Jump to content
Dogomania

zeberka4

Members
  • Posts

    1665
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zeberka4

  1. niestety nikt,szkoda :(
  2. a czy sie znalazł???????
  3. i co z Rufim? został adoptowany przez rodzine z Poznania? czy wizyty juz sie odbyła?
  4. a czy teraz skromnie mozecie pokazać małą? pewnie urosła :D
  5. słuchajcie wpadam na watek a tu takie wieści, farmerko powiedz mi czy mała u ciebie jest na tymczasie czy jak? no i proponuje zmienić tytuł wątku
  6. Niestety nie było telefonu
  7. nikt nie dzwonił w jej sprawie?
  8. podajcie kontakt do ogloszen,moze zrobie jej papierowe plakaciki,cos na necie jak bede miała czas,mysle tez nad allegro tylko kurcze mam taki dług narazie,musze zapłacić. ale postaram sie cos wykombinować dla niej, Holi trzymaj sie mała! zasługujesz na dom! tak mi ciebie żal kruszynko,te oczy one mówia same za siebie, musisz cierpieć kochana, a może jakis DT wziłaby ja do siebie, taki bezpłatny?
  9. zrobione! oby teraz i domy sie znalazły
  10. jest piekna! potrzebne ogłoszenia!!!!! zapros tu wiecej ludzi,wrzuc ja do kudłaczy
  11. o rany! Trzymam kciuki za Karmelka!
  12. [url]http://allegro.pl/item1078117961_bari_tobi_oraz_sindi_czekaja_na_domy.html[/url] prosze o opisik takze Sindi
  13. Miał w Przyjaciel Pies
  14. cieszę sie strasznie! zmiencie tytul watku ze w nowym domu
  15. adamo zaproś ludzi na watek! popros o ogloszenia!
  16. wchodzimy na szerloka :D podrzucam Azora
  17. ja podrzucam w nadziei na dom!
  18. A ja Maksika do góry podniosę, kurcze tak chciałabym zeby ktos go pokochał biedaczka
  19. Niestety Toz nie zawsze pomaga ja te.z kiedys zgłosiłam psa ale nawet sie tym nie zainteresowali :( boże,zaproscie tu wiecej osób ta malizna nie moze tam zostac
  20. Jestem u psiaczka :) Agdan,hym dziwne imionko :) pierwszy raz takie słyszę, pyszczek śłodki :D
  21. takie ogłoszenia już były,niestety nie dały odzewu
  22. Goldenek,wchodze na to cały czas i mamy swojego wybrańca :)
×
×
  • Create New...