Jump to content
Dogomania

farmerka63

Members
  • Posts

    3149
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by farmerka63

  1. Za skrzyneczką widzę kaloryferek, a więc nie jest źle :loveu: Biedna ta sunia - pewnie nagle zaczęła przeszkadzać komuś na podwórku, jak się zorientował, że grozi "eksplozją demograficzną"... :(
  2. Witajcie w ten mroźny dzień . Ciotka Anula mnie tu przyciągnęła :) Przepraszam, że z takim skromnym "wsadem" tu przychodzę - mogę dołożyć 10 zł deklaracji stałej .
  3. Marto - przelewam Ci 5 dyszek - tyle w tej chwili mogę. Kaskę będziesz miała jutro na koncie - dyspozycję składam teraz . Są w piwnicy u Elizy ? :)
  4. O rany...Marta - dobrze, że gmina Tuczno Cię ma :) A tu zima sroga idzie - w samą porę suczkę uratowałyście. Biedulka - najgrubsza warstwa słomy chyba by jej nie uchroniła od mrozu ...nie wspominając o maluchach. Fajny ten rolnik - zareagował jak NIE ROLNIK :cool3: Ja co prawda nie mogę udzielić tej dzielnej mamuśce schronienia , ale finansowo ją wspomogę - w miarę możliwości skromnych, bo mnie ostatnio moje futrzaki nieco zdrenowały :-( Schronisko dla tych malców to wyrok... Mamy nie najlepsze doświadczenia w tym względzie, prawda ???
  5. Cieszę się bardzo ! Już nie będziesz płakał, mały piesku :loveu:
  6. Dorzucam Sambę i Rumbę - skoro już w tańcach latynoamerykańskich siedzimy ;)
  7. Takie piękne dostałam z prośbą o pomoc : http://www.dogomania.pl/threads/221689-%C5%9Aliczny-Misio-szuka-nowego-domu
  8. Dziewczyny - dostałam na pw takiego cukierasa : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221689-%C5%9Aliczny-Misio-szuka-nowego-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/221689-%C5%9Aliczny-Misio-szuka-nowego-domu[/URL] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uetEpFVD8bA/Tjgds2YthxI/AAAAAAAAAkQ/PZ275HteC7M/s400/Zdj%2525C4%252599cie-0053.jpg[/IMG]
  9. No, piękny ci on, zaiste :)
  10. Melduję posłusznie, że kolega Bąbel - nasz pudel jamniczy - przeszedł dzisiaj szczęśliwie kastrację ( nooo...zaczął nam się wypuszczać w konkury, Casanova jeden...) . Przy okazji wyczyszczono mu zębiska. Dostał najsłabszą z możliwych narkoz - z uwagi na wiek szanownego panicza oraz lekkie szmery w serduszku. Niech tylko mu się dupka zagoi zabierzemy się za serce - najprawdopodobniej Bąbel będzie dostawał leki aplikowane codziennie i po wsze czasy :( Sprawa nie jest groźna, ale nie możemy jej lekceważyć. Zęby są ok - żaden nie kwalifikował się do usunięcia. Zdrowe i już czyste :) Nie chcę go dzisiaj niepokoić i zaglądać mu do paszczy ( żeby zaspokoić babską ciekawość) - dość miał chłopak na dzisiaj wrażeń . Mam nadzieję, że po czyszczeniu przestanie rozsiewać wątpliwej jakości aromaty z w/w paszczy.
  11. Łoł...i worek z Hillsem się załapał na zdjęcie ;)
  12. Ja mam pudla jamniczego - niejakiego Bąbla - bardzo fajna kompilacja :D
  13. Obróżka i smycz została u mnie ... Obróżka jest oliwkowa, smycz soczyście zielona - obie takie cienkawe jak dla pinczerka. Wiecie - jak to z bidula się wydaje... Ubrałam Iśkę w te bezpieczne czerwone szelki i doczepiłam czerwoną parcianą smycz ( taką solidniejszą) ...no, wiecie, żeby była tak kolorystycznie dopieszczona , a nie jak papużka - szelki od sasa, smycz do lasa ;) Zresztą tej czarnuli świetnie w czerwonym :) Smycz niech zostanie u Cię , Aniu . Proszę tylko o szelki. Jak chcesz, mogę Ci przesłać tą schroniskową wyprawkę - może ubierzesz w nią Isię, jak ja będziesz ekspediowała do nowego domu ? Ja też mam wrażenie, że Isia jest młodsza i ewidentnie ją postarzyli w dokumentach.
  14. Docha - u nas spłynęło z niej takie błocko dosłownie. Ania ją dopucowała ostatecznie :loveu: Ale już podczas rozczesywania po kąpieli ujrzała światło dzienne piękna, głęboka czerń - Isia ma włos jak Indianin ;) Aniu - już posyłam adres . Zwrócę Ci koszt przesyłki . Proszę o konto na pw .
  15. Anula - a mogę Cię prosić o odesłanie tych szelek w takim razie ( jeśli Ci nie będą oczywiście potrzebne) ? To są nówki - zawsze wolę transportować tymczasy w szelkach. Przedostatni mój podopieczny ( niejaki Bolek vel Ami ) odjechał do nowego domku w szelkach indiańskich , i niestety nie wróciły do mnie . Nie nadążam z kupowaniem :(
  16. O kurcze... MIAŁA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ ???
  17. Anula - a jak szyjka ? Sprawdzałaś ? Ona nie może reagować na Isię ani na Tobisię, bo została "ochrzczona" w piątek po południu :D Czy mi się wydaje, czy jej zmieniłaś szelki ? A może to te nasze, tylko ja je nieumiejętnie zapięłam ? ;) Super, że spokojnie można jej powierzyć dzieci - to wielki plus - pozytywne nastawienie tego psa do całego świata.
  18. taka sznaucerkowata ta sunia, czy mi się wydaje ?
  19. Piękne psisko ...
  20. Mhm...mhm... Martyna nie odbiera telefonu - nagrałam się .. :roll: Marta - Anula COKOLWIEK Ci napisała ?
  21. Zachwycili się Iśką i już jej nie oddadzą..ja Wam mówię...i dlatego [B]NIC NIE PISZĄ[/B] :evil_lol:
  22. No niesamowita... Wyskoczyła na ten peron roześmiana i świeża jak poziomka . Cały weekend poświęca na taszczenie futrzaków :painting:
  23. Tytuł wątku jak najbardziej adekwatny do sytuacji - ISIA WŁAŚNIE JEDZIE DO ANULI :D Pociąg przyjechał punktualnie. Z Martyną jeszcze przed spotkaniem sms-owałyśmy - który wagon ? nie zapomnijcie o bilecie ! a zna koty ? ( Martyna jedzie z kotem w transporterze) Kupiliśmy Iśce bilet ....no i pojechało rozczochradło w czerwonym kompleciku ( na szczęście ) :) ZADANIE WYKONANE Teraz i my czekamy na doniesienia z kolejnych etapów podróży :)
  24. Torba podróżna zapakowana - zajączek, dokumenta, rolka papieru toalet. ( na wszelki słuczaj) , parciana obróżka w charakterze kagańca ( gdyby konduktor okazał się być formalistą). Wyjeżdżamy z domu za 10 minut.
  25. Tak. Marta w tym przypadku jest rzecznikiem :) Aniu - ta ranka wygląda już bardzo dobrze. Jest sucha i nic z niej nie wycieka. Stan zapalny też minął. Moim zdaniem wizyta u weta nie będzie potrzebna, ale ocenisz to sama. Masz czas do poniedziałku :) Dam Isi jej zajączka - bardzo się nim lubi bawić :)
×
×
  • Create New...