Jump to content
Dogomania

blacky.

Members
  • Posts

    2983
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blacky.

  1. Juchu ! ;) Jeszcze 1 bazarek i jeszcze 1 będzie z tego co pamiętam ? ;)
  2. A będziesz mieć samochód czy chłopak Cię podrzuci ? :D Bo ja mam plan :)
  3. Hihih :D No dobra, ja do Ciebie zadzwonie ok. 17-18 i się dogadamy, bo ja chce już wracać ! ;) A tak na prawdę to chce zobaczyć tą sunie ONka rasową co ją tak Pani Gosia zachwala :D
  4. Tutaj wyjdzie jeszcze taniej i projekt gratis [url]http://allegro.pl/item1164957320_ulotki_a6_2000_druk_do_5_dni.html[/url] Nina, a może przejdziemy się do naszej drukarni ? Poprosimy może by nam wydrukowali 2 tysiące, a nie 5 ;)
  5. Oooo super ! I tutaj można zamówić 2000 tysiące ;) Może dzisiaj wrócę do Gryfina bo już się czuje na siłach, co robisz jutro ? ;)
  6. Myślałam o 1000 sztuk, bo 500 to mało. I znalazłam to: [url]http://allegro.pl/item1106501832_ulotki_a5_dwustronne_1000_sztuk_ulotka_a5.html[/url] A w Gryfinie jest Media Druk [url]http://www.media-druk.pl/[/url] U nich 5 tysięcy kosztuje 249 zł...
  7. Nino w Gryfinie są 2 razy droższe ! ;) Ja jestem uzależniona od allegro, także to jedyne rozwiązanie :)
  8. O nie wszyscy śpią ;) Idę poodbijać bazarki ;)
  9. Sądzę że tak, a ja zaraz spróbuje wydrukować plakaty, bo mam gdzie jeśli jest tusz. Nino, z tych przerobionych widzę tylko 1 plakat, a były 3
  10. To powiem tak, kiedyś miałam już zamiar zrobić ulotki z koleżanką z którą założyłyśmy Gryfiński Kojec, plan był wtedy taki, że miałyśmy chodzić po różnych firmach zbierać po 20 zł, a w zamian na tylnej części dodać ich logo jako sponsorów. Jedną firmę chętną mam na to od pół roku :D Sądzę, że to może wypalić ;) Plakaty jak ktoś wydrukował by po jednym to resztę mogę skopiować w Urzędzie Miasta u kierowników PUK-u. Chustki chociaż białe przydało by się kupić, ale to już nie problem. Znajomych się skołuje. ;)
  11. A cioteczki śpią w najlepsze ;) Dzień dobry :)
  12. Zgody Gminy nie musimy mieć, bo ja mogę promować Kojec, a psiaki idą na spacer :eviltong: :evil_lol:
  13. Ageralion na Bubie nie widziałam, ale ogólnie wiem jak takie wyglądają. Tylko skąd kase wziąć ? Kojcowskich 2 złote zostało ...
  14. Nino, super ! ;) Jedyne co możesz poprawić to całość Gryfiński Kojec powinna być w "" ;) A nie tylko Kojec :) Super ! No nie wiem jak Ci dziękować !! Mam pomysł na akcję ;) Kupimy gdzieś (prawdopodobnie allegro) koszulki z jakimś napisem weźniemy małe psiaki w ręce duże na smycz i dźida na miasto z ulotkami ! ;) Fajny pomysł ?
  15. To lecę zobaczyć jak finanse naszego chłopaka ;)
  16. No to się bardzo cieszkę ;) A jaki jest stan skarpety Abiego ? Jak na razie jest kryzys czy raczej dobrze ?
  17. Banerek zamówiony przez zuzia_kuzik: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189568-3-zag%C5%82odzone-porzucone-na-polnej-drodze-szczenieta-czekaj%C4%85"][IMG]http://i32.tinypic.com/1178x7k.jpg[/IMG][/URL]
  18. Banerek zamówiony przez zuzia_kuzik: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183086-Reksio-kolejna-tragedia-ma%C5%82ego-pieska"][IMG]http://i29.tinypic.com/ofts7a.jpg[/IMG][/URL]
  19. Banerek zamówiony przez zuzia_kuzik: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189277-Piracik-kociak-bez-oczu-w-lesie-szukam-pomocy!!!PILNE"][IMG]http://i30.tinypic.com/29y2iyb.jpg[/IMG][/URL]
  20. Banerek zamówiony przez zuzia_kuzik: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189277-Piracik-kociak-bez-oczu-w-lesie-szukam-pomocy!!!PILNE"][IMG]http://i29.tinypic.com/2l8i4xz.jpg[/IMG][/URL]
  21. Banerek zamówiony przez zuzia_kuzik: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185910-Przera%C5%BCony-zagubiony-Pit-rudzielec-nie-wiem-czy-znajdzie-dom"][IMG]http://i26.tinypic.com/21adb8o.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Igiełka']Ciotka to w takim razie się bardzo cieszymy. :lol: Oj a z tym szpitalnem to coś poważnego? :roll:[/QUOTE] Mam nadzieję że nie ;) Jak na razie cieszmy się szczęściem Abiego ;) Wiadomo co u niego ?
  23. Banerek zamówiony przez zuzia_kuzik: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185909-Tima-smutna-ma%C5%82a-suczka-bardzo-prosi-o-pomoc-w-szukaniu-domu"][IMG]http://i31.tinypic.com/2i9m22p.jpg[/IMG][/URL]
  24. Nino, pojedź spróbuj, ale Jak będzie facet - pierdoła byle która to powiedź że jesteś wolontariuszką i chcesz tylko zdjęcia psom porobić. Jak będzie jakaś Pani - to powiedź że jesteś wolontariuszką i przysyła Cię Monika żebyś porobią zdjęcia i zapytaj czy możesz spisać skąd są psiaki. I nie przejmuj się jak któryś facet będzie Cię pilnować :angryy: Panie zapewne porozmawiają ;) Jak Cię nie wpuszczą to napisz mi później kto był... to zarąbie osobiści jak dojdę do siebie... Nino, oby z jamniczkiem nic nie było... A ja kochana siedze w Szczecinie i nie wiem gdzie się tak urządziłam...
  25. [quote name='Igiełka']Blacky764 nie znikaj- Każdy jest tu potrzebny i Ty też. Wiesz jakby Nam było tutaj pusto bez Ciebie- pomyśl o tym. :lol:[/QUOTE] Nie mówię o umyślym znikaniu... chcę zostać z Wami jak najdłużej ;) Ale może zagoszczę na kilka dni w szpitalu :shake: Ale póki co jestem z Wami - cioteczkami :D
×
×
  • Create New...