Jump to content
Dogomania

blacky.

Members
  • Posts

    2983
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blacky.

  1. [CENTER][IMG]http://i30.tinypic.com/jpknjk.jpg[/IMG] I chciałam przekazać Wam ciekawostkę na koniec, że mój psiak nawet zabawek nie umie gryźć, tylko je szczypie ;) jeszcze zarośnięta :lol: [IMG]http://i32.tinypic.com/2cfywcg.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. [CENTER]Została troszkę przeze mnie rozpieszczona ;) [IMG]http://i29.tinypic.com/senjts.jpg[/IMG] W lato postanowiłam jej nie męczyć i została ścięta według wzorca rasy West :cool3: [IMG]http://i31.tinypic.com/33xbvrd.jpg[/IMG] Niunia uwielbia spacerki, to jest dla niej najlepsze co może być, o wracaniu z nich nie ma mowy :evil_lol: [IMG]http://i29.tinypic.com/fxu93.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/1zpsfna.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2v0c387.jpg[/IMG] [/CENTER]
  3. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Purple]Daisy[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] Pochwalę się Wam że od 19 września 2008 roku jestem szczęśliwą właścicielką pięknej suni, adoptowanej z przytuliska. Początkowy problem - imię :) Miała być Dżuli, wyszła Daisy (Dejzi). Mała w dniu wyadoptowania miała około 2,5 roku. Oto zdjęcia jak wyglądała w przytulisku: [/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.gryfino.pl/UMGryfinoFiles/psy1.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.gryfino.pl/UMGryfinoFiles/psy14.jpg[/IMG] Kochana sunia od tamtego czasu przytyła prawie 5 kg i waży 9 z hakiem ;) Daisy szybko zadomowiła się w domu jak i również na mojej kanapie :diabloti: [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i25.tinypic.com/2lxdrwj.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER] Stała się kochanym puszkiem okruszkiem :loveu: [IMG]http://i30.tinypic.com/3450f1c.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i25.tinypic.com/5dwll2.jpg[/IMG][/CENTER]
  4. Psiaki ze schronu są najwierniejsze ;) A moja właśnie mi służy jako podpórka pod rękę :D Kochana podusia taka ;) Muszę jej chyba założyć galerię :P EDIT.: Jak napisała tak i zrobiła ;) Zapraszamy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/189712-Moja-Daisy-i-jej-metamorfoza-od-schroniska-do-s%C5%82odkiego-%C5%BCycia-%29[/url]
  5. Wklejam link od petycji do pierwszego postu aby był widoczny
  6. Hihi, moja piękna też jest ze schroniska ;) Ja nie wiem jak można takie śliczności porzucać, np. Abiego :shake:
  7. Cioteczki ! ;) Mam zdjęcia pazurków mojego psiaka, która jak Wam pisałam wcześniej przeszedł awitaminozę, przy okazji ciotka chciała zobaczyć moje pazury to też ma :evil_lol: I na deser zdjęcie mojego psiaka ;) Troszkę zła jakoś pazurków, ale to wina aparatu, który odmawia posłuszeństwa przy robieniu zdjęć z bliska... :diabloti: [IMG]http://i31.tinypic.com/v2widz.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/29ho4h.jpg[/IMG] Chodzi tutaj o to, że jak pewnie widzicie pazurki (mojej Daisy) mają różny kolor, i są strasznie jakby to napisać szorstkie. ;) I moja pysia, jak widać nadal piękna nie patrząc na pazurasy :cool3: [IMG]http://i30.tinypic.com/2isfww6.jpg[/IMG]
  8. Ja oddałam głos, ale niestety nie na Frodo ... ;) U Abiego biznes się rozkręca widzę :) I ja również gratuluję some ! :)
  9. wleciałam wczoraj do domu i przy okazji wzięłam adapter to później (po obiedzie) postaram się zgrać zdjęcia nowych psów z mojego telefonu ;)
  10. Sojka ma dwa allegro :D Super ! :) Oby ktoś wypatrzył pięknotkę ;)
  11. [quote name='agnieszka32']Fotki nowe będą już w najbliższych dniach, bo w ten weekend jadę w odwiedziny do rodziców, a oni mieszkają 2 domy od hoteliku ;)[/QUOTE] Ja dzisiaj na chwilę jadę do Gryfina, wezmę aparat, ciuchy jakieś. Ale nawet nie zdążę do PUKu zajechać... :( Ale będziemy czekać na zdjęcia Buby ;) I w weekend będzie u niej behawiorysta ?
  12. Jak ją przez chwilkę widziałam to się bardzo sympatyczna zdawała ;) a doopka i ogonek ciągle chodziły. Buba jest chyba nakręcona albo na prąd :D co widać też po fotkach ;)
  13. [quote name='ageralion']A ja mam nadzieje, ze w sierpniu Buba juz bedzie grzala dupke w swoim domku ;)[/QUOTE] Ja też mam taką nadzieję, ale jakby nie to zapowiadam porcję fotek :D Pojadę jakoś na początku sierpnia. A wczoraj jak rozmawiałam z Panią Kasią to i ona się cieszyła że Buba wraca, ale najbardziej to był zadowolony jej mąż, którego też poznałyście ;) :lol:
  14. banerek gotowy, może później wymyślę jakiś fajny tekst to jeszcze zrobię jakiś... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189616-Buba-m%C5%82odziutka-amstaffka-ju%C5%BC-kolejny-raz-porzucona-jak-niepotrzebny-przedmiot."][IMG]http://i32.tinypic.com/ra3ewn.jpg[/IMG][/URL]
  15. No to super ;) W sierpniu postaram się odwiedzić Bubę w hoteliku to porobię jej fotki. Jak mnie Pani Kasia zabierze ze sobą :D
  16. Jestem, zapisuje sobie. Z tego co rozumiem Martyna i Pani Kasia się dogadały - Buba bezpieczna dzisiaj już w hoteliku ? Zaraz zrobię dla Buby jakiś banerek...
  17. [quote name='Atomowka']Chcemy foty Abiego, chcemy foty Abiego :)[/QUOTE] jestem za ;) proszę już od kilku dni, ale nic...
  18. Dziękujemy za obecność :)
  19. Na Ukrainie sami no przepraszam za wyrażenie s%#^#@* żyją :( taka prawda... Organizacja ? Fundacja ? Po co ... lepiej mordować niż pomagać...
  20. Hihi, jakby to stwierdzić "rozkręca się" tutaj ;)
  21. Banerek zamówiony przez Marchewa już gotowy ;) Powodzenia mała ! :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189590-Dogowata-roczna-sunia-kona%C5%82a-w-rowie-teraz-czeka-j%C4%85-%C5%82a%C5%84cuch!!!?p=15069400#post15069400"][IMG]http://i30.tinypic.com/5fn6fl.jpg[/IMG][/URL]
  22. Banerek zamówiony przez Akrum ;) Akrum niestety musiałam skrócić tekst bo by się nie zmieścił. Mam nadzieję że się nie gniewasz :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175503-Lawenda-s%C5%82odka-ma%C5%82a-suczka-%28Konin%29/page9"][IMG]http://i31.tinypic.com/25i1214.jpg[/IMG][/URL]
  23. Banerki zamówione przez wasabi81 już gotowe ;) powodzenia mała ! :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189324-Chudziute%C5%84ka-bokserka-Hajfa-nie-radzi-sobie-w-schronisku.../page2"] [IMG]http://i29.tinypic.com/2z6i4bb.jpg[/IMG][/URL]*[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189324-Chudziute%C5%84ka-bokserka-Hajfa-nie-radzi-sobie-w-schronisku.../page2"] [IMG]http://i27.tinypic.com/2ds4rko.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...