-
Posts
2983 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blacky.
-
Popieram cioteczkę wyżej - zdrowie pupili najważniejsze... Idę podbić bazarek książkowy :)
-
Banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186781-Toffisia-bez-uszka-szuka-transportu-z-Pszczyny-do-D%C4%85browy!!Mo%C5%BCe-kto%C5%9B-jedzie..."][IMG]http://i26.tinypic.com/f4p3zd.jpg[/IMG][/URL]
-
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
blacky. replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189887-OFIARA-WAKACJI-16-KG-OWCZAREK-zdj%C4%99cia-drastyczne-POM%C3%93%C5%BBCIE!!/page10"][IMG]http://i32.tinypic.com/2ajryft.jpg[/IMG][/URL] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
blacky. replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
O banerek zostałam poproszona i banerek już macie :) Proszę bardzo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189485-Spragnione-mi%C5%82o%C5%9Bci-pomocy-STARACHOWICKIE-sieroty-z-Martenowskiej.-Jest-nas-10.POM%C3%93%C5%BB!/page4"][IMG]http://i27.tinypic.com/16kjg0.jpg[/IMG][/URL] -
Mam nadzieję że coś pozytywnego...
-
I na koniec Stich (przez te uszy :) ) ma ok. 5 miesięcy, wczoraj go przywieźli. Na początku był nie ufny, przestraszony, ale później się rozchulał kolega ;) Śliczny, urokliwy szczeniak - po prostu. :loveu: [IMG]http://i32.tinypic.com/2dlqdnd.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/5kfrwh.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2iqd76h.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/23mvok1.jpg[/IMG]
-
[quote name='agnieszka32']Szanujący się hodowca nie zostawi psa wychodzącego z jego hodowli w potrzebie, a tym bardziej nie pozwoli, by wylądował w schronisku. To dla suni wielka szansa, by nie wpadła w łapy pseudohowcy, który będzie ją wykorzystywał do rozrodu i sprzedawał szczeniaki po "rodowodowych rodzicach". Zwłaszcza, że w Gryfinie nie przeprowadza się sterylek.[/QUOTE] Ale sunia ma już chętnych do adopcji. Tym bardziej jest tak przestraszona że nie ma jak zobaczyć tatuażu, bo w uszkach go nie ma... Musi mieć w pachwinie, a przy jej stanie psychicznym trudno będzie ją w ogóle wyciągnąć z budy.
-
Misiek - maksymalnie ma 1,5 roku. Nienawidzi innych samców, za to sunie mu nie przeszkadzają. Wszyscy mówili że jest agresywny. Na spacerze aniołek... Ślicznie chodził na smyczy i się łasił. Jest łowny, leci tam gdzie coś usłyszy, jak złapie trop to nie można go utrzymać. Nie ma jednego palca, co widać na zdjęciach Niny. Na koniec dodam, że Misiek to wymarzony pies do stróżowania lub do pilnowania posesji. [IMG]http://i32.tinypic.com/b8o7zo.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/xkpvcz.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/s2gz1c.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/590xy.jpg[/IMG] A taaaaaki jestem duuuuży :loveu: [IMG]http://i28.tinypic.com/2i79xlf.jpg[/IMG]
-
Młoda, rasowa ONka, przyprowadziła ją właścicielką mówiąc "My nie mamy na jedzenie, tym bardziej nie mamy na jedzenie dla psa". I tak Awe znalazła się w Kojcu. Strasznie przerażona, nawet dla przysmaka nie wychyliła mordki z budy. Ale 2 razy zamerdała ogonkiem... Krzywdy nie zrobi, bo ręke wsadzałam do budy - powąchała i nic. :shake: Podobno ma już chętnych do adopcji... :roll: [IMG]http://i26.tinypic.com/r9kd2s.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/5ohxuf.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/34splxt.jpg[/IMG]
-
[quote name='YxNinaxY']Będę miała ;) A cóż to za plan?[/QUOTE] OOo :D To najpierw byś podjechała do drukarni (Łużycka 87) ja bym tam czekała np. o 10 ? (napisz o której Ci pasuje) byśmy tam posiedziały, pogadały z kimś (?) ;) I później dopiero byśmy pojechały do PUKu żebyśmy brudne nie szły tam do drukarni :P
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
blacky. replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Agnieszko zobacz tego psiaka - [URL]http://allegro.pl/item1162128480_pit_bull_red_nose_wspanialy_do_adopcji.html[/URL] Ma bardzo podobne znaczenia jak Fiodorek