Jump to content
Dogomania

zeberka4

Members
  • Posts

    1665
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zeberka4

  1. Nie moze niestety,a on jest naprawde wspaniały :)
  2. Do góry Azorku,tak długo juz czekasz,zasługujesz na kochajacy domek, na pieszczochy... domku gdzie ty jesteś!?
  3. haha ekspresowy nowy dom! Jak wy to zrobiłyscie nie mam pojecia! Ale cieszę się
  4. Maksiu, tak mi cie żal,powinienes mieć już swój domek
  5. Oj Karmelku, biedaczku lec do góry
  6. Słuchajcie,państwo przesłali mi 2 fotki na telefon które udało im sie zrobić,niestety Boluś ruchliwy chłopak wiec z fotkami ciężko :D Wizyta będzie za jakiś czas,ja teraz mam wiele spraw na głowie,w dodatku czeka Mnie przeprowadzka . Jeszcze jade do schronu w Przyborówku, musze jeszcze wszystko zakupić. [CENTER] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8969/dsc07263u.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5555/dsc07269c.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. plakaty porozwieszane,może komus w oko wleci :D miejmy nadzieję!
  8. Ja Figuni wywiesiłam dzisiaj ogłoszenia ale chyba niepotrzebnie
  9. Domki sie znajdują,trzeba Harrego mocno ogłaszac!
  10. super! ostatnio coraz wiecej domków sie znajduje
  11. Negra,twoje ogłoszonka zostały wywieszone!
  12. Ruda niebawem trafi do swojego domu,musi cierpliwie poczekac
  13. A ja Amelce ogłoszenia w Poznaniu wywiesiłam
  14. Wirus hop do góry
×
×
  • Create New...