-
Posts
3149 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by farmerka63
-
Wiem, że te małe są kędzierzawe, ale jak je zobaczyłam na pierwszej stronie, to miałam proste skojarzenie z ukochanymi corgie królowej Elżbiety :) [IMG]http://republika.pl/blog_zt_4840766/7447419/tr/ale_boskie.jpg[/IMG] Rodzinka się popisała ..nie ma co.... :( Czy zbieracie jeszcze deklaracje stałe ? Chciałabym dorzucić 20 zł . Przepraszam, że tak mało, ale mam liczne stado własnych "zbierańców" .
-
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
farmerka63 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
W takim razie pozostaje nam wątkowa ściepa lub bazarek - żeby wspomóc Kado w troskliwej opiece nad Tośką :) -
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
farmerka63 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ocelocie - a trzeba być deklarowiczem stałym, czy wystarczy jak się jest jednorazowym. Deklarowałam , że dorzucę grosik do sterylki. W przenośni oczywiście ;) I się wywiążę, naturalnie :) -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
farmerka63 replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
he, he - aukcje tego fabrykanta zniknęły jak sen złoty:evil_lol: -
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
farmerka63 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Proponuję jajko tamagotchi czy jak to tam się pisze ;) Przy klęsce żadna szkodliwość społeczna ;) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Słuchajcie - obfite poty w oczach mam i ja - wedle słów Marako :D Państwo z Warszawy przed momentem zadzwonili !!! Przyjeżdżają w niedzielę - odległość nie ma dla nich ŻADNEGO ZNACZENIA, a jest to zdecydowanie więcej niż 50 km... [B]Zochna trafia do raju - powiem krótko. :loveu::loveu::loveu: HURRRRAAAA !!!!!!!! [/B] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Kamień z serca :loveu::loveu::loveu: Czekam na telefon i jak najszybciej się z Państwem umawiam . Niech Zochna ma wreszcie swój kąt i serce - tego drugiego brakowało jej chyba najbardziej! -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Aniu - sterylizowana. ZADZWONILI PRZED CHWILĄ. Zrzekli się praw do Zofii. Marta zaraz będzie to miała na piśmie + książeczkę. Poszło bardzo łatwo - rzeczywiście cieniutki ten związek emocjonalny :( -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Zerduszko - jasne, że nie odwiozę . Nie zamierzam ruszyć z miejsca szanownej. Marta też - obie twierdzimy, że nadopiekuńczość jest niepedagogiczna. No i po cichu mamy nadzieję, że wymiękną ;) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Czekamy zatem dalej... Będę sprawozdawać na bieżąco. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Patrzyłam na zaplanujtrasę - mają do mnie 51 km w jedną stronę. Bardzo mi nie na rękę oddawanie Zośki z powrotem - jest ewidentnie ogolona na zero po uprzednim skołtunieniu. Pani łyse uszka wzięła....za łyse uszka. Do główki jej nie przyszło sprawdzić u weta jakaż przyczyna wyłysienia. Broda powyszarpywana od wycinania kołtunów . Pies mógłby być nieco lepiej odżywiony - Zosia jest drobnej budowy, ale generalnie na moje oko wygląda jak żywiona zlewkami z pańskiego stołu. Marta podliczyła dotychczasowe wydatki na Zosię - zosine podróże , wet i karma. Wyszło 160 zł. No zobaczymy, czy się nie ugną . W zasadzie byłoby fajnie, tym bardziej, że Pani prezes malawaszka miałaby superaśny dom dla Zochny. No kurde, noooo.... -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Się leci, jak się go kocha. Jak się go ma gdzieś to się go odbiera przy okazji - z łachy normalnie. Mam za małą pojemność puszki mózgowej na takie opcje :shake: -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
I ja nie mam najlepszych wieści...Co prawda znaleźli się właściciele Zosi - jest to bez wątpienia ich pies. Po dłuuugich przemyśleniach postanowili go łaskawie od nas odebrać....yyy...ale dopiero we wtorek :angryy::angryy::angryy: Marta powiedziała pani, że pies czeka DZISIAJ. Przekazała mój numer telefonu . Telefon uparcie milczy. Taka to miłość do Zosi.... -
Dlugonoga Sarna-Wyzel Niemiecki Krotkowlosy-ze Slupska
farmerka63 replied to Ati's topic in Już w nowym domu
Niesamowita jest ta akceptacja Sajana ... Wyżły zawsze są takie otwarte i tolerancyjne ? Przepraszam za naiwne pytanie - dotąd miewałam tylko JEDNEGO wyżła ;) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Aaa- to temu ciachu zwiała Zośka !!! Jest jakiś telefon do tego Pana ? ;) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Przechrzciłam ją na Zośkę, bo sąsiedzi tuz za płotem mają Zuzię - pekinkę :) Poza tym jakiś czas temu przewinęła się przez dogo Zuzia-sznaucerka mini - byłoby zamieszanie ... -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Jasne - tylko niech się wreszcie poprawi pogoda, bo to co mamy za oknem to jakiś jesienny spleen :( Psy wyskakują na sikanie i pędem wracają do domu, piecuchy jedne :) ( ale już z brudnymi łapami :) ) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Spieszę z uzupełnieniem informacji o stanie zdrowia Zośki - bo tak roboczo nazwaliśmy drobinę uratowaną przez Martaipieski w okolicy Tuczna. Wczoraj odwiedziłyśmy weta i oto jaki efekt : 1. Wiek oceniony na ok. 5 lat 2. Zęby do czyszczenia, aczkolwiek stwierdzono już ślady niegdysiejszego "odkamieniania" 3. Blizna najprawdopodobniej posterylizacyjna...ale może to być też pocesarkowa :( 4. Uszy zaatakowane grzybicą - leczenie miejscowe przez przemywanie r-rem Malasebu + tabletki wzmacniające odporność Immunodol ( 7 dni po jednej ) 5. Kanały słuchowe mocno zakrzaczone i lekki stan zapalny. Zakrapiamy Oridermylem - za tydzień druga próba wyskubania ( Zośka strasznie histeryzowała i mimo kagańca nie dałyśmy rady jej spacyfikować). Panna jest do odkarmienia , aczkolwiek pani doktor nie stwierdziła rażącej chudości. Za tydzień druga wizyta. Uwagi moje - jako opiekunki tymczasowej - Zosia do naszego stada odnosi się obojętnie. Stado tym samym odwzajemnia się Zosi ;) Koty niestety goni z dużym zaangażowaniem i nie daje sobie wyperswadować, że nie wolno.Oberwała już od Nowakowskiego i od Receptora , ale to jej nie zraża. Ma apetyt , niemniej dużo chętniej je gotowane . Suchą karmę tak sobie. Żebrze przy stole :) Ładnie chodzi na smyczy. Wskakuje sama do samochodu i grzecznie śpi na tylnym siedzeniu podczas jazdy. Zna komendę "na miejsce" - śpi na swoim posłanku przy naszym łóżku. Niesamowicie boi się petard - jeszcze nie widziałam tak przerażonej psiny podczas sylwestrowej nocy. Siusiu i kupka bez zarzutu. Zachowuje czystość w domu. Następna wizyta u weta za tydzień. P.S. Założyłyśmy jej książeczkę - niech już coś dziewczynka ma :D P.S. II - czipa niestety brak. -
Miks pudla oddany w Wigilię do schroniska MA JUŻ DOM!!!
farmerka63 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
O rety... Jeden filc... :( -
Melduję, że przelałam moje "coś " czyli 50 złociszy :)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Dla podniesienia ducha :D:D:D [B] [SIZE=3][URL]http://demotywatory.pl/3626712/JA-CI-DZISIAJ-POSTRZELAM[/URL] Malawszko - to jest świetne ! [/SIZE][/B] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
farmerka63 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
No właśnie chyba średnio zadbana ... Jest już u nas . Smutny niejadek :( To taki szczuplaczek - drobny i wysokonożny. Prościej niż kąpać i czesać jest orżnąć na zero. Broda jakaś taka wyskubana i kilka w niej drobnych dredów. Biedulka , że aż serce ściska . Bardzo boi sie petard. Wyszłam z całą bandą na podwórko - jak szanowni sąsiedzi huknęli na vivat, mała aż przysiadła i przerwała w pół słowa sikanie. Gdyby nie zestresowane psy , to bym chyba waliła z kałacha...bynajmniej nie na vivat:angryy: