Jump to content
Dogomania

zeberka4

Members
  • Posts

    1665
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zeberka4

  1. hop do góry po domek,trzeba jej ogloszenia porobić!
  2. Karuś będzie miał dobrze,nalezało sie chłopakowi, tyle czasu czekał jeszcze rozstanie z Kirą, a teraz moze byc juz tylko lepiej :D jak bedziecie mieli jakies fotki czy info piszcie,zyczymy mu powodzenia
  3. No Ja zagladam :D zaproś wiecej osób na wątek
  4. hop do góry,Ruda ma wywieszone ogłoszonka ale jeszcze pewnie powywieszam jakieś :D
  5. Mamy stały kontakt telefoniczny z państwem, dzisiaj dzwoniłam; Na dzien dobry są wylizani bo Boluś kocha całować:cool1::cool1:,pilnuje swojej posiadłości:mad: ,nie odstepuje ich na krok:cool3::cool3:, wszystkie prace wykonuje z Nimi, pozwolił kotom spać na parapecie :D:crazyeye::crazyeye: ogólnie mówią że jest niesamowitym psiaczkiem :D:lol::lol::lol:;) Kazali Was wszystkich pozdrowić :D:multi::multi::multi::multi::multi:
  6. młody pies i ma szansę,moze faktycznie lepiej przedstawiac go jako mieszanca-kundelka ,jak jest łagodny to super
  7. i jak przyszła już odpowiedź względem tego Azorkowego klonika?
  8. Boluś nie bedzie kastrowany ale beda go dobrze pilnowac ich poprzednia psina tez nie była kastrowana. Zdjęcia beda w krótce gdy pojadę to zrobię bo jak pisałam państwo nie maja Internetu. :)
  9. [quote name='conceited']Nie o to chodzi. Sama jestem tu od niedawna, ale widze, ze tutaj wszyscy juz "zapsieni" maksymalnie. Trzeba szukac szerzej, dawac ogloszenia na allegro i innych portalach. Pozdrawiam i zycze powodzenia, psiak jest przepiekny. (ja sama mam 3 koty w mieszkaniu wiec nie pomoge :) ) Pies wyglada "rasowo" wiec powinien szybko znalezc dom. Sugeruje ogloszenia w okolicy, w miejscowych mediach. Na pewno znajdzie domek z takim pyszczkiem i futerkiem :)[/QUOTE] Niestety to prawda kazdy z Nas jest zapsiony, wiec jedyne co mozesz zrobic to dawac ogłoszenia w necie,plakaty robic i rozwieszac w mieście,dac do gazety,jezeli nie moze u ciebie zostac to szukaj hoteliku lub tymczasu moze uda sie znaleźć bezpłatny, mozesz uderzyc do fundacji jakiejś,niestety nie mozesz liczyc ze dasz ogłoszenie i ktos od razu weźmie psa tutaj tak nie jest.
  10. Trasa ogólnie trudna nie jest wiec Pan trafic powinien :D Oby Karo szybko trafił do domeczku :D
  11. Hopaj do góry Azorku u Bolka tyle ludzi a u ciebie tak cichuteńko jest,do góry niech cie pan wypatrzy :D
  12. [img]http://img594.imageshack.us/img594/395/hpim3934.jpg[/img] [img]http://img175.imageshack.us/img175/9671/hpim3933.jpg[/img] [img]http://img94.imageshack.us/img94/7626/hpim3932.jpg[/img] [img]http://img64.imageshack.us/img64/6350/hpim3929.jpg[/img] [img]http://img717.imageshack.us/img717/3108/hpim3928.jpg[/img] [img]http://img265.imageshack.us/img265/7914/hpim3927.jpg[/img] [img]http://img9.imageshack.us/img9/8236/hpim3926.jpg[/img] [img]http://img295.imageshack.us/img295/4483/hpim3918.jpg[/img] [img]http://img715.imageshack.us/img715/8198/hpim3915.jpg[/img] [img]http://img375.imageshack.us/img375/3123/hpim3914.jpg[/img] [img]http://img229.imageshack.us/img229/921/hpim3913.jpg[/img] [img]http://img180.imageshack.us/img180/3659/hpim3912.jpg[/img] [img]http://img156.imageshack.us/img156/7055/hpim3911i.jpg[/img] [img]http://img692.imageshack.us/img692/8537/hpim3910.jpg[/img] [img]http://img692.imageshack.us/img692/6775/hpim3909.jpg[/img] [img]http://img231.imageshack.us/img231/8458/hpim3908j.jpg[/img] [img]http://img72.imageshack.us/img72/279/hpim3907.jpg[/img] [img]http://img62.imageshack.us/img62/919/hpim3906.jpg[/img] [img]http://img130.imageshack.us/img130/5121/hpim3905.jpg[/img] [img]http://img210.imageshack.us/img210/5582/hpim3904.jpg[/img] [img]http://img580.imageshack.us/img580/5656/hpim3903.jpg[/img] [img]http://img514.imageshack.us/img514/5341/hpim3900.jpg[/img] [img]http://img411.imageshack.us/img411/7210/hpim3899.jpg[/img] [img]http://img411.imageshack.us/img411/6425/hpim3898.jpg[/img] [img]http://img228.imageshack.us/img228/4118/hpim3897.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/7990/hpim3895.jpg[/img] [img]http://img130.imageshack.us/img130/5105/hpim3894.jpg[/img]
  13. Mikrusy które miałam wkleić: [img]http://img42.imageshack.us/img42/9536/hpim3986.jpg[/img] [img]http://img267.imageshack.us/img267/5465/hpim3985.jpg[/img] [img]http://img231.imageshack.us/img231/8354/hpim3983.jpg[/img] [img]http://img210.imageshack.us/img210/6317/hpim3978.jpg[/img] [img]http://img19.imageshack.us/img19/1854/hpim3977.jpg[/img] [img]http://img294.imageshack.us/img294/8278/hpim3976.jpg[/img] [img]http://img707.imageshack.us/img707/6163/hpim3975.jpg[/img] [img]http://img44.imageshack.us/img44/576/hpim3974.jpg[/img] [img]http://img444.imageshack.us/img444/8637/hpim3972.jpg[/img] [img]http://img72.imageshack.us/img72/6783/hpim3968.jpg[/img] [img]http://img696.imageshack.us/img696/4273/hpim3966.jpg[/img] [img]http://img29.imageshack.us/img29/821/hpim3964.jpg[/img] [img]http://img163.imageshack.us/img163/295/hpim3953.jpg[/img] [img]http://img268.imageshack.us/img268/2554/hpim3952s.jpg[/img] [img]http://img294.imageshack.us/img294/3383/hpim3951.jpg[/img] [img]http://img101.imageshack.us/img101/8623/hpim3950.jpg[/img] [img]http://img227.imageshack.us/img227/5246/hpim3948.jpg[/img] [img]http://img19.imageshack.us/img19/3843/hpim3946.jpg[/img] [img]http://img710.imageshack.us/img710/8966/hpim3945.jpg[/img] [img]http://img138.imageshack.us/img138/600/hpim3944.jpg[/img] [img]http://img443.imageshack.us/img443/6591/hpim3939.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/8291/hpim3938.jpg[/img] [img]http://img199.imageshack.us/img199/7603/hpim3937.jpg[/img] [img]http://img517.imageshack.us/img517/938/hpim3935.jpg[/img]
  14. To podaj Figa jest swietna ale ona to mi Azorka z pychola przypomina [url]http://img7.imageshack.us/img7/7121/dsc07128po.jpg[/url] zobaczcie sami :D hihi też my wiemy że Azorek to mieszanka teriera z jamniorem :D
  15. [quote name='ata']Dziewczyny, tylko na mnie krzywo nie patrzcie ...... jeżeli udałoby Wam się uzbierać deklaracje:oops: na sunię, to wzięłabym ja na tymczas. Oczywiście jeżeli moje warunki dla suni by wam odpowiadały.... (wątek znależć mozna na tymczasach) Jestem w stałym kontakcie z panią Basią D od kotków z Poznania. Mam od niej na tymczasie królika. Od pani Wandy J z Przyborówka mam 2 malutkie staruszki.[/QUOTE] to może zbierac deklaracje? zwołac wiecej ciotek?
  16. Mnie Marsik wydaję sie całkiem normalny :) Jest piękny,naprawdę przydałay sie pewna reka,osoba która dobrze zna rasę i umie nad nią zapanować,mars wydaje się być pieknym psiskiem
  17. [quote name='lucySxy']Tak ,zasluguje ,jak kazdy psiak! Szukam caly czas, ona nie moze tez isc w pierwsze lepsze miejsce, to musi byc chciana ,madra i dojrzala decyzja. To musi byc domek do konca zycia tej suczki,,,[/QUOTE] Zgadzam sie kazdy pies zasługuje na dom, ta suczka lezy mi na serduchu biedulka
×
×
  • Create New...