Kurcze nie wiem co robić,2 miesiące tyle zostało Nam do przeprowadzki ,a domku dla naszych 2 psiaków nie widać!!!!!
Nikt nie pisze i nie dzwoni, tak myslimy czy faktycznie nie umiescić obydwóch w metro,jednak wiecej ludzi czyta tą gazetę, a przyjaciela psa czy mój pies dzisuiaj oglądałam,tam wiekszośc ogłoszeń z psami z hodowli widziałam niz ogłoszenia adopcji.
Czasem to rece opadają eh.