-
Posts
2983 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blacky.
-
[quote name='beataczl']ja nie, wiesz jak ja mam z karta:roll:[/QUOTE] ważne że chociaż e-mail poszedł...
-
Najbardziej przeraża mnie to że nikt nie kieruje Blantem... :(
-
zapisuję sobie... takie nieszczęście :shake: banerek ! ciotki trzeba wkleić no trzeba, sprawa na cito... dla tych który mają troszkę więcej miejsca w sygnaturce 150x100 mp: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189012-dogomaniaczka-w-%C5%9Bpi%C4%85czce-pom%C3%B3%C5%BCcie-wyadoptowac-jej-tymczasowiczke-SOJK%C4%98!"] [IMG]http://i29.tinypic.com/208xy1h.jpg[/IMG][/URL] dla tych którzy mają już troszkę zajętego miejsca w sygnaturce 100x100 mp: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189012-dogomaniaczka-w-%C5%9Bpi%C4%85czce-pom%C3%B3%C5%BCcie-wyadoptowac-jej-tymczasowiczke-SOJK%C4%98!"] [IMG]http://i25.tinypic.com/2hdv7dz.jpg[/IMG][/URL] Póki co tyle tylko mogę zrobić...
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
blacky. replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Aniu, cioteczka Blacky zawsze zrobi banerek ! ;) Proszę bardzo: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188243-Prado-Starachowice-tutaj-nikt-mu-nie-pomo%C5%BCe/page9"][IMG]http://i31.tinypic.com/el15vo.jpg[/IMG][/URL]*[URL="http://www.dogomania.pl/threads/188243-Prado-Starachowice-tutaj-nikt-mu-nie-pomo%C5%BCe/page9"][IMG]http://i29.tinypic.com/2vc93s7.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Estrella']Proszę blacky, nie nazywaj tego zaśmiecaniem..[/QUOTE] Przepraszam, nie wiedziałam jak to opisać... Podajcie link do wątku tej Dosi...
-
Niektóre odchodzą szybciej przez głupotę ludzi, inne swoich "ludziów" się nie doczekują... Biedna malutka [*], Igiełko trzymaj się. Może to nie jest pora na taki tekst ale nie zaśmiecajmy tego wątku... :(
-
Nieśmiała, kochana suczka BORSUNIA mix terier JUZ W DOMKU!
blacky. replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Banerki zamówione przez Sabina02 :) Proszę bardzo i życzę powodzenia małej ! ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188497-Nie%C5%9Bmia%C5%82a-kochana-suczka-BORSUNIA-mix-terier-szuka-domu-MIELEC/page10"][IMG]http://i32.tinypic.com/2m7z2o7.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/188497-Nie%C5%9Bmia%C5%82a-kochana-suczka-BORSUNIA-mix-terier-szuka-domu-MIELEC/page10"][IMG]http://i26.tinypic.com/2vmtuvc.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Igiełka']A w spaniu dziękuję- postaram się przewrać co drugi bok. :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ja podrzucę jak wstanę ;) Powiedzmy ok. 10-11? :lol:
-
[quote name='Igiełka']Żeby było sprawiedliwie to dzielimy na połowę na Nas dwie- jedna będzie hopać a druga nie spać tylko czuwać. I zmiana. :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ciocia Blacky życzy powodzenia :evil_lol: :multi: :Dog_run:
-
[quote name='Estrella']Oj, oj, oj no nie wiem... ale żebyście miały jakieś zajęcie/a może to kara ?:cool1: wysyłam Was na całodobowe hopanie naszego bazarku :evil_lol: Zmiana - co pół godziny.[/QUOTE] Okej ciotka :D Tylko który bazarek podrzucać ? :oops: I w nocnej warty nie biorę na siebie :cool3: :evil_lol: A będą jakieś fociaki Abiego ? :razz: Bo ja chce pozmieniać na stronie TOZ, bo dobre zdjęcia to podstawa ogłoszenia adopcyjnego :roll:
-
[quote name='kakadu']ale zebys wiedziala jaka mi magiczna instrukcje przeslala blackto tez bys glowe stracila ;)[/QUOTE] Ja powiem szczerze że ja sama byłam w tym doopa ciemna, i sąsiad informatyk mi tak wytłumaczył i tym moim sposobem tak robie ;) Ale fajny, prosty sposób :)
-
[B]beataczl [/B]napisz do [B]bbgm[/B] na PW bo nie wiadomo czy tutaj zobaczy...
-
O cholera, no nie wiem co powiedzieć :placz: ! :( A jaka piękna sunia SH bardzo w typie trafiła do schronu... :( [url]http://szczecin.schronisko.net/kwarantanna-id-52765.html[/url]
-
[quote name='Estrella']Ja bym chciała zobaczyć Twoje pazurki :evil_lol:[/QUOTE] Hihi ;) Zobaczysz na pewno :P Jak wrócę do domu zrobię sklejkę gdzie porównamy moje pazurki i pazurki mojej Daisy :D
-
Przeglądają stronę faktu znalazłam coś co mnie bardzo zaniepokoiło... Jak to zobaczyłam to po prostu coś we mnie powiedziało "dosyć !". Przecież to jest do pomyślenia !! Palą żywe psy, podają im trucizny, po których psy konają w męczarniach bardzo długo... A wszystko dlatego że nie chce im się budować schronisk dla zwierząt ! Może jakaś fundacja zechce napisać o tym petycję. My w Polsce pomagamy każdemu psu znaleźć nowy dom, pomagamy mu wyzdrowieć, a oni pomagają psom jak najszybciej znaleźć się za Tęczowym Mostkiem ! Pomóżmy, nie wiem jak, ale zróbmy coś... Nie wierzę że przejdziecie obok tego tematu obojętnie ! Jeśli pisane były petycje w sprawie Chińczyków mordujących i jedzących psie mięso to czemu nie zrobić tego z Ukrainą ?! Pomyślcie jak te psiaki cierpią !! http://www.fakt.pl/Morduja-psy-na-EURO-2012,artykuly,77689,1.html
-
chciałabym Wam wkleić zdjęcie pazurków mojej Daisy która przeszła awitaminozę, ale cholercia nie wzięłam aparatu na wakacje :P
-
[quote name='beataczl']tez sie zdziwilam lekko;) chwycilas moj cytat, a ja go usunelam i napisalam nowy post, bo kapnelam sie ze rzeczywiscie opis jest dobry tylko ja czasowo nie wyrabiam:evil_lol:[/QUOTE] Hihi, to jest do 10 sierpnia czyli jak na razie dobrze stoicie chyba z kasą ? ;)
-
Balbinka z zespołem Cushinga... maleńka odeszła za TM
blacky. replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='kikou']bardzo dziękujemy!!! oczywiście banerek zawsze sie przyda :) wszystko co wiemy i wszystkie zdięcia jakie mamy są na poprzedniej stronie... i tak nie do końca mam pomysł co by tu napisać w banerku... bo nic w sumie nie zbieramy ani nie nadaje sie nawet jeszcze chwilowo dziewuszka do adopcji....[/QUOTE] Kikou napisz to pod podanym linkiem, jak niedziała to kliknij na mój banerek gdzie o tym pisze :) Bo tak to ja nic nie ogarne jak mi każdy będzie pisać w temacie... -
[quote name='beataczl']no i mamy 1 fakturke za hotelik Abiego kwota 199,99 zł. - chyba bledna w opisie , bo za pobyt czasowy Abiego w dn. 10.7 do 10.8 ? konto moge tu podac czy na PW?[/QUOTE] Ładna kwota :evil_lol: Myślałam że hotelik u mariamc kosztuje 200 zł ;)
-
[quote name='Estrella']Na hotelik rzeczywiście jeszcze sporo brakuje :shake: Trzeba będzie dopłacić z jednorazowych.. mam nadzieję, że tylko za lipiec :-( Kasa będzie też z bazarku, mam nadzieję, że coś się jeszcze rozkręci. A po zakończeniu tego bazarku robimy drugi. Mamy już trochę fantów.[/QUOTE] Sądzę że będzie dobrze ;)
-
[quote name='YxNinaxY']Tak. Widziałam. W sumie bez zmian, nadal leczony.[/QUOTE] Zaczynam się martwić... Może jakoś niedługo będę w Gryfinie na chwilę to wezme adapter żeby zgrać moje zdjęcia z telefonu nowych psiaków i wezmę aparat żeby pokazać Wam jak naszego kochanego Nerunia swędzą plecki :shake: