Jump to content
Dogomania

adkaaaaa5

Members
  • Posts

    2262
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by adkaaaaa5

  1. Czy Elmo kręcidupka ma wątek na dogo? A moze ma juz domek?
  2. Wklejam kolejny paragonik za jedzonko dla Żabki: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_aKlVqupNGIQ/Tba4v1m_MoI/AAAAAAAACxw/LKOb9HQjfR0/s512/2011-04-26%2014.20.09.jpg[/IMG]
  3. [quote name='giselle4']nieeeeee i ju zjej nie dostanie najbardziej nie lubie ludzi malo slownych :( Wracamy do ogłoszen....prosze[/QUOTE] Yakunia znajdzie sto razy lepszy dom od tego niesłownego! Czy ktos moglby zrobic jej ładny plakacik? Moge wydrukowac paredziesiąt sztuk i porozwieszamy :) Szkoda, że lalka musi jeszcze czekać, ale niech poczeka na ten jedyny wymarzony domek- napewno taki znajdzie, w koncu to idealny pies!
  4. [quote name='ewa gonzales'][url=http://www.fodey.com/generators/animated/wizard.asp][img]http://r9.fodey.com/2155/efe6c505f50047928f2ac4136464e5dd.0.gif[/img][/url][FONT=Fixedsys][SIZE=3][COLOR=deepskyblue]Rodzinki:multi:[SIZE=4][COLOR=darkorange]Swiateczek [COLOR=lime]Zdrowych i Spokojnosci Pelnych:bye::cool2:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] dziekujemy i wzajemnie :) :* Wesołych Świąt dla wszystkich odwiedzających Żabulinke :)
  5. [url]http://www.youtube.com/watch?v=OI_DHshsnqQ[/url] podaje linka bo nie umiem wkleic filmika tutaj :(
  6. [quote name='basia34']Zabula kielbaski i jajeczka zycze,.[/QUOTE] Żabulka dzisiaj wcinała Schab z Komina ;) Tak prosiła, tak prosiła, że wyprosiła ;)
  7. [quote name='0ooCzarNaoo0']Za chwile wrzuce mały prezencik dla fanow Żabencji vel Ropuchy :D[/QUOTE] o żesz kurka ;) Ewa się nie wylogowala jak byla u mnie i napisalam z jej konta :P sorka Ewa;) Zaraz zarzuce filmik ;D
  8. zapisuje watek
  9. Pomożcie w podrzucaniu chlopakow bo spadaja nam w dooool :(
  10. Podnosze wszystkie pieseczki Azylowe :)
  11. Ludzie kazdy chce miec talent :D Tu jeden czeka...
×
×
  • Create New...