-
Posts
2983 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blacky.
-
Juchu ! ;) Jeszcze 1 bazarek i jeszcze 1 będzie z tego co pamiętam ? ;)
-
O nie wszyscy śpią ;) Idę poodbijać bazarki ;)
-
To powiem tak, kiedyś miałam już zamiar zrobić ulotki z koleżanką z którą założyłyśmy Gryfiński Kojec, plan był wtedy taki, że miałyśmy chodzić po różnych firmach zbierać po 20 zł, a w zamian na tylnej części dodać ich logo jako sponsorów. Jedną firmę chętną mam na to od pół roku :D Sądzę, że to może wypalić ;) Plakaty jak ktoś wydrukował by po jednym to resztę mogę skopiować w Urzędzie Miasta u kierowników PUK-u. Chustki chociaż białe przydało by się kupić, ale to już nie problem. Znajomych się skołuje. ;)
-
A cioteczki śpią w najlepsze ;) Dzień dobry :)
-
Nino, super ! ;) Jedyne co możesz poprawić to całość Gryfiński Kojec powinna być w "" ;) A nie tylko Kojec :) Super ! No nie wiem jak Ci dziękować !! Mam pomysł na akcję ;) Kupimy gdzieś (prawdopodobnie allegro) koszulki z jakimś napisem weźniemy małe psiaki w ręce duże na smycz i dźida na miasto z ulotkami ! ;) Fajny pomysł ?
-
To lecę zobaczyć jak finanse naszego chłopaka ;)
-
No to się bardzo cieszkę ;) A jaki jest stan skarpety Abiego ? Jak na razie jest kryzys czy raczej dobrze ?
-
Banerek zamówiony przez zuzia_kuzik: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189568-3-zag%C5%82odzone-porzucone-na-polnej-drodze-szczenieta-czekaj%C4%85"][IMG]http://i32.tinypic.com/1178x7k.jpg[/IMG][/URL]
-
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
blacky. replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Banerek zamówiony przez zuzia_kuzik: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183086-Reksio-kolejna-tragedia-ma%C5%82ego-pieska"][IMG]http://i29.tinypic.com/ofts7a.jpg[/IMG][/URL] -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
blacky. replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Banerek zamówiony przez zuzia_kuzik: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189277-Piracik-kociak-bez-oczu-w-lesie-szukam-pomocy!!!PILNE"][IMG]http://i30.tinypic.com/29y2iyb.jpg[/IMG][/URL] -
Przerażony, zagubiony Pit - rudzielec - nie wiem, czy znajdzie dom.
blacky. replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Banerek zamówiony przez zuzia_kuzik: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185910-Przera%C5%BCony-zagubiony-Pit-rudzielec-nie-wiem-czy-znajdzie-dom"][IMG]http://i26.tinypic.com/21adb8o.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Igiełka']Ciotka to w takim razie się bardzo cieszymy. :lol: Oj a z tym szpitalnem to coś poważnego? :roll:[/QUOTE] Mam nadzieję że nie ;) Jak na razie cieszmy się szczęściem Abiego ;) Wiadomo co u niego ?
-
Tima - smutna, mała suczka - pojechała po nowe życie i dom!!!
blacky. replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Banerek zamówiony przez zuzia_kuzik: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185909-Tima-smutna-ma%C5%82a-suczka-bardzo-prosi-o-pomoc-w-szukaniu-domu"][IMG]http://i31.tinypic.com/2i9m22p.jpg[/IMG][/URL] -
Nino, pojedź spróbuj, ale Jak będzie facet - pierdoła byle która to powiedź że jesteś wolontariuszką i chcesz tylko zdjęcia psom porobić. Jak będzie jakaś Pani - to powiedź że jesteś wolontariuszką i przysyła Cię Monika żebyś porobią zdjęcia i zapytaj czy możesz spisać skąd są psiaki. I nie przejmuj się jak któryś facet będzie Cię pilnować :angryy: Panie zapewne porozmawiają ;) Jak Cię nie wpuszczą to napisz mi później kto był... to zarąbie osobiści jak dojdę do siebie... Nino, oby z jamniczkiem nic nie było... A ja kochana siedze w Szczecinie i nie wiem gdzie się tak urządziłam...
-
[quote name='Igiełka']Blacky764 nie znikaj- Każdy jest tu potrzebny i Ty też. Wiesz jakby Nam było tutaj pusto bez Ciebie- pomyśl o tym. :lol:[/QUOTE] Nie mówię o umyślym znikaniu... chcę zostać z Wami jak najdłużej ;) Ale może zagoszczę na kilka dni w szpitalu :shake: Ale póki co jestem z Wami - cioteczkami :D