Jump to content
Dogomania

blacky.

Members
  • Posts

    2983
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blacky.

  1. Cioteczki a teraz filmiki z Nerusiem ;) tak chodzi, nie widać za dobrze ale w rzeczywistości troche utyka [URL]http://www.youtube.com/watch?v=h6SPKWLGD3w[/URL] a tutaj sie tarzał a ciotce telefon dzwonił i musiałam odebrać ;) :lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=PGyZCXolDHk[/url]
  2. Popieram cioteczkę wyżej - zdrowie pupili najważniejsze... Idę podbić bazarek książkowy :)
  3. Banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186781-Toffisia-bez-uszka-szuka-transportu-z-Pszczyny-do-D%C4%85browy!!Mo%C5%BCe-kto%C5%9B-jedzie..."][IMG]http://i26.tinypic.com/f4p3zd.jpg[/IMG][/URL]
  4. Banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189950-Schronisko-w-Wieliuniu-zlikwidowane-P%C3%B3%C5%82slepy-stary-ONek-w-hotelu-b%C5%82aga-o-wsparcie/page2"][IMG]http://i32.tinypic.com/sq734j.jpg[/IMG][/URL]
  5. Banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189887-OFIARA-WAKACJI-16-KG-OWCZAREK-zdj%C4%99cia-drastyczne-POM%C3%93%C5%BBCIE!!/page10"][IMG]http://i32.tinypic.com/2ajryft.jpg[/IMG][/URL]
  6. O banerek zostałam poproszona i banerek już macie :) Proszę bardzo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189485-Spragnione-mi%C5%82o%C5%9Bci-pomocy-STARACHOWICKIE-sieroty-z-Martenowskiej.-Jest-nas-10.POM%C3%93%C5%BB!/page4"][IMG]http://i27.tinypic.com/16kjg0.jpg[/IMG][/URL]
  7. Mam nadzieję że coś pozytywnego...
  8. [quote name='YxNinaxY']Może trzeba spróbować z p. Gosią? Albo ewentualnie w ostateczności skontaktować się z ludźmi, którzy ją oddali... Bo do nas to ona prędko nie wyjdzie :([/QUOTE] Ona jest przyjęta z polecenia. Nie mamy żadnego kontaktu z właścicielem.
  9. I na koniec Stich (przez te uszy :) ) ma ok. 5 miesięcy, wczoraj go przywieźli. Na początku był nie ufny, przestraszony, ale później się rozchulał kolega ;) Śliczny, urokliwy szczeniak - po prostu. :loveu: [IMG]http://i32.tinypic.com/2dlqdnd.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/5kfrwh.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2iqd76h.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/23mvok1.jpg[/IMG]
  10. Nino, obcykałaś banerki ? :D A i kupiłam chustki ! ;) Znaczy takie ściereczki, ale je przerobie. Pomarańczowa, zielona i żółta :lol:
  11. [quote name='paulinken']Ale jak są chętni na adopcję ONka, to znajdzie się przecież inny w schronisku. A nuż sunia jest od hodowcy i on by chciał "swojego" psa z powrotem?[/QUOTE] Mogę spróbować, ale jak pisałam wcześniej jest w takim stanie że nie wiem czy da sobie zajrzeć w pachwine...
  12. Nowe zdjęcia Perełki ;) [IMG]http://i28.tinypic.com/j5jeci.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/o0xmp0.jpg[/IMG] Słodka :loveu: [IMG]http://i31.tinypic.com/25umf7d.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2vjr28x.jpg[/IMG]
  13. [quote name='agnieszka32']Szanujący się hodowca nie zostawi psa wychodzącego z jego hodowli w potrzebie, a tym bardziej nie pozwoli, by wylądował w schronisku. To dla suni wielka szansa, by nie wpadła w łapy pseudohowcy, który będzie ją wykorzystywał do rozrodu i sprzedawał szczeniaki po "rodowodowych rodzicach". Zwłaszcza, że w Gryfinie nie przeprowadza się sterylek.[/QUOTE] Ale sunia ma już chętnych do adopcji. Tym bardziej jest tak przestraszona że nie ma jak zobaczyć tatuażu, bo w uszkach go nie ma... Musi mieć w pachwinie, a przy jej stanie psychicznym trudno będzie ją w ogóle wyciągnąć z budy.
  14. Nerunio zaczyna porastać sierścią, siwą sierścią [IMG]http://i26.tinypic.com/2j61qvb.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/4fuxsk.jpg[/IMG] Później dodam jeszcze 2 filmiki - jak się tarza i jak chodzi
  15. [quote name='agnieszka32']Jeśli ONka jest rasowa, to na pewno ma tatuaż - odczytajcie go, zadzwońcie do ZK i zawiadomcie hodowcę.[/QUOTE] Po co, bo nie wiem ? :oops:
  16. Misiek c.d. [IMG]http://i26.tinypic.com/o02gjn.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/23set1w.jpg[/IMG]
  17. Misiek - maksymalnie ma 1,5 roku. Nienawidzi innych samców, za to sunie mu nie przeszkadzają. Wszyscy mówili że jest agresywny. Na spacerze aniołek... Ślicznie chodził na smyczy i się łasił. Jest łowny, leci tam gdzie coś usłyszy, jak złapie trop to nie można go utrzymać. Nie ma jednego palca, co widać na zdjęciach Niny. Na koniec dodam, że Misiek to wymarzony pies do stróżowania lub do pilnowania posesji. [IMG]http://i32.tinypic.com/b8o7zo.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/xkpvcz.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/s2gz1c.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/590xy.jpg[/IMG] A taaaaaki jestem duuuuży :loveu: [IMG]http://i28.tinypic.com/2i79xlf.jpg[/IMG]
  18. Młoda, rasowa ONka, przyprowadziła ją właścicielką mówiąc "My nie mamy na jedzenie, tym bardziej nie mamy na jedzenie dla psa". I tak Awe znalazła się w Kojcu. Strasznie przerażona, nawet dla przysmaka nie wychyliła mordki z budy. Ale 2 razy zamerdała ogonkiem... Krzywdy nie zrobi, bo ręke wsadzałam do budy - powąchała i nic. :shake: Podobno ma już chętnych do adopcji... :roll: [IMG]http://i26.tinypic.com/r9kd2s.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/5ohxuf.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/34splxt.jpg[/IMG]
  19. Ej byłaś pierwsza ! ;) Kung fu Stich :D Hihi, proszę, osobno ;) [IMG]http://i25.tinypic.com/2vb6gx3.jpg[/IMG] Zaraz zrobię porządek, zmniejsze zdjęcia i dodam :lol:
  20. Ok, to jutro o 10 tam gdzie mnie kiedyś wysadzałaś na tej "skarpie" ;) Pojedziemy do drukarni i psiaków i dogadamy się co do przebiegu całej akcji i w ogóle wszystko... No to jesteśmy umówione ;)
  21. [quote name='YxNinaxY']Czy Pani Gosia mogłaby zwrócić się z tym do gminy? [/QUOTE] Może, ale ona nie będzie chciała... Damy rade - jutro pomyślimy ;)
  22. [quote name='YxNinaxY']Będę miała ;) A cóż to za plan?[/QUOTE] OOo :D To najpierw byś podjechała do drukarni (Łużycka 87) ja bym tam czekała np. o 10 ? (napisz o której Ci pasuje) byśmy tam posiedziały, pogadały z kimś (?) ;) I później dopiero byśmy pojechały do PUKu żebyśmy brudne nie szły tam do drukarni :P
  23. Nie jedź ! ;) Jutro razem pojedziemy :D Nie zezwalam, jutro pojedziemy razem... [U][B] Wracam dzisiaj ![/B][/U] ;)
  24. Agnieszko zobacz tego psiaka - [URL]http://allegro.pl/item1162128480_pit_bull_red_nose_wspanialy_do_adopcji.html[/URL] Ma bardzo podobne znaczenia jak Fiodorek
×
×
  • Create New...