-
Posts
2262 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by adkaaaaa5
-
Yakima- sunia STAFFIKA w domku we Wrocławiu!!! DZIEKUJEMY :)
adkaaaaa5 replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']to mozesz nastepny watek zakladac Adka:)[/QUOTE] moge :D jakies info. poprosze pare fotek i jade z koksem :)- 609 replies
-
- oddam
- przygarnij
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Taura młoda bulterierka pod opieka Fundacji ..a domek juz czeka
adkaaaaa5 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanka']bullki są też miniaturowe[/QUOTE] a no są :) Ona jest mniejsza niż inne bullki które widziałam- taka kompaktowa babeczka :) -
Yakima- sunia STAFFIKA w domku we Wrocławiu!!! DZIEKUJEMY :)
adkaaaaa5 replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Tytuł zmieniony :) Yakimka w domu :)- 609 replies
-
- oddam
- przygarnij
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Taura młoda bulterierka pod opieka Fundacji ..a domek juz czeka
adkaaaaa5 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj poznałam Taure- przecudowna, pocieszna sunia :) Taka mini bullinka :) Oby szybko znalazła dobry domek :) I faktycznie wygląda jak siostra Yakimki :) Umaszczenie b. podobne :)! -
[quote name='basia34']Ewa i co i co z domkiem dla Zabki.[/QUOTE] narazie cisza... ewa powiedziala, ze jak sie odezwa to da znac- i do tej pory nie dała :( takze chyba nie zadzwonili... A moze Ewa nie dała mi znac, bo ma troche na glowie (wczoraj jadac do pracy skuterem zostala potracona przez jakiegos idiote;/ ktory nie zna zasad ruchu... naszczescie nic powaznego sie jej nie stało... dzisiaj miala troche załatwiania przez to, moze dlatego nie dała znac...
-
[quote name='basia34']Adziu napisz czy masz wieksze te kompleciki i inne kolory ,mozesz przywies to dam Tobie kaske za tamte i dalej bedziemy handlowac.Przywies co masz .Tylko napisz kiedy przyjedziesz.Pa Pa.[/QUOTE] Chyba już nie ma tych kompletów, ale musze sprawdzic, na pewno są kapelusze i czapki z daszkiem... no i spodenki;p :) Wpadne jakos w tygodniu jeszcze dam znac :) Pozdrowionka
-
U Zabki wszystko oki, Ewka nie ma kompa bo padła karta graficzna i z doskoku czasem jak jest u mnie to wchodzi na dogo. Zabka pewnie dzisiaj wygrzewa sie na sloneczku przed domem:) Dawno nie bylam u Ewy, zdaloby sie jakies nowe fotki zrobic pedraczkowi ;) jak zrobie napewno wkleje, a o zabke sie nie martwcie, wszystko u niej w porzadeczku :)
-
[quote name='brzośka']na wątku [I]Wroclaw-psy w potrzebie ([URL]http://www.dogomania.pl/threads/192672-Wroclaw-psy-w-potrzebie.Watek-informacyjny[/URL]) [/I]piszą, że 19 czerwca ww Wrocku, w Parku Południowym, będzie impreza promująca adopcję psiaków ze schronu i tymczasów, może ktoś mógłby przyjechać z Żabką?[/QUOTE] pogadam z ewa, zobaczymy czy udaloby sie zorganizowac transport do Wro.
-
Zrobiłam Żabce kilka nowych ogłoszeń: [COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-abka-malutka-sunia-szuka-domu-W0QQAdIdZ287265300[/url] [/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.eoferty.com.pl/zabka_malutka_sunia_do_adopcji_250902.html[/url] [/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.psy.pl/adopcje/art9478,zabka.html[/url] [/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1/34/15908.html[/url] [/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/zabka-malutka-sunia-szuka-domu-zajrzyj/32019[/url] [/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=5551994&cid=1558[/url] [/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=23077&n=Zabka--malutka-sunia-do-adopcji[/url] [/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Zabka,41121[/url] [/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,34385,Lw==.html[/url] [/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.adopcjepsow.org/animalinfoakt.php?aktyw=on&kodid=6fczzxeixpjhucz7408bnosw436z547&kod=1485941629a39f08defc74bc28bdb298[/url] [/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/13710445_podaruj_dom_malutkiej_zabce.html[/url] [/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe_5_,podaruj_domek_malutkiej_zabce,II1CWNNR.html[/url][/U][/FONT][/COLOR]
-
Kiri ma juz swoje miejsce na ziemi ,Boy tez i obaj w Bielawie:)
adkaaaaa5 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Szczescia Boy :) :) -
[quote name='fiorsteinbock']Banerek podlinkowany, tylko podpowiedzcie czy on bardziej terrierek czy pinczerek - pomijam, że najbliżej mu do wielorasowca :evil_lol: ja stawiam pol na pol:) Aczkolwiek mi bardziej terrierka przypomina :) Terrier zmixowany z moją Norką ;) Edytka podesłała mi ulotki, które wydrukuje i rozkleimy w Dzierżoniowie :)
-
Yakima- sunia STAFFIKA w domku we Wrocławiu!!! DZIEKUJEMY :)
adkaaaaa5 replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
jak dogaduje sie z agresywna Trini to moze i z Żabka pedrakiem by sie dogadala ;D- 609 replies
-
- oddam
- przygarnij
-
(and 3 more)
Tagged with: