Jump to content
Dogomania

zeberka4

Members
  • Posts

    1665
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zeberka4

  1. Negra na góre, ogłoszenia Negry podrukowane teraz jeszcze musze wywiesić
  2. Ja tez czekam na fotki, co do wizyty to ja sie ciesze że kolejna psina znalazła swoje miejsce :D
  3. [quote name='koosiek']Zeberko, Mestudio, niestety, nie zgodzę się z Wami. To, że z czterema psami się udało, nie znaczy, że uda się i z piątym. Tak, jak napisałam, gdyby to było takie łatwe, to nie zdarzałyby się wpadki psom hodowlanym - bo, komu jak komu, ale hodowcy chyba najbardziej zależy, żeby jego suka nie zaszła z przypadkowym psem. To zawsze jest ryzyko, które kastracja likwiduje. Jedynym argumentem przeciw są dla mnie przeciwwskazania zdrowotne albo wiekowe. I nikt mnie nie przekona, że wydawanie psa bez kastracji - czy pewności, że zostanie ona wykonana - jest odpowiedzialne...[/QUOTE] Każdy ma swoje zdanie na ten temat :)
  4. ja jestem ale jeszcze nic nie pisałam :d zagladam do suni
  5. Fajnie ze chociaz Karo ma dom,Rudaskowej suczce tez by sie przydał :D
  6. Dzwoniła pewna Pani widziała Azorka w gazecie, niestety po dokładnym namyśle zrezygnowała, ale lepiej sie dobrze zastanowić niż potem psa wyrzucac bo sie nie spodobał,Pani była z bardzo daleka ponad 300km ale kurde z głowy mi nazwa miasta wypadła :D Miejmy nadzieję że znajdzie się Ktoś inny komu Azor wpadnie w oko :D
  7. [quote name='IVV']chlopak kwitnie:)[/QUOTE] to zbyt mało powiedziane :D jest piękny
  8. To ja Sedka podrzuce do góry,biedaczka ,a on taki fajny
  9. podrzucam do góry,moze sie znajdzie ktoś kto ją pokocha?????
  10. Biedny Starunik :D do góry psiaczku a ktos cie wypatrzy
  11. podrzucam bo Azorkowaty puchol nadal bez domu
  12. oj a u Fibi tak cicho..... Czemu ty domku mała jeszcze nie masz to ja nie wiem :( taka fajna
  13. podrzuce sunię bo tyle moge
  14. podrzucam Rudą z rana, lec po dom mała
  15. Wirus to fajny pies,napewno znalazłby domek, trzebaby go zacząc ogłaszac i to naprawde mocno :D
  16. [B]mestudio[/B] masz rację,to kwestia tego czy pies jest dopilnowany i jakie ma się do niego zaufanie. Niestety w dużych miastach czy wsiach psy często latają sobie,są po prostu wypuszczane na załatwienie sie i jak wrócą to bedą,niestety własciciele nie zdawajaą sobie sprawy z tego co robią,że później mają nieplanowane mioty i nie wiedza co z Nimi robić takich ludzi trzeba uświadamiać,trzeba psa pilnować nie spuszczać go byle gdzie. Na szczęscie Boluś jest u ludzi dobrze rozumiejacych ta sytuację i moge Wam zapewnić że nie będzie maluszków po Nim. Państwo nawet nie chcieliby tego, bo jak pisałam wczesniej żal jest im innych psów, zwłaszcza tych które są źle traktowane,sami dokarmiają zwierzęta sasiadów,psy i zarówno koty. Rozumiem Was że sie martwicie nie chcecie kolejnych młodych,Ja tez tego nie chcę bo widze co się dzieję,niestety tak czy siak szczeniaki były i bedą,taka jest rzeczywistość ludzi trzeba zacząć uświadamiąc ,mówić jakie błędy popełniają, Ja swoje psy pilnuję i nie mam z Nimi problemów,jezeli ktos ma psa który mu uciekał to faktycznie może być za kastracją,ale moje psy nigdy nie uciekały mi do suczek.
  17. Ruda hop do góry po dom na który zasługujesz.
  18. Słuchajcie ja w swoim życiu miałam [B]4 samce[/B] i nigdy nie były kastrowane! A młodych nie było wiec z pewnością psa upilnować idzie. Umowa podpisana w której jest zaznaczone że albo [B]psa wykastrować albo pilnować żeby nie było młodych. [/B] Według Mnie naprawdę nie trzeba się martwić, państwo swojego psa też pilnowali dobrze rozumieją co dzieje się później z niechcianymi szczeniakami i samymi o tym mówili i nie chcieliby kolejnej bidzie zgotować okropnego losu. Poza tym Nie mają oni jeszcze po 70lat zeby nie dac sobie z Nim rady, zamiast spekulować co będzie powinniśmy cieszyć sie z tego ze kolejna bida w końcu trafiła do domu. I ja dobrze Wiem ze Bolek dopilnowany będzie ,a nie zakładać od razu czarny scenariusz. Są osoby które psy pilnują i nie kastrują, a młodych jak nie było tak nie będzie. Teraz też mam 2 samce których tez nie wykastruję,a są takie że nie wyjdą poza próg moich drzwi nawet wtedy kiedy sasiadku suczka ma cieczke wiec prosze mi nie mówić ze psa nie idzie nie upilnować. Oczywiscie zdarzają się psy uciekinierzy które za suczką polecą na koniec świata i takie polecam kastrować ale nie wszystkie takie są.
×
×
  • Create New...