-
Posts
2262 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by adkaaaaa5
-
Yakima- sunia STAFFIKA w domku we Wrocławiu!!! DZIEKUJEMY :)
adkaaaaa5 replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
podnosze Yakimke kochana :)- 609 replies
-
- oddam
- przygarnij
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
adkaaaaa5 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Czy Elmo kręcidupka ma wątek na dogo? A moze ma juz domek? -
Yakima- sunia STAFFIKA w domku we Wrocławiu!!! DZIEKUJEMY :)
adkaaaaa5 replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']nieeeeee i ju zjej nie dostanie najbardziej nie lubie ludzi malo slownych :( Wracamy do ogłoszen....prosze[/QUOTE] Yakunia znajdzie sto razy lepszy dom od tego niesłownego! Czy ktos moglby zrobic jej ładny plakacik? Moge wydrukowac paredziesiąt sztuk i porozwieszamy :) Szkoda, że lalka musi jeszcze czekać, ale niech poczeka na ten jedyny wymarzony domek- napewno taki znajdzie, w koncu to idealny pies!- 609 replies
-
- oddam
- przygarnij
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Yakima- sunia STAFFIKA w domku we Wrocławiu!!! DZIEKUJEMY :)
adkaaaaa5 replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Przyjechali ludzie po Yakimke?- 609 replies
-
- oddam
- przygarnij
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='ewa gonzales'][url=http://www.fodey.com/generators/animated/wizard.asp][img]http://r9.fodey.com/2155/efe6c505f50047928f2ac4136464e5dd.0.gif[/img][/url][FONT=Fixedsys][SIZE=3][COLOR=deepskyblue]Rodzinki:multi:[SIZE=4][COLOR=darkorange]Swiateczek [COLOR=lime]Zdrowych i Spokojnosci Pelnych:bye::cool2:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] dziekujemy i wzajemnie :) :* Wesołych Świąt dla wszystkich odwiedzających Żabulinke :)
-
zapisuje watek
-
DIVA - nieokiełznana indywidualistka ponownie szuka domu!
adkaaaaa5 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
hopamy :):):) -
Macius,biszkoptowy bokserek ma teraz domek w Lubinie:)
adkaaaaa5 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Maciek na pierwsza :):):) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
adkaaaaa5 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Podnosze wszystkie pieseczki Azylowe :)