małej. -
wyżły szorstkowłose, krótkowłose - kto przygarnie??
farmerka63 replied to tanitka's topic in Grupa 7
Rozumiem. Czujność przede wszystkiem8) -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
farmerka63 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dusje - jako żywo !!! Mam słabość do biszkoptowych i nie tylko biszkoptowych kudłaczy:loveu: -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
farmerka63 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Myśl o domu spokojnej starości pod auspicjami dogomanii , z emerytowanymi wolontariuszkami jako koleżankami , nie opuszcza mnie od dłuższego czasu... ;) A Jovi jest boska :loveu: -
wyżły szorstkowłose, krótkowłose - kto przygarnie??
farmerka63 replied to tanitka's topic in Grupa 7
Bywam na seterach . Jestem tam zalogowana. I mam jak najlepsze zdanie o organizacji adopcji i o ludziach zaangażowanych w czynienie dobra seterom i nie tylko seterom :) -
wyżły szorstkowłose, krótkowłose - kto przygarnie??
farmerka63 replied to tanitka's topic in Grupa 7
Piękny jest... Przypomina mi Pluto :) -
Wysłałam do Feli przed chwilą sms-a z prośbą o książeczkę.. Jak na razie - cisza :(
-
A czy przypadkiem książeczki Leosia nie ma nadal Fela , która go wyciągała ze schronu ?
-
I jeszcze domowe kwiatki doniczkowe zdegustowane przekopywaniem profilu glebowego w poszukiwaniu skarbów...albo w trosce o dokładne zakopanie tychże...to tak na wypadek, jakby się komuś doniczka z kuwetą pomyliła ;) ...oraz misterne kompozycje z kwiatów ciętych ...wywalone w nocy razem z wazonem na stół ...no bo przecież wiadomo wszystkim, że NAJLEPSZA WODA JEST Z WAZONU WŁAŚNIE :mad:
-
Kinga... :cool2::cool2::cool2:
-
Wyżełkowa niewątpliwie :)
-
Lady - fouska macie ???? A wrzuć tu kochana zdjęcia, z łaski swojej ;) No nie powiem, żebym niedosyt pewien miała, ale tak z czystej ciekawości ...
-
[B]Ciszę dzwoniącą w uszach[/B]....szczególnie w nocy...kiedy żaden kot nie wali łapami w okno, z zamiarem wtargnięcia do domu, bo mu właśnie tyłek zmarzł ....a drugi kot nie rzuca się na klamkę z zamiarem opuszczenia ciepłych pieleszy...bo naszła go właśnie chęć przebieżki po ogrodzie ...albowiem zbrzydziło go korzystanie ze wspólnej kuwety....kiedy żaden pies nie staje nad głową domownika pogrążonego w głębokim śnie...bodajże w fazie REM...i nie zieje mu prosto w nos...bo mu się pić chce ...więc ty ze snu podnosząc skroń...mamrocząc przekleństwa pod nosem wędrujesz w ciemnościach do kuchni...i po drodze stajesz na ogon kolejnego futra, które zajęło dywanik tuż przy łóżku....futro budzi się z piskiem...a wraz z nim reszta rodziny... Taaaaak...noce bywają burzliwe :mad:
-
No to jedziemy dalej z koksem :) Nie mają na tychże dziewiczych ścianach gustownych szlaczków na wysokości sznupowego pyska - kiedy sznup po mokrym żarciu wyciera sobie brodę o tynk jadąc RÓÓÓÓWNO po najdłuższej odkrytej i reprezentacyjnej ścianie :diabloti:
-
...ich samochody też się różnią od NASZYCH samochodów - mają czyste tapicerki i nieporysowany lakier na drzwiach - bo nikt nie cieszy się jak wjeżdżają na swoje posesje i nie skacze z łapami na wywoskowane blachy prosto z myjni :diabloti:
-
No to trza będzie jakieś zapory przeciwlolowe narychtować... A odnośnie ilości zwierzy w domu i obejściu - czasem patrzę z zazdrością na domostwa bezzwierzowych znajomych - na ich nieuświnione drzwi wejściowe, sterylne podłogi bez piasku , czystą konfekcję i domyślnie śnieżnobiałą bieliznę pościelową ( domyślnie - bo pochowana ) ...no fajnie mają - czysto. Ale dom bez zwierząt byłby chyba pusty ... Machanie ogonami, zaglądanie w oczy, kokoszenie się na kolanka, żebry przy stole - BEZCENNE :loveu: Niech żałują....
-
...i lewy profil mojej ślicznej kozy :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b2c7dab9c5da4bba.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/783/b2c7dab9c5da4bbagen.jpg[/IMG][/URL] [RIGHT] [IMG]http://c.fotosik.pl/webimg/other/advert_navigation_close.gif[/IMG] [IMG]http://c.fotosik.pl/webimg/other/advert_navigation_left.gif[/IMG] [IMG]http://c.fotosik.pl/webimg/other/advert_navigation_right.gif[/IMG] [/RIGHT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2c7dab9c5da4bba.html#"] [/URL]